Filmy a voľný časONLINE FILMY

Cruella online cz dabing alebo titulky HD zdarma

 Cruella online cz dabing alebo titulky je americký kriminálny komediálny film z roku 2021 založený na postave Cruelly de Vil z románu Dodieho Smitha z roku 1956 Sto a jeden dalmatín.

 

Cruella online cz dabing alebo titulky

 

Cruella online cz dabing alebo titulky

 

Režisérom filmu je Craig Gillespie podľa scenára Dany Fox a Tonyho McNamaru z príbehu Aline Brosh McKenna, Kelly Marcel a Steve Zissis. Je to tretia hraná adaptácia vo franšíze 101 dalmatíncov a slúži ako prequel. V hlavnej úlohe hrá Emma Stone. Vo vedľajších úlohách sa predstavia Emma Thompson, Joel Fry, Paul Walter Hauser, Emily Beecham, Kirby Howell-Baptiste a Mark Strong. Cruella online cz dabing. Film, ktorý sa odohráva v Londýne počas punkrockového hnutia v 70. rokoch, sa točí okolo ctižiadostivej módnej návrhárky Estelly Millerovej, ktorá skúma cestu, ktorá ju povedie k tomu, aby sa stala notoricky známou a prichádzajúcou módnou návrhárkou známou ako Cruella de Vil.

 

Spoločnosť Walt Disney Pictures oznámila vývoj filmu v roku 2013, producentom bol Andrew Gunn. Stone bol obsadený v roku 2016 a tiež ako výkonný producent filmu spolu s Glennom Closeom, ktorý stvárnil Cruellu v predchádzajúcich hraných adaptáciách, 101 Dalmatíncov (1996) a 102 Dalmatíncov (2000). Natáčenie sa uskutočnilo od augusta do novembra 2019 v Anglicku.

 

Sleduj film v HD

 

Sleduj film v HD

 

Cruella mala premiéru v Los Angeles 18. mája 2021, čo bola prvá veľká udalosť na červenom koberci V USA bola uvedená v kinách a súčasne k dispozícii na diskoch Disney + a Premier Access 28. mája. Ako pes vyznáva lásku? Tu je 10 spôsobov. Film zarobil 129 dolárov miliónov po celom svete a od kritikov dostal uznanie za réžiu Gillespie, výkony (najmä Stone, Thompson a Hauser), návrh kostýmov, hodnoty produkcie a soundtrack, ale kritiku za jeho scenár. Momentálne je vo vývoji pokračovanie. Darček pre sestru 24 skvelých tipov na darček.

 

Cruella online cz 

 

Cruella online cz 

 

Estella Miller je kreatívne dieťa s talentom na módu, ale má kruté pruhy, vďaka ktorým si jej matka Catherine dala prezývku „Cruella“. Kvôli vzpurnej povahe Estelly Catherine vytiahne svoju dcéru zo školy a plánuje sa presťahovať do Londýna. Po ceste tam sa zastaví na večierku, ktorý usporiada bohatá barónka von Hellman, aby požiadala o finančnú pomoc. Cruella online cz dabing. Estella je svedkom toho, ako jej matku strhli z útesu na smrť barónkini divokí dalmatínci. Osirelá Estella sa vydáva na cestu do Londýna a spriatelí sa s dvoma pouličnými ježkami menom Jasper a Horace. Aby si toho nevšimla, farbí si čierno-biele vlasy na červeno.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button