Filmy a voľný časONLINE FILMY

West Side Story online cz dabing alebo titulky

West Side Story online cz dabing je americká hudobná romantická dráma v réžii a koprodukcii Stevena Spielberga, ktorej scenár napísal Tony Kushner, ktorý je aj jedným z výkonných producentov filmu. Nakrúcanie prebiehalo aj v Newarku a ďalších častiach Essex County v New Jersey.  Film je druhou celovečernou adaptáciou rovnomenného broadwayského muzikálu Arthura Laurentsa, Leonarda Bernsteina a Stephena Sondheima z roku 1957, ktorý voľne vychádza z hry Williama Shakespeara Rómeo a Júlia v hlavných úlohách sa predstavia Ansel Elgort a Rachel Zegler (vo svojom celovečernom debute), ďalej Ariana DeBose, David Alvarez, Mike Faist, Brian d’Arcy James a Corey Stoll. Rita Moreno, ktorá sa objavila vo filme z roku 1961, má vedľajšiu úlohu a je výkonnou producentkou.

 

West Side Story online cz dabing

 

West Side Story online cz dabing

 

Film začala vyvíjať spoločnosť 20th Century Fox v roku 2014 a Kushner začal písať scenár v roku 2017. V januári 2018 bol najatý Spielberg a do septembra 2018 sa začal kasting. West Side Story online cz dabing. Choreografiu tanečných sekvencií vytvoril Justin Peck. Nakrúcanie sa začalo v júli 2019 a skončilo o dva mesiace neskôr. Natáčanie prebiehalo v New Yorku a New Jersey.

 

Sleduj film West Side Story

 

Sleduj film West Side Story

 

Premiéra filmu West Side Story je naplánovaná na 7. decembra 2021 v divadle El Capitan v Los Angeles a do kín ho uvedie spoločnosť 20th Century Studios v Spojených štátoch 10. Sleduj film West Side Story. Tínedžeri Tony a María sa do seba napriek príslušnosti k súperiacim pouličným gangom Jets a Sharks zamilujú v New Yorku 50. rokov minulého storočia.

 

Kung-fu filmov ktoré by ste mali určite vidieť . Najlpešie kung fu filmy všetkých čias . Zoznam kung fu filmov . Bruce Lee filmy o kung fu .Kung fu filmy,Videli ste tieto kung fu filmy ? 

 

West Side Story online cz dabing 

 

West Side Story online cz dabing 

Traja z Jetov z filmu West Side Story z roku 1961, Harvey Evans, ktorý stvárnil Mouthpiecea, Bert Michaels, ktorý hral Snowboya, a David Bean, ktorý hral Tigra, sa objavujú ako komparzisti. West Side Story online cz dabing. Andréa Burns, ktorá hrala Mariu na európskom turné muzikálu v rokoch 1992-1993, sa objavuje ako Fausta. Vždy som chcel urobiť muzikál. Nie však ako Moulin Rouge – staromódny, konzervatívny muzikál… Ako West Side Story alebo Singin‘ in the Rain. Hľadal som taký už dvadsať rokov. Potrebujem len niečo, čo ma nadchne.

 

O filme

 

o filme muzikal

 

V marci 2014 Steven Spielberg prvýkrát prejavil záujem o réžiu adaptácie West Side Story. O filme. To podnietilo spoločnosť 20th Century Fox, aby získala práva na projekt. Tony Kushner, ktorý predtým spolupracoval so Spielbergom na filmoch Mníchov z roku 2005 a Lincoln z roku 2012, v júli 2017 v rozhovore prezradil, že píše scenár k filmu, pričom uviedol, že ponechá hudobné čísla nedotknuté a že príbeh sa bude viac podobať pôvodnému divadelnému muzikálu ako filmu z roku 1961. V rozhovore pre Vanity Fair v roku 2020 Spielberg povedal: „Viem, že to bude pre mňa zaujímavé: „West Side Story bola vlastne prvá populárna hudba, ktorú naša rodina pustila do domu. Ako dieťa som sa do nej úplne zamiloval.“

 

Strata vlasov čo jesť aby sme zabránili vypadávaniu vlasov .Každý z nás mal nočné mory padania vlasov, ale často zabúdame, že vypadávanie vlasov alebo rast vlasov je úzko spätý s našou stravou a životným štýlom. Pravidelne naolejujte vlasy a nanášajte prírodné masky na vlasy, ale vnútorná výživa je rovnako dôležitá ako starostlivosť o pokožku. Tu je deväť potravín bohatých na živiny, o ktorých je známe, že udržiavajú vaše vlasy zdravé a pri pravidelnom konzumácii môžu zabrániť vypadávaniu vlasov. Zahrňte tieto potraviny na opätovný rast vlasov do svojej každodennej stravy a zistite rozdiel.

 

Herci

V januári 2018 bolo oznámené, že Spielberg bude pravdepodobne režírovať film po dokončení natáčania piateho dielu série Indiana Jones. Herci. O niekoľko dní neskôr nasledovalo vypísanie otvoreného castingu na postavy María, Tony, Anita a Bernardo. Ďalšie otvorené kastingy sa konali v New Yorku v apríli a v Orlande na Floride v máji. V júli bol piaty film o Indiana Jonesovi odsunutý, čo Spielbergovi umožnilo začať predprodukciu West Side Story.

 

West Side Story zaujímavosti 

 

V septembri 2018 bol na choreografiu filmu najatý Justin Peck. Ansel Elgort bol obsadený do úlohy Tonyho. V novembri sa ako uchádzačka o úlohu Anity objavila Eiza González Rita Moreno. Hrala Anitu vo filme z roku 1961. Hrá Valentinu a zároveň pôsobí ako výkonná producentka filmu. V januári 2019 bola do hlavnej úlohy Maríe obsadená nováčik Rachel Zegler a do úloh Anity. Bernarda a China boli obsadení aj Ariana DeBose, David Alvarez a Josh Andrés Rivera. West Side Story zaujímavosti. 

 

West Side Story cz titulky

Nakrúcanie prebiehalo v Harleme a ďalších lokalitách na Manhattane a vo Flatlands v Brooklyne v New Yorku v júli 2019. West Side Story cz titulky. V auguste 2019 sa desať dní natáčalo v Patersone v New Jersey. Nakrúcanie prebiehalo aj v Newarku a ďalších častiach Essex County v New Jersey. Skončilo 27. septembra 2019, celkovo sa natáčalo 79 dní.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button