Filmy a voľný časONLINE FILMY

Mrazivá pasca online cz dabing alebo titulky

Mrazivá pasca online cz dabing je americký akčný triler z roku 2021. Ktorý napísal a režíroval Jonathan Hensleigh. Vo filme si zahrali Liam Neeson a Laurence Fishburne. Vo vedľajších úlohách sa predstavia Benjamin Walker, Amber Midthunder, Marcus Thomas, Holt McCallany, Martin Sensmeier, Matt McCoy a Matt Salinger.

 

Je to prvý Hensleighov film od roku 2011 Kill the Irishman. Sleduje tím vodičov nákladných vozidiel na nebezpečnej misii cez zamrznuté jazerá a zimné cesty. Aby dodal rozhodujúci komponent na záchranu pracovníkov uväznených v zrútenej bani. Film bol digitálne uvedený do predaja spoločnosťou Netflix v Spojených štátoch a spoločnosťou Amazon Prime Video vo Veľkej Británii 25. júna 2021. Kritika kritiky vzbudila zmiešané recenzie.

 

Mrazivá pasca online cz dabing

 

Mrazivá pasca online cz dabing

 

Tím odchádza do bane s tromi studňami. Počas cesty zadrel Goldenrodov motor. Pri pokuse o opravu sa ľad pod jeho prívesom zlomí a jeho noha sa zachytila. S vedomím, že nemôže uniknúť, presvedčí Tantooa. Aby prerušil remienok pripevňujúci ho k nákladnému vozidlu, čím sa utopil, ale zachránil ďalšie dve súpravy a hlavy studní. Pri pokuse o útek z rýchlo sa blížiacej tlakovej vlny a praskajúceho ľadu zvyšné dva nákladné vozidlá preleteli a prevrátili sa, čím tlakovú vlnu zastavili. Filmy o Vlkodlakoch : Top 10 Filmy o Vlkodlakoch. 

 

Mrazivá pasca film cz

 

Mrazivá pasca film cz

 

Mike a Varnay obviňujú Tantoo zo sabotáže Goldenrodovej plošiny, ale Tantoo odhalí jej brata Codyho, ktorý je medzi baníkmi. Keď ju pokračujú vo výsluchu, vytiahne pištoľ, ale Gurty ju odzbrojí a zviaže. Po tom, čo muži napravia nákladné vozidlá, Varnay uzamkne Mika a Gurtyho v zadnej časti svojej plošiny. Varnay je odhalený k tomu, kto sabotoval Goldenrodovu plošinu a zrazil Tantoya do bezvedomia. Vybaví Mikov nákladiak dynamitom a odchádza s Tantoo, ale Mike a Gurty uniknú z prívesu a dynamit odhodia tesne predtým, ako exploduje. Varnay z diaľky sleduje výbuch a verí, že Mike a Gurty sú mŕtvi. Aby dodal rozhodujúci komponent na záchranu pracovníkov uväznených v zrútenej bani.

 

Sleduj film online bez reklám

 

Pri navíjaní prívesu z ľadu sa Gurty snaží upozorniť Mika, že navijak zlyhá, ale Mike aj tak stroj spustí. Navijak cvakne a Gurty a príves padajú do vody, ale Mike Gurtyho zachráni. Varnay sa stretol so Sickleom a povedal mu, že Mike a Gurty zomreli. Sickle dáva pokyn Varnayovi, aby sa zbavil Tantoo a poslednej zostávajúcej studne tak, že sa zdá, že Tantoo stratil kontrolu a vybočil z útesu. Mrazivá pasca online cz dabing. Varnay sa pripravuje na zabitie Tantoya, ale uhryzne ho Gurtyho potkaní maznáčik Skeeter, vďaka čomu ho Tantoo vyhodí z plošiny. Mike a Gurty dorazia a zabijú dodávateľov Katky prenasledujúcich Tantoo. Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov. 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button