Filmy a voľný časONLINE FILMY

Encanto čarovný svet online cz dabing alebo titulky

Encanto čarovný svet online cz dabing alebo titulky je americký počítačovo animovaný hudobný fantasy film z roku 2021, ktorý produkovali Walt Disney Animation Studios a distribuovali Walt Disney Studios Motion Pictures. Ide o 60. film z produkcie štúdia, ktorý režírovali Byron Howard a Jared Bush, spolurežírovala Charise Castro Smith, produkovali ho Clark Spencer a Yvett Merino a piesne napísal Lin-Manuel Miranda.

 

Encanto čarovný svet online cz dabing alebo titulky

 

Encanto čarovný svet online cz dabing alebo titulky

 

Vo filme účinkujú Stephanie Beatriz, John Leguizamo, María Cecilia Botero, Diane Guerrero, Jessica Darrow, Angie Cepeda a Wilmer Valderrama. Encanto čarovný svet online cz dabing alebo titulky. Dej sa odohráva vo fantasy verzii Kolumbie a rozpráva príbeh Mirabel Madrigalovej. Mladej Kolumbijčanky, ktorá sa vyrovnáva s frustráciou z toho, že je jediným členom svojej rodiny bez magických schopností. Ktorá sa musí vydať na cestu, aby zachránila svoju rodinu a ich dom, keď hrozí, že ich mágia zmizne.

 

Encanto čarovný svet online 

 

Encanto čarovný svet online

 

Encanto je o rodine Madrigalovcov, ktorá žije v čarovnom mestečku v kolumbijských horách. Každé dieťa okrem jedného v ich čarovnom dome získalo jedinečnú schopnosť. Napríklad silu alebo liečivé schopnosti. Mirabel, jediná obyčajná Madrigalová, zistí. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Encanto rozprávka 2021

 

Encanto rozprávka 2021

 

V novembri 2016 Lin-Manuel Miranda prezradil, že John Lasseter, vtedajší kreatívny riaditeľ Walt Disney Animation Studios, predstavil jemu a Byronovi Howardovi nápad na animovaný projekt, keď propagoval svoju predchádzajúcu spoluprácu so štúdiom. Film Moana z roku 2016.Miranda povedal, že práca na projekte sa začala.  Ale je v počiatočnom štádiu.

 

Encanto čarovný svet film Disney

 

Encanto čarovný svet film Disney

 

Dňa 29. januára 2020 bolo oznámené, že štúdiá pripravujú animovaný film zameraný na latinskoamerickú rodinu. Howard a Jared Bush boli ohlásení ako režiséri filmu. Pričom Bush sa podieľal na scenári filmu.

 

Dňa 18. júna 2020 bol odhalený predbežný názov filmu, ktorý znel Encanto. Potvrdilo sa tiež, že projekt je filmom. Na ktorom sa podieľala Miranda, a údajne pôjde o dievča v magickej rodine. Zatiaľ čo pôvodné správy hovorili o tom, že dej filmu sa bude odohrávať v Brazílii, Miranda 22. júna uviedla. V skutočnosti sa bude odohrávať v Kolumbii. V ten istý deň sa objavila aj informácia, že Charise Castro Smith bude okrem spoluautorky scenára aj spolurežisérkou.

 

Disney online cz 

 

Dňa 10. decembra 2020 bol projekt oficiálne potvrdený na stretnutí Disney Investor Day. Zaujímavosti o Nórsku 25 fascinujúcich faktov o Nórsku.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button