Filmy a voľný čas

West Side Story online cz dabing alebo titulky

West Side Story online cz dabing je americká hudobná romantická dráma v réžii a koprodukcii Stevena Spielberga, ktorej scenár napísal Tony Kushner, ktorý je aj jedným z výkonných producentov filmu. Nakrúcanie prebiehalo aj v Newarku a ďalších častiach Essex County v New Jersey.  Film je druhou celovečernou adaptáciou rovnomenného broadwayského muzikálu Arthura Laurentsa, Leonarda Bernsteina a Stephena Sondheima z roku 1957, ktorý voľne vychádza z hry Williama Shakespeara Rómeo a Júlia v hlavných úlohách sa predstavia Ansel Elgort a Rachel Zegler (vo svojom celovečernom debute), ďalej Ariana DeBose, David Alvarez, Mike Faist, Brian d’Arcy James a Corey Stoll. Rita Moreno, ktorá sa objavila vo filme z roku 1961, má vedľajšiu úlohu a je výkonnou producentkou.

 

West Side Story online cz dabing

 

West Side Story online cz dabing

 

Film začala vyvíjať spoločnosť 20th Century Fox v roku 2014 a Kushner začal písať scenár v roku 2017. V januári 2018 bol najatý Spielberg a do septembra 2018 sa začal kasting. West Side Story online cz dabing. Choreografiu tanečných sekvencií vytvoril Justin Peck. Nakrúcanie sa začalo v júli 2019 a skončilo o dva mesiace neskôr. Natáčanie prebiehalo v New Yorku a New Jersey.

 

Sleduj film West Side Story

 

Sleduj film West Side Story

 

Premiéra filmu West Side Story je naplánovaná na 7. decembra 2021 v divadle El Capitan v Los Angeles a do kín ho uvedie spoločnosť 20th Century Studios v Spojených štátoch 10. Sleduj film West Side Story. Tínedžeri Tony a María sa do seba napriek príslušnosti k súperiacim pouličným gangom Jets a Sharks zamilujú v New Yorku 50. rokov minulého storočia.

 

Kung-fu filmov ktoré by ste mali určite vidieť . Najlpešie kung fu filmy všetkých čias . Zoznam kung fu filmov . Bruce Lee filmy o kung fu .Kung fu filmy,Videli ste tieto kung fu filmy ? 

 

West Side Story online cz dabing 

 

West Side Story online cz dabing 

Traja z Jetov z filmu West Side Story z roku 1961, Harvey Evans, ktorý stvárnil Mouthpiecea, Bert Michaels, ktorý hral Snowboya, a David Bean, ktorý hral Tigra, sa objavujú ako komparzisti. West Side Story online cz dabing. Andréa Burns, ktorá hrala Mariu na európskom turné muzikálu v rokoch 1992-1993, sa objavuje ako Fausta. Vždy som chcel urobiť muzikál. Nie však ako Moulin Rouge – staromódny, konzervatívny muzikál… Ako West Side Story alebo Singin‘ in the Rain. Hľadal som taký už dvadsať rokov. Potrebujem len niečo, čo ma nadchne.

 

O filme

 

o filme muzikal

 

V marci 2014 Steven Spielberg prvýkrát prejavil záujem o réžiu adaptácie West Side Story. O filme. To podnietilo spoločnosť 20th Century Fox, aby získala práva na projekt. Tony Kushner, ktorý predtým spolupracoval so Spielbergom na filmoch Mníchov z roku 2005 a Lincoln z roku 2012, v júli 2017 v rozhovore prezradil, že píše scenár k filmu, pričom uviedol, že ponechá hudobné čísla nedotknuté a že príbeh sa bude viac podobať pôvodnému divadelnému muzikálu ako filmu z roku 1961. V rozhovore pre Vanity Fair v roku 2020 Spielberg povedal: „Viem, že to bude pre mňa zaujímavé: „West Side Story bola vlastne prvá populárna hudba, ktorú naša rodina pustila do domu. Ako dieťa som sa do nej úplne zamiloval.“

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

 

Strata vlasov čo jesť aby sme zabránili vypadávaniu vlasov .Každý z nás mal nočné mory padania vlasov, ale často zabúdame, že vypadávanie vlasov alebo rast vlasov je úzko spätý s našou stravou a životným štýlom. Pravidelne naolejujte vlasy a nanášajte prírodné masky na vlasy, ale vnútorná výživa je rovnako dôležitá ako starostlivosť o pokožku. Tu je deväť potravín bohatých na živiny, o ktorých je známe, že udržiavajú vaše vlasy zdravé a pri pravidelnom konzumácii môžu zabrániť vypadávaniu vlasov. Zahrňte tieto potraviny na opätovný rast vlasov do svojej každodennej stravy a zistite rozdiel.

 

Herci

V januári 2018 bolo oznámené, že Spielberg bude pravdepodobne režírovať film po dokončení natáčania piateho dielu série Indiana Jones. Herci. O niekoľko dní neskôr nasledovalo vypísanie otvoreného castingu na postavy María, Tony, Anita a Bernardo. Ďalšie otvorené kastingy sa konali v New Yorku v apríli a v Orlande na Floride v máji. V júli bol piaty film o Indiana Jonesovi odsunutý, čo Spielbergovi umožnilo začať predprodukciu West Side Story.

 

West Side Story zaujímavosti 

 

V septembri 2018 bol na choreografiu filmu najatý Justin Peck. Ansel Elgort bol obsadený do úlohy Tonyho. V novembri sa ako uchádzačka o úlohu Anity objavila Eiza González Rita Moreno. Hrala Anitu vo filme z roku 1961. Hrá Valentinu a zároveň pôsobí ako výkonná producentka filmu. V januári 2019 bola do hlavnej úlohy Maríe obsadená nováčik Rachel Zegler a do úloh Anity. Bernarda a China boli obsadení aj Ariana DeBose, David Alvarez a Josh Andrés Rivera. West Side Story zaujímavosti. 

 

West Side Story cz titulky

Nakrúcanie prebiehalo v Harleme a ďalších lokalitách na Manhattane a vo Flatlands v Brooklyne v New Yorku v júli 2019. West Side Story cz titulky. V auguste 2019 sa desať dní natáčalo v Patersone v New Jersey. Nakrúcanie prebiehalo aj v Newarku a ďalších častiach Essex County v New Jersey. Skončilo 27. septembra 2019, celkovo sa natáčalo 79 dní.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button