Filmy a voľný časONLINE FILMY

Stratené mesto online cz dabing alebo titulky 2022

Stratené mesto online cz dabing alebo titulky 2022 je americká romantická dobrodružná komédia režisérov Aarona a Adama Nee. Spolu s Orenom Uzielom a Danou Fox napísali scenár podľa príbehu Setha Gordona. vo filme účinkujú Sandra Bullock, Channing Tatum, Daniel Radcliffe, Da’Vine Joy Randolph a Brad Pitt.

 

Stratené mesto online cz dabing alebo titulky 2022

 

Stratené mesto online cz dabing alebo titulky 2022

 

Svetová premiéra filmu Stratené mesto naplánovaná na festival South by Southwest 2022.  Do amerických kín ho uvedie spoločnosť Paramount Pictures 25. marca 2022. Najlepšie horory 50 top hororov ktoré poznám. 

Brilantná, ale samotárska autorka Loretta Sageová strávila svoju kariéru písaním o exotických miestach vo svojich populárnych romanticko-dobrodružných románoch s pohľadným modelom z obálky Alanom. Ktorý zasvätil svoj život stelesneniu postavy hlavného hrdinu „Dasha“.

 

Film Stratené mesto 2022

 

Film Stratené mesto 2022

 

Počas turné, na ktorom propaguje svoju novú knihu s Alanom. Lorettu unesie excentrický miliardár, ktorý dúfa, že ho dovedie k pokladu starobylého strateného mesta z jej najnovšieho príbehu. Alan chce dokázať, že dokáže byť hrdinom aj v skutočnom živote a nielen na stránkach jej kníh. A tak sa ju vydáva zachrániť. Vrhnutý do epického dobrodružstva v džungli bude musieť táto nepravdepodobná dvojica spolupracovať. Aby prežila živly a našla starobylý poklad skôr, ako sa navždy stratí.

 

Stratené mesto online cz 2022

 

Stratené mesto online cz 2022

 

V októbri 2020 Sandra Bullock si zahrá vo filme Stratené mesto D. Režírovať ho budú Aaron a Adam Neeovci. Podľa scenára Setha Gordona a Dany Fox. Stratené mesto online cz dabing alebo titulky 2022 Bullock. Bude pôsobiť ako producentka pod svojou značkou Fortis Films a distribuovať ho bude Paramount Pictures. V decembri 2020 sa k obsadeniu filmu pripojil Channing Tatu. V marci 2021 sa k obsadeniu filmu pripojili Patti Harrison, Da’Vine Joy Randolph a Daniel Radcliffe. Apríl 2021 sa k obsadeniu filmu pripojili Brad Pitt a Oscar Nunez, pričom Pitt sa objavil v epizódnej úlohe. Mastné vlasy : 5 domácich liekov. 

 

Online film zadarmo 

 

Hlavné natáčanie sa začalo v máji 2021 a prebiehalo v Dominikánskej republike, vrátane miest Samaná, Santo Domingo, Casa de Campo. Stratené mesto online cz dabing alebo titulky 2022 provincie Monte Plata a štúdií Pinewood Dominican Republic Studios. Natáčanie sa skončilo 16. augusta 2021. Samotárska spisovateľka romantických románov. Ktorá  na knižnom turné so svojou modelkou na obálke. Sa zapletie do pokusu o únos, v dôsledku ktorého sa obe ocitnú v drsnom dobrodružstve v džungli.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button