Filmy a voľný časONLINE FILMY

Králik Peter na úteku online cz dabing alebo titulky HD zdarma

Králik Peter na úteku online cz dabing (tiež známy ako Peter Rabbit 2) je 3D animovaný dobrodružný komediálny film z roku 2021, ktorý režíruje a produkuje Will Gluck, ktorý sa na scenári podieľal s Patrickom Burleighom. Film nadväzuje na film Peter Rabbit z roku 2018 produkovaný spoločnosťou Sony Pictures Animation a je založený na príbehoch králika Petera vytvorených Beatrix Potterovou. Vo filme hrá hlas Jamesa Cordena ako hlavnej postavy, po boku Rose Byrne, Domhnall Gleeson a Davida Oyelowa v hraných hraných rolách, ako aj hlasov Elizabeth Debicki a Margot Robbie.

 

Králik Peter na úteku online cz dabing

 

Králik Peter na úteku online cz dabing

 

Po mnohých oneskoreniach od pôvodného februára 2020 bol film uvedený v kinách spoločnosťou Sony Pictures Releasing pod značkou Columbia Pictures. Najprv v Austrálii 25. marca 2021, potom vo Veľkej Británii 17. mája a v Spojených štátoch amerických 11. júna. Králik Peter na úteku online cz dabing. Film zarobil na celom svete 90 miliónov dolárov a od kritikov dostal zmiešané recenzie. Hrady na Slovensku : 10 najkrajších hradov na Slovensku.

Svadba Thomasa a Bea sa koná za účasti všetkých ich priateľov, ľudských i zvieracích. Králik Peter prijíma túto novú časť svojho života. Po svadobnej ceste Thomas pomáha Bea v rozprávkach pre deti od Petra a jeho priateľov. Peter je trochu zdesený, keď vie, že knihy ho vykreslili ako nezbedníka. Bea potom dostane poštou list od vydavateľstva, ktoré chce distribuovať svoje knihy.

 

Rozprávka 2021 online

 

Rozprávka 2021 online

 

Thomas a Bea sa zoznámia s Petrom, Benjaminom, Flopsy, Mopsy a Cottontail s vydavateľom Nigelom Basil-Jonesom. Nigel predstavuje svoj marketingový plán smerom ku králikom, ktorý Petra vykresľuje ako zlé semeno. Vidia dokonca aj bilbord pre potenciálny film o Králikovi Peterovi, vďaka ktorému vyzerá vyslovene darebácky. Zhrozený Peter odchádza zo skupiny a ide do mesta, kde stretne staršieho králika menom Barnabáš. Účesy pre riedke vlasy.

 

 

Film Králik Peter na úteku 2 online cz

 

Film Králik Peter na úteku 2 online cz

 

Barnabáš spoznáva Petra ako syna svojho starého priateľa, ale tí ich, bohužiaľ, chytia lapače zvierat a odvedú k libre domáceho maznáčika. Bea začne podpisovať práva na svoje knihy Nigelovi so súhlasom, že sa z kníh nezmení nejaký majetok v hotovosti. Je však zrejmé, že toto je rovnako Nigelov plán, pretože je známy tým, že z jednoduchých konceptov robí niečo pre komerčnejšie a modernejšie publikum.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button