Filmy a voľný časONLINE FILMY

Pozvánka do pekla online cz dabing 2022

Pozvánka do pekla online cz dabing 2022 je americký nadprirodzený hororový thriller z roku 2022, ktorý napísala a režírovala Jessica M. Thompson, spoluautorkou scenára je Blair Butler a producentom Emile Gladstone. Vo filme účinkujú Nathalie Emmanuel a Thomas Doherty. Film inšpirovaný románom Brama Stokera Dracula sleduje mladú ženu, ktorá sa po smrti svojej matky prvýkrát stretáva so svojou rodinou, aby odhalila temné tajomstvá, ktoré sa za nimi skrývajú.

 

Pozvánka do pekla online cz dabing 2022

 

Pozvánka do pekla online cz dabing 2022

 

Projekt s pôvodným názvom Nevesta vznikal v produkcii spoločnosti Ghost House Pictures Sama Raimiho a Roberta Taperta, pričom scenár napísal Butler. Raimi a Tapert však z projektu vystúpili kvôli konfliktom v rozvrhu. Do roku 2020 bol oznámený názov filmu, pričom Thompson napísal scenár a režíroval film spolu s Butlerom a producentom filmu The Curse of La Llorona bol Emile Gladstone. Kasting prebiehal od mája do októbra 2021.

Uvedenie filmu The Invitation v Spojených štátoch je naplánované na 26. augusta 2022, vydavateľstvom Sony Pictures Releasing. Horory

 

Horor 2022 online

 

Horor 2022 online

 

Po smrti svojej matky a bez ďalších známych príbuzných sa Evie (Nathalie Emmanuel) podrobí testu DNA… A objaví dávno stratenú sesternicu, o ktorej nikdy nevedela. Keď ju jej novopečená rodina pozve na honosnú svadbu na anglickom vidieku. Spočiatku ju zvádza sexy aristokratický hostiteľ, no čoskoro sa ocitne v nočnej more prežitia. Keď odhalí zvrátené tajomstvá v histórii svojej rodiny a znepokojivé zámery, ktoré sa skrývajú za ich hriešnou štedrosťou. Top 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti.

 

Pozvánka do pekla 2022 herci

 

Pozvánka do pekla 2022 herci

 

Plány na film, vtedy s názvom Nevesta a opísaný ako „príbeh mladej ženy, ktorá sa zúčastní na honosnej svadbe, netušiac, aké hrôzy ju čakajú“, boli oznámené v roku 2020. Scenár filmu napísal Blair Butler, ktorý sa inšpiroval románom Brama Stokera Dracula z roku 1897. Jessica M. Thompsonová urobila revízie scenára. Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov.

Nathalie Emmanuel bola potvrdená ako hlavná hviezda filmu a Emile Gladstone bol menovaný ako producent Nevesty. Do úlohy Waltera bol pôvodne angažovaný Garrett Hedlund, ale z nakrúcania odstúpil; neskôr ho nahradil Thomas Doherty. Ďalšími hercami, ktorých účasť vo filme bola potvrdená, boli Alana Boden a Hugh Skinner.

 

Pozvánka do pekla online cz

 

Pozvánka do pekla online cz

 

Nakrúcanie malo prebiehať v Budapešti v Maďarsku počas septembra 2021.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button