Filmy a voľný časONLINE FILMY

Asterix a Obelix ríša stredu online cz dabing alebo titulky 2023

Asterix a Obelix ríša stredu online cz dabing alebo titulky 2023  je francúzska hraná dobrodružná rodinná komédia, ktorú režíroval Guillaume Canet, ktorý si zahral aj hlavnú úlohu Asterixa. Ide o pokračovanie filmu Asterix a Obelix: Boh ochraňuj Britániu a piaty diel filmovej série o Asterixovi.

 

Asterix a Obelix ríša stredu online cz dabing alebo titulky 2023

 

Asterix a Obelix ríša stredu online cz dabing alebo titulky 2023

 

Vo filme, v ktorom sa v úlohe Obelixa predstaví Gilles Lellouche, titulní hrdinovia po prvýkrát cestujú do cisárskej Číny. Pôvodný príbeh vychádza zo scenára Philippa Mechelena a Juliena Hervého, na scenári spolupracoval aj Canet. Ide o prvý hraný film o Asterixovi, ktorý nie je založený na žiadnom z komiksových albumov o Asterixovi ani v ňom nehrá hlavnú úlohu Gérard Depardieu ako Obelix.

 

Komédia 2023

 

Komédia 2023

 

Nakrúcanie sa pôvodne plánovalo v roku 2020 v Číne, ale bolo o rok odložené a presunuté do Francúzska. Rozpočet filmu je 72,4 milióna dolárov a koproducentmi sú spoločnosti Pathé, Les Enfants Terribles a parížska Tresor Films. Kde pozerať online filmy

 

Boj proti Rimanom

 

Boj proti Rimanom

 

Asterix a Obelix sú francúzske komiksové postavy, ktoré vznikli v roku 1959. Autormi sú René Goscinny a Albert Uderzo. Príbehy sa odohrávajú v dobe Rímskej ríše a hlavnými hrdinami sú dvaja galovia, Asterix a Obelix, ktorí žijú v malom dedinskom osídlení.

 

Aksterix a Obelix 2023

 

Aksterix a Obelix 2023

 

Asterix je malý, statný a inteligentný Gal, ktorý využíva svoju chytrosť a rýchlosť na to, aby prekonal Rimanov. Obelix je jeho najlepší priateľ a bojovník, ktorý je veľmi silný, ale trochu hlúpy. Obelix sa zamiloval do galickej dievčiny, Impedimenty, ktorá je však zamilovaná do Asterixa.

 

Asterix a Obelix ríša stredu online cz dabing 2023

 

Asterix a Obelix ríša stredu online cz dabing 2023

 

Komiksové príbehy sú plné humoru, dobrodružstva a napätia. Rímski vojaci sa snažia zničiť malé osídlenie, ale Asterix a Obelix sa im vždy s úspechom bránia. Ich tajným zbraňom je magický elixír, ktorý im dáva nadľudskú silu a rýchlosť. Ako uskladniť petržlenovú vňať čo najlepšie

 

Asterix a Obeilx ríša stredu 2023

 

Asterix a Obeilx ríša stredu 2023

 

Asterix a Obelix sa stali veľmi populárnymi postavami vo Francúzsku a v Európe, a vydaných bolo viac ako 30 albumov.

Tiež boli natočené filmy, animácie a dokonca aj hry. Tieto postavy sú milované pre ich humor, dobrodružstvo a odpor k rímskej nadvláde.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button