Filmy a voľný časONLINE FILMY

Rozhnevaný muž online cz dabing zadarmo

Rozhnevaný muž online cz dabing je akčný thriller z roku 2021. Ktorý režíroval Guy Ritchie. Podľa scenára sa podieľal na písaní filmu Ivan Atkinson a Marn Davies a je voľne založený na francúzskom filme Cash Truck z roku 2004 od Nicolasa Boukhriefa. Je to štvrtá Ritchieho režisérska spolupráca s hlavným predstaviteľom Jasonom Stathamom a vôbec prvá od Revolvera (2005). Statham hviezdi ako H, nový vodič nákladných vozidiel v Los Angeles, ktorý prekazí lúpež, len aby jeho záhadná minulosť začala byť spochybňovaná. Ďalej hrajú Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Chris Reilly, Josh Hartnett, Laz Alonso, Raúl Castillo, DeObia Oparei, Eddie Marsan a Scott Eastwood.

 

Rozhnevaný muž online cz dabing

 

Film Rozhnevaný muž online cz dabing vyšiel v niekoľkých krajinách 22. apríla 2021 a v Spojených štátoch 7. mája. Jej vydanie je naplánované na Spojené kráľovstvo 23. júla. Od kritikov dostala zmiešané recenzie a celosvetovo zarobila 100 miliónov dolárov.

 

Rozhnevaný muž online cz dabing

 

Na scéne so stredným úverom Bryce skľúčene skočil z jachty, ktorú pilotuje, zatiaľ čo Sonia a Darius mali sex vo vnútri. Ninja filmy :10 najlepších filmov o ninjoch.

V Spojených štátoch a Kanade sa malo počas päťdňového otváracieho víkendu premietať okolo 15 miliónov dolárov z 3 331 kín. Film zarobil v prvý deň uvedenia 3,9 milióna dolárov. Z toho 1,8 milióna dolárov za pokročilé premietanie víkend predtým a 815 000 dolárov za ukážky z utorňajšej noci. Rozhnevaný muž online cz dabing. Počas otváracieho víkendu pokračoval v hrubom výnose 11,4 milióna dolárov a v priebehu piatich dní 16,7 milióna dolárov, čím prekonal pokladňu. Počas druhého víkendu poklesol o 57% na 4,9 milióna dolárov. Skončil na treťom mieste a potom tretí milión dolárov, počas tretieho víkendu vrátane 3,8 milióna dolárov počas štvordňového obdobia 4. júla.

 

Rozhnevaný muž film

 

Rozhnevany-muz-film

 

Počas tréningu je „Bullet“ rukojemníkom a únoscovia požadujú 2 milióny dolárov za svoje nákladné auto. Dave spanikári, ale „H“ ho presvedčí, aby šiel zachrániť „Bullet“. Keď sa „H“ a Dave stretnú s únoscami, „H“ ich napriek svojim priemerným streleckým schopnostiam z kvalifikačných testov rýchlo zbavil streleckých schopností expertov. Policajní vyšetrovatelia pridelili lúpežnú otázku „H“ o jeho skutočných schopnostiach v rozpore s jeho výcvikom. Potom ho požiadajú, aby sledoval bezpečnostné záznamy z vyššie spomínaného lúpežného prepadnutia, aby zistil, či si myslí, že sú tieto dva trestné činy spojené. „H“ popiera spojenie a je uvoľnené späť k Terrymu. Terry sa snaží v prípade PTSD splniť pracovnú povinnosť „H“ na mesiac, kým nepríde výkonný riaditeľ spoločnosti Fortico osobne poďakovať „H“, čo mu umožní pokračovať v práci v tejto oblasti. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov.

 

Policajní vyšetrovatelia neskôr označia „H“ svojmu nadriadenému, agentovi FBI Kingovi, ako niekoho, koho Predsedníctvo hľadalo 25 rokov. King im však hovorí, aby nechali „H“ z háku a „nechali maliara maľovať“. V dôsledku pokusu o lúpež ho mnoho spolupracovníkov „H“ teraz považuje za hrdinu. Neskôr v noci sa v miestnosti, ktorá sa javí ako jeho hotelová izba, navštívi žena, ktorá mu odovzdá spisy zamestnancov Fortica, fotografie rodiny spolupracovníčky Dany Curtisovej a pitevnú správu. „H“ kontroluje kópiu záznamu o lúpeži, ktorý mu ukázali policajní vyšetrovatelia.

 

Rozhnevaný muž herci

 

Pri neskoršom rutinnom vyzvednutí iba s „H“ a „Bullet“ je nákladné auto opäť napadnuté. „H“ čelí lupičom po tom, čo zaplavili slzným plynom obrnené vozidlo. A rýchlo ustupujú, keď jeden z lupičov uvidí tvár „H“. Terry neverí jeho príbehu a myslel si. Že je teraz psychopat. Rozhnevaný muž online cz dabing. Generálny riaditeľ spoločnosti Fortico však opäť chváli „H“ a posiela ho na svoju cestu. „H“ neskôr spí s Danou a drží ju pri zbrani, aby ju vypočúvala v súvislosti so súkromnou pokladnicou.Ktorú nájde. Tvrdí, že raz ukradla peniaze z obchodu s alkoholom na dôchodkové sporenie. „H“ šetrí jej život, ale hrozí ďalším dopadom. Ak sa dozvie, že neposkytuje ďalšie informácie.

 

Rozhnevaný muž online cz dabing film zadarmo

 

Rozhnevaný muž online

 

Druhá časť s názvom „Spálená Zem“ sa začína flashbackom o päť mesiacov skôr. „H“ je vonku so svojím synom Dougiem. Keď neochotne súhlasí s pracovným oznámením, v ktorom ho žiada o pomoc s rekonštrukciou trasy obrneného nákladného vozidla. Rozhnevaný muž online cz dabing „H“ sa ospravedlňuje, že si dá nejaké burritá v potravinovom vozidle, a zastaví sa na druhej strane mosta od vozovne Fortico.

 

Dougie zostáva v aute, zatiaľ čo on ide von. Počas čakania na nákladné auto volá „H“ svojho podriadeného. ​​Aby potvrdil trasu nákladného vozidla. Keď obrnený nákladný automobil ide popod most. Zaútočia na neho prezlečení a ťažko vyzbrojení stavební robotníci, ktorí zabijú stráže za pokus brániť sa, rovnako ako Dougie za svedka Janova tvár. Keď k nim pribehne „H“, je tiež zastrelený, ale prežije. O tri týždne neskôr sa „H“ prebudí v nemocnici po operácii na záchranu života a dozvie sa o smrti svojho syna. Je v úplnom šoku, prejavuje len málo emócií, aj keď jeho manželka tvrdí, že smrť ich syna bola jeho vinou, a opustí ho.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button