Filmy a voľný čas

Klan gucci online cz dabing alebo titulky

Klan gucci online cz dabing alebo titulky je americká životopisná kriminálna dráma z roku 2021, ktorú režíroval Ridley Scott. Je založený na knihe The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness. Glamour, and Greed (Dom Gucci: Senzačný príbeh o vražde, šialenstve, pôvabe a chamtivosti) od Sary Gay Forden z roku 2001. Vo filme účinkujú Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Jeremy Irons, Salma Hayek a Al Pacino.

 

Klan gucci online cz dabing alebo titulky

 

Klan gucci online cz dabing alebo titulky

 

Svetová premiéra filmu House of Gucci sa uskutočnila 9. novembra 2021 v londýnskom. Odeon Luxe Leicester Square a jeho uvedenie do kín v Spojených štátoch je naplánované na 24. novembra 2021 spoločnosťou United Artists Releasing.

Denník New York Times zhrnul premisu filmu takto: „…Film sleduje ambicióznu Patriziu, ktorá sa zaľúbi do Maurizia Gucciho (Adam Driver) a vydá sa do dynastickej talianskej luxusnej značky. Rodinný podnik má pre knihomoľa Maurizia len málo pôvabu a skutočnú moc má v rukách jeho otec Rodolfo (Jeremy Irons) a strýko Aldo (Al Pacino). Ak sa chce outsiderka ako Patrizia stať v Gucci skutočnou silou. Bude musieť proti sebe poštvať zvyšok rodiny. Nakoniec sa aj Patrizia a Maurizio ocitnú v rozpore a jej hnev na neho sa čoskoro zmení na vražedný.“

 

Klan gucci online 

 

Klan gucci online

V júni 2006 mal Ridley Scott režírovať film o páde rodinnej dynastie Gucciovcov. Pričom scenár napísal Andrea Berloff, napriek tomu, že rodina projekt odmietla, a Angelina Jolie a Leonardo DiCaprio mali údajne hrať Patriziu Reggiani a Maurizia Gucciho. Klan gucci online cz. Vo februári 2012 ho na poste režiséra nahradila Scottova dcéra Jordan Scott, ktorá rokovala s Penélope Cruz o úlohe Reggiani. V novembri 2016 prevzal režisérsku stoličku po Jordan Scott Wong Kar-wai, scenár popri Berloffovi napísal Charles Randolph a do úlohy Reggiani sa teraz zvažovala Margot Robbie. V novembri 2019 sa réžie filmu opäť ujal Ridley Scott. Scenár napísal Roberto Bentivegna a v hlavnej úlohe sa predstavila Lady Gaga. Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Gucci Marca Bizzarriho módny dom spolupracoval s produkciou a poskytol jej plný prístup do svojich archívov na šatník a rekvizity.

 

Film Klan gucci 2021

 

Film Klan gucci 2021

 

V novembri 2019 bolo oznámené, že Gaga bude hrať Reggiani. V apríli 2020 získala práva na film spoločnosť Metro-Goldwyn-Mayer. Do augusta vstúpili do rokovaní Adam Driver, Jared Leto, Al Pacino, Robert De Niro, Jack Huston a Reeve Carney. Klan gucci online cz. Zatiaľ čo De Niro z filmu vystúpil. Dariusz Wolski oznámil svoju účasť ako kameraman v tom istom mesiaci. Camille Cottin sa k hereckému obsadeniu pripojila v januári 2021. V marci sa k obsadeniu pridali Mădălina Diana Ghenea. Mehdi Nebbou a Miloud Mourad Benamara spolu so Salmou Hayek. Ktorá je manželkou súčasného šéfa spoločnosti Gucci Françoisa-Henriho Pinaulta.

 

Film online zadarmo

 

V auguste 2020 sa objavili informácie, že nakrúcanie by sa malo začať, keď Scott dokončí produkciu filmu Posledný súboj (2021). Natáčanie prebiehalo aj na ďalších miestach v krajine, ako sú Florencia, jazero Como a Miláno. Koncom marca sa vrátili do Ríma, aby nakrútili scény na Via Condotti. Nakrúcanie sa skončilo 8. mája. Top 10 najkrajších plemien psov na svete.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

 

Klan gucci 

 

 Aby to dosiahla, študovala Reggianiho hlasovú kadenciu a postoj. Vysvetlila to: „Cítila som, že najlepší spôsob, ako si uctiť Maurizia a Talianov, je, aby môj výkon bol autentický, z pohľadu ženy. Nie talianskej Američanky, ale talianskej ženy.“ Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button