Filmy a voľný časONLINE FILMY

Matrix Resurrections online cz dabing alebo titulky 2021

Matrix Resurrections online cz dabing alebo titulky 2021 je americký akčný sci-fi film. Producentkou, spoluscenáristkou a režisérkou je Lana Wachowski. Je pokračovaním filmu Matrix Revolutions (2003) a celkovo slúži ako štvrtá časť filmovej série Matrix. Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss a Jada Pinkett Smith si zopakujú svoje úlohy z predchádzajúcich filmov série a pridajú sa k nim Yahya Abdul-Mateen II. Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas a Christina Ricci.

 

Matrix Resurrections online cz dabing alebo titulky 2021

 

Matrix Resurrections online cz dabing alebo titulky 2021

 

Po uvedení filmu Revolutions Wachowskí popreli možnosť ďalšieho filmu Matrix s tým, že tretí film mal byť záverom trilógie, hoci odvtedy sa objavili fámy o možnom štvrtom filme Matrix a štúdio prejavilo záujem o oživenie série a najalo Zaka Penna, aby napísal nový scenár. Pričom niektoré zdroje špekulovali, že bude hrať mladého Morfea. Koncom roka 2019 bol napokon ohlásený štvrtý film Matrix, pričom Lana Wachowski sa vrátila ako režisérka bez svojej sestry a Reeves a Moss si zopakovali svoje úlohy. Matrix Resurrections online cz dabing alebo titulky 2021. Nakrúcanie sa začalo vo februári 2020. Wachowski sa pohrával s možnosťou projekt odložiť a nechať film nedokončený, ale herci trvali na tom, aby ho dokončila. Nakrúcanie sa obnovilo v auguste 2020 a skončilo o tri mesiace neskôr. Zaujímavostí o Česku 20 faktov.

 

Matrix Resurrections 2021 CZ

 

Matrix Resurrections 2021 CZ

 

Film bude spoločnou produkciou spoločností Village Roadshow Pictures a Venus Castina Productions. Svetová premiéra filmu The Matrix Resurrections sa uskutoční 18. decembra 2021 v San Franciscu a jeho uvedenie do kín je naplánované spoločnosťou Warner Bros Pictures na 22. decembra 2021. Matrix Resurrections 2021 CZ. Od toho istého dátumu sa bude v Spojených štátoch mesiac vysielať aj digitálne na bezreklamnej úrovni HBO Max.

 

Metrix 2021 online cz 

 

Metrix 4 2021 online cz 

 

Dvadsať rokov po udalostiach filmu Matrix Revolutions žije Neo zdanlivo obyčajný život Thomasa A. Andersona v San Franciscu, kde mu terapeut predpíše modré pilulky. Metrix 2021 online cz. Pričom niektoré zdroje špekulovali, že bude hrať mladého Morfea.  Ani on, ani Trinity sa navzájom nepoznajú. Morfeus mu však ponúkne červenú pilulku a znovu mu otvorí myseľ do sveta Matrixu.

Počas nakrúcania filmov Matrix povedali Wachowskí svojim blízkym spolupracovníkom, že po filme Matrix Revolutions (2003) už nemajú v úmysle nakrútiť ďalší film zo série. Matrix Resurrections online cz dabing alebo titulky 2021. Namiesto toho dali požehnanie myšlienke, aby hráči „zdedili dej“, a videohra The Matrix Online bola označená za oficiálne pokračovanie. Matrix Resurrections online cz dabing alebo titulky 2021. Fámy o novom diele začali kolovať na internete v roku 2011, keď sa objavili správy, že Wachowskí plánujú ďalšie dva filmy zo série a diskutovali s Keanu Reevesom o tom, že by si mohol zopakovať svoju úlohu Nea. 18 Ďalšie fámy z roku 2014 tvrdili, že sestry predložili spoločnosti Warner Bros spracovanie príbehu novej trilógie Matrix. Neskôr sa potvrdilo, že sú nepravdivé. 

 

Film Matrix Resurrections online

 

Film Matrix Resurrections online 4

 

Vo februári 2015 v rozhovoroch propagujúcich film Jupiter Ascending (2015) Lilly Wachowski označila návrat k Matrixu za „obzvlášť odpudzujúcu myšlienku v týchto časoch“, keď štúdiá uprednostňujú zelenú pokračovaniam, rebootom a adaptáciám pred pôvodným materiálom, zatiaľ čo Lana Wachowski na adresu fám o potenciálnom reboote povedala, že o ničom nepočuli, ale verí, že štúdio by ich mohlo chcieť nahradiť. Film Matrix Resurrections online. Keanu Reeves a Hugo Weaving v rôznych obdobiach potvrdili svoj záujem a ochotu zopakovať si svoje úlohy v potenciálnych budúcich častiach filmov Matrix s tým, že Wachowskí sa budú podieľať na tvorivom a produkčnom procese. Čo sú to lupiny ? Pochopenie mýtov a mylných predstáv.

 

Matrix Resurrections o filme

 

V marci 2017 The Hollywood Reporter napísal, že Warner Bros. je v počiatočnom štádiu vývoja obnovenia franšízy. Pričom Zak Penn rokuje o napísaní spracovania a má záujem o získanie Michaela B. Jordana do hlavnej úlohy. Ani jeden z Wachowských nebol v tomto štádiu zapojený. Matrix Resurrections o filme. Hoci štúdio dúfalo v ich požehnanie. Udajne vrátane prequelového filmu o mladom Morfeovi alebo pokračovania filmu od jeho potomka. V marci 2018 Penn povedal. Pracuje na oživení franšízy, a naznačil možnosť rozšíreného univerza. v októbri 2019 Penn spresnil, že pracoval na jednom z dvoch projektov Matrixu v spoločnosti Warner Bros. 

 

Matrix Resurrections herci

Reeves a Mossová potvrdili, že si zopakujú svoje úlohy Nea a Trinity po oznámení filmu v auguste 2019. V októbri 2019 bol do filmu obsadený Yahya Abdul-Mateen II. Matrix Resurrections online cz dabing alebo titulky 2021. Pričom niektoré zdroje špekulovali, že bude hrať mladého Morfea. Jada Pinkett Smith vstúpila do rokovaní, aby si zopakovala úlohu Niobe. Matrix Resurrections herci.  Jessica Henwick vstúpila do rokovaní, aby sa pridala v nezverejnenej úlohe. Neskôr sa ukázalo, že ako Bugs. Pinkett-Smith a Henwick boli potvrdené v decembri spolu s Jonathanom Groffom a Tobym Onwumerom.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button