Filmy a voľný časONLINE FILMY

After Tajomstvo online cz dabing alebo titulky

After Tajomstvo online cz dabing alebo titulky je pripravovaný romantický dramatický film podľa úspešného románu After We Fell. After We Fell je tretím filmom zo série After film. Premiéra v USA je v októbri 2021.

 

After Tajomstvo online cz dabing alebo titulky

 

After Tajomtvo online cz dabing alebo titulky

 

After bol oznámený 3. septembra 2020 vracajúcimi sa hviezdami série Josephine Langfordovou a Hero Fiennes Tiffinovou. 

 Film After Tajomstvo online cz dabing alebo titulky. Povesti o tom, že After We Fell by sa mala začať vyrábať v októbri 2020, sa objavili, keď Production Weekly zverejnil prehľad filmu označujúceho október ako počiatočný produkčný mesiac. 7. septembra 2020 COO spoločnosti Voltage Pictures Jonathan Deckter potvrdil, že v októbri sú naplánované dva filmy. Ktorá oneskorila natáčanie USA, konkrétne keď Deckter povedal, „trochu riskujeme“.

 

Film After Tajomstvo online cz 

 

Film After Tajomstvo online cz 

 

8. septembra 2020 nová režisérka Castille Landonová oznámila, že si vybrala viacero miest natáčania, čím potvrdila, že produkcia sa začne znova v roku 2020. Film After Tajomstvo online cz. Štáb pre špeciálne efekty a ďalší členovia posádky pristáli v Bulharsku okolo 13. augusta 2020. Nakrúcanie sa oficiálne začalo 4. októbra 2020 v kampuse v Bulharsku. Candice nemohla cestovať do Bulharska na natáčanie kvôli svojmu tehotenstvu. Zatiaľ čo Selma nemohla cestovať kvôli pokračujúcemu boju s MS.  Úlohy Landona Gibsona, Christiana Vance a Kimberly sú prepracované. 18. decembra 2020 je oficiálne ukončenie natáčania filmov After We Fell, After Ever Happy a After After.

 

Romantický film After tajomstvo cz

 

Romantický film After tajomstvo cz

 

Shane Paul McGhie si nezopakuje svoju úlohu Landona Gibsona vo filmoch After We Fell alebo After Ever Happy. Romantický film After tajomstvo cz. Pred oznámením sa šírili zvesti o tom, že sa pridal k franšíze, keď ho videli na nakrúcaní scény s Josephine Langford. After Tajomtvo online cz dabing alebo titulky. Neskôr potvrdil svoju účasť na zákulisnom videu, ktoré oznámilo, že bol obsadený ako Landon Gibson. Stefan Rollins si svoju rolu Richarda Younga nezopakuje vo filmoch After We Fell alebo After Ever Happy. Nie je známe, kto ho nahradí. Rýchlo a zbesilo 9 cz online dabing alebo titulky. 

 

After tajomstvo 2021 

 

After tajomstvo 2021 

 

Vzhľadom na konflikty v plánovaní jej televízneho seriálu CW All American. Ona Karimah Westbrook nútená franšízu opustiť. After tajomstvo 2021. Účesy pre riedke vlasy.

Film After Tajomstvo online cz dabing alebo titulky. Candice nemohla cestovať do Bulharska na natáčanie kvôli svojmu tehotenstvu. Zatiaľ čo Selma nemohla cestovať kvôli pokračujúcemu boju s MS.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button