Filmy a voľný časONLINE FILMY

Klan gucci online cz dabing alebo titulky

Klan gucci online cz dabing alebo titulky je americká životopisná kriminálna dráma z roku 2021, ktorú režíroval Ridley Scott. Je založený na knihe The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness. Glamour, and Greed (Dom Gucci: Senzačný príbeh o vražde, šialenstve, pôvabe a chamtivosti) od Sary Gay Forden z roku 2001. Vo filme účinkujú Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Jeremy Irons, Salma Hayek a Al Pacino.

 

Klan gucci online cz dabing alebo titulky

 

Klan gucci online cz dabing alebo titulky

 

Svetová premiéra filmu House of Gucci sa uskutočnila 9. novembra 2021 v londýnskom. Odeon Luxe Leicester Square a jeho uvedenie do kín v Spojených štátoch je naplánované na 24. novembra 2021 spoločnosťou United Artists Releasing.

Denník New York Times zhrnul premisu filmu takto: „…Film sleduje ambicióznu Patriziu, ktorá sa zaľúbi do Maurizia Gucciho (Adam Driver) a vydá sa do dynastickej talianskej luxusnej značky. Rodinný podnik má pre knihomoľa Maurizia len málo pôvabu a skutočnú moc má v rukách jeho otec Rodolfo (Jeremy Irons) a strýko Aldo (Al Pacino). Ak sa chce outsiderka ako Patrizia stať v Gucci skutočnou silou. Bude musieť proti sebe poštvať zvyšok rodiny. Nakoniec sa aj Patrizia a Maurizio ocitnú v rozpore a jej hnev na neho sa čoskoro zmení na vražedný.“

 

Klan gucci online 

 

Klan gucci online

V júni 2006 mal Ridley Scott režírovať film o páde rodinnej dynastie Gucciovcov. Pričom scenár napísal Andrea Berloff, napriek tomu, že rodina projekt odmietla, a Angelina Jolie a Leonardo DiCaprio mali údajne hrať Patriziu Reggiani a Maurizia Gucciho. Klan gucci online cz. Vo februári 2012 ho na poste režiséra nahradila Scottova dcéra Jordan Scott, ktorá rokovala s Penélope Cruz o úlohe Reggiani. V novembri 2016 prevzal režisérsku stoličku po Jordan Scott Wong Kar-wai, scenár popri Berloffovi napísal Charles Randolph a do úlohy Reggiani sa teraz zvažovala Margot Robbie. V novembri 2019 sa réžie filmu opäť ujal Ridley Scott. Scenár napísal Roberto Bentivegna a v hlavnej úlohe sa predstavila Lady Gaga. Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Gucci Marca Bizzarriho módny dom spolupracoval s produkciou a poskytol jej plný prístup do svojich archívov na šatník a rekvizity.

 

Film Klan gucci 2021

 

Film Klan gucci 2021

 

V novembri 2019 bolo oznámené, že Gaga bude hrať Reggiani. V apríli 2020 získala práva na film spoločnosť Metro-Goldwyn-Mayer. Do augusta vstúpili do rokovaní Adam Driver, Jared Leto, Al Pacino, Robert De Niro, Jack Huston a Reeve Carney. Klan gucci online cz. Zatiaľ čo De Niro z filmu vystúpil. Dariusz Wolski oznámil svoju účasť ako kameraman v tom istom mesiaci. Camille Cottin sa k hereckému obsadeniu pripojila v januári 2021. V marci sa k obsadeniu pridali Mădălina Diana Ghenea. Mehdi Nebbou a Miloud Mourad Benamara spolu so Salmou Hayek. Ktorá je manželkou súčasného šéfa spoločnosti Gucci Françoisa-Henriho Pinaulta.

 

Film online zadarmo

 

V auguste 2020 sa objavili informácie, že nakrúcanie by sa malo začať, keď Scott dokončí produkciu filmu Posledný súboj (2021). Natáčanie prebiehalo aj na ďalších miestach v krajine, ako sú Florencia, jazero Como a Miláno. Koncom marca sa vrátili do Ríma, aby nakrútili scény na Via Condotti. Nakrúcanie sa skončilo 8. mája. Top 10 najkrajších plemien psov na svete.

 

Klan gucci 

 

 Aby to dosiahla, študovala Reggianiho hlasovú kadenciu a postoj. Vysvetlila to: „Cítila som, že najlepší spôsob, ako si uctiť Maurizia a Talianov, je, aby môj výkon bol autentický, z pohľadu ženy. Nie talianskej Američanky, ale talianskej ženy.“ Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button