Filmy a voľný časONLINE FILMY

Sám doma 3 online cz dabing alebo titulky

Sám doma 3 online cz dabing alebo titulky je americká rodinná komédia z roku 1997, ktorú napísal a produkoval John Hughes. Je to tretí film zo série Sám doma a prvý, v ktorom sa neobjavil herec Macaulay Culkin a herci z predchádzajúcich filmov, ani režisér Chris Columbus a skladateľ John Williams. Zároveň je to posledný film zo série Sám doma, ktorý sa dočkal uvedenia v kinách. Film režíroval Raja Gosnell (vo svojom režijnom debute), ktorý pôsobil ako strihač oboch pôvodných filmov. V hlavnej úlohe Alexa D. Linza sa predstaví Alex Pruitt, 8-ročné zázračné dieťa, ktoré bráni svoj domov pred nebezpečnou skupinou zločincov pracujúcich pre neslávne známu teroristickú organizáciu.

 

Sám doma 3 online cz dabing alebo titulky

 

Sám doma 3 online cz dabing alebo titulky

 

Po filme nasledovalo televízne pokračovanie Sám doma 4: v roku 2002. Sám doma 3 online cz dabing alebo titulky. Hongkongu dostane medzinárodne hľadaný zločinec Peter Beaupre od vysokopostaveného člena severokórejskej teroristickej organizácie pokyn, aby získal mikročip za 10 miliónov dolárov, ktorý slúži na nastraženie rakiet. Neskôr sa stretne so svojimi spoločníkmi Alice Ribbonsovou, Burtonom Jerniganom a Earlom Ungerom, kde čip získajú a ukryjú ho do hračkárskeho auta na diaľkové ovládanie, aby ho prepašovali cez bezpečnostnú kontrolu na medzinárodnom letisku v San Franciscu. Zámena batožiny však spôsobí, že starší pasažier z Chicaga menom pani Hessová nechtiac vezme špiónom tašku s autíčkom. Štyria špióni dorazia do Chicaga a systematicky prehľadávajú všetky domy v predmestskej štvrti pani Hessovej, aby našli čip.

 

Sleduj film Sám doma 3 online 

 

Sleduj film Sám doma 3 online 

 

Osemročný Alex Pruitt dostane od Hessovej auto na diaľkové ovládanie za to, že jej odhrnie príjazdovú cestu, ale ona ho poučí za to, že sa poškriabal na verejnosti. Sleduj film Sám doma 3 online. Po návrate domov zistí, že má ovčie kiahne a musí zostať mimo školy. Na druhý deň Alex objaví špiónov, keď špehuje svojich susedov. Po dvoch neúspešných pokusoch nahlásiť ich Alex pripevní kameru na auto na diaľkové ovládanie a použije ju na ich špehovanie, čo vedie k tomu, že špióni ho začnú prenasledovať, keď ho zbadajú. Alex je zvedavý, čo chcú s hračkárskym autíčkom, otvorí ho a objaví ukradnutý čip. O náleze informuje miestne náborové centrum vzdušných síl a pýta sa, či môžu informácie o čipe posunúť správnym orgánom. Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov.

 

Sám doma 3

 

Sám doma 3

 

Špióni si napokon uvedomia, že ich Alex sledoval, a rozhodnú sa vlámať do jeho domu. Alex nastraží do domu nástražné výbušné systémy s pomocou svojho domáceho miláčika – potkana Dorisa a bratovho hlučného papagája. Sám doma 3. Beaupre, Alice, Jernigan a Unger sa vlámu dovnútra, nastražia pasce a utrpia rôzne zranenia. Kým štvorica prenasleduje Alexa po dome, ten utečie a zachráni Hessa, ktorého Alice prilepila lepiacou páskou k stoličke v garáži. Beaupre prepadne Alexa, ale ten použije bublinkovú pištoľ pripomínajúcu Glock, aby ho zastrašil.

 

Film online cz

 

Film online cz

 

Medzitým do školy Alexových súrodencov dorazia agenti FBI po tipe z náborového centra. Alexova rodina privedie agentov a políciu do svojho domu, kde zatknú Alice, Jernigana a Ungera. Beaupre však utečie do snehovej pevnosti na dvore.Sám doma 3 online cz dabing alebo titulky. Film online cz. Papagáj vrazí do snehovej pevnosti autom na diaľkové ovládanie a vyhráža sa, že zapáli ohňostroje, ktoré sú rozostavené po jej vnútri. Beaupre ponúkne sušienku výmenou za ticho, ale papagáj žiada dve. Keďže Beaupre má len jednu, papagáj zapáli ohňostroj a utečie; Beaupre je odhalený a zatknutý. Sam doma online cz dabing alebo titulky.

 

Herci vo filme

 

Herci vo filme

 

Neskôr Pruittovci, Hess a úrady usporiadajú oslavu pre Alexa, pretože dom Pruittovcov sa opravuje a Jack sa vracia domov zo služobnej cesty. Herci vo filme. Sám doma 3 online cz dabing alebo titulky. Špiónom sa pri obchôdzke ukáže, že sa nakazil Alexovými kiahňami.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button