Filmy a voľný časONLINE FILMY

Top Gun Maverick online cz dabing 2022

Top Gun Maverick online cz dabing 2022 je americká akčná dráma režiséra Josepha Kosinského. Napísali ho Ehren Kruger, Eric Warren Singer a Christopher McQuarrie podľa príbehu, ktorý vymysleli Peter Craig a Justin Marks. Ide o pokračovanie filmu Top Gun z roku 1986. Tom Cruise hrá hlavnú úlohu testovacieho pilota Mavericka spolu s Milesom Tellerom, Jennifer Connelly, Jonom Hammom, Glenom Powellom, Lewisom Pullmanom, Edom Harrisom a Valom Kilmerom. Cruise a Kilmer si zopakovali svoje úlohy z prvého filmu.

 

Top Gun Maverick online cz dabing 2022

 

Top Gun Maverick online cz dabing 2022

 

Testovací pilot kapitán Pete „Maverick“ Mitchell sa po tridsiatich rokoch služby zámerne vyhýba povýšeniu do hodnosti.  Top Gun: Maverick online cz dabing. Jedného dňa je Maverick povolaný, aby bol poverený výcvikom skupiny absolventov Top Gun pre špecializovanú misiu na príkaz svojho priateľa, námorného letca a bývalého rivala, admirála Toma „Icemana“ Kazanského, ktorý je veliteľom americkej Tichomorskej flotily. Medzi nimi je aj poručík Bradley „Rooster“ Bradshaw, syn Maverickovho zosnulého najlepšieho priateľa Nicka „Goose“ Bradshawa.

 

Film Top Gun Maverick cz

 

 

Vývoj filmu sa začal v roku 2010, keď spoločnosť Paramount Pictures predložila Jerrymu Bruckheimerovi a Tonymu Scottovi ponuky na nakrútenie pokračovania filmu Top Gun. Christopher McQuarrie dostal aj ponuku na napísanie scenára pokračovania, v ktorom by sa údajne mala postava Toma Cruisa Maverick objaviť v menšej úlohe. Ako scenáristi sa na projekte mali podieľať Peter Craig, Justin Marks, ktorý film označil za vysnívaný projekt, Ashley Edward Miller a Zack Stentz. Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov.

 

Akčná dráma 2022

 

Akčná dráma 2022

 

Na otázku o svojom nápade na nový film Top Gun Scott odpovedal: „Tento svet ma fascinoval. Je taký odlišný od toho, aký bol pôvodne. Ale nechcem robiť remake. Nechcem robiť nový film. Chcem urobiť nový film.“ Film sa údajne zameria na koniec éry psích záprahov a úlohu bezpilotných lietadiel v modernej leteckej vojne a Cruisova postava Mavericka bude lietať na lietadle F/A-18 Super Hornet. Po Scottovej samovražde zostala budúcnosť pokračovania otázna. Producent Jerry Bruckheimer zostal projektu verný, najmä vzhľadom na záujem Cruisa a Kilmera.

 

Herci Top gun

 

Herci Top gun

 

V júni 2017 Cruise prezradil, že názov bude Top Gun: Maverick, pričom Harold Faltermeyer sa vráti ako skladateľ pre pokračovanie. Cruise ďalej uviedol, že „Letci sú späť, potreba rýchlosti. Budeme mať veľké, rýchle stroje. Bude to súťažný film, ako prvý diel… ale progres pre Mavericka.“ Neskôr v tom istom mesiaci bolo potvrdené, že film bude režírovať Joseph Kosinski, pričom oficiálne nebol potvrdený žiadny názov. Najdrahšie 2 eurové mince – Top 5.

 

Top Gun: Maverick online cz dabing

 

Top Gun Maverick online cz dabing

 

Prvý trailer filmu mal premiéru počas prekvapivého vystúpenia Cruisa na Comic Cone v San Diegu 18. júla 2019. Prvý trailer sa stretol s veľkou chválou fanúšikov. Mnohí chválili návrat série a niektorí ho prirovnávali k Star Wars: Vzostup Skywalkera. The Hollywood Reporter napísal, že niektorí fanúšikovia si všimli. Na bomberovej bunde Cruisovej postavy chýba vlajka Čínskej republiky (vlajka, ktorú používa vláda Taiwanu) a vlajka Japonska. Obvinili Paramount, že ju odstránil, aby upokojili čínskeho spolufinacovateľa Tencent Pictures.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button