Filmy a voľný časONLINE FILMY

Dragon Ball Super Super Hero online cz dabing

Dragon Ball Super Super Hero online cz dabing je japonský počítačom animovaný fantasy/dobrodružný film o bojových umeniach z roku 2022, ktorý režíroval Tetsuro Kodama. Produkovala spoločnosť Toei Animation a scenár napísal tvorca série Dragon Ball Akira Toriyama. Je to celkovo dvadsiaty prvý celovečerný film Dragon Ball, štvrtý, ktorý vznikol za priamej účasti Toriyamu. Druhý, ktorý nesie značku Dragon Ball Super, a prvý, ktorý vznikol prevažne pomocou 3D animácie. Film sleduje Piccola a jeho bývalého študenta Gohana, ktorí sa vydávajú na misiu zachrániť svet pred novo zreformovanou Armádou červenej stuhy.

 

Dragon Ball Super Super Hero online cz dabing

 

Dragon Ball Super Super Hero online cz dabing

 

Pôvodne mal byť v Japonsku uvedený 22. apríla 2022, ale namiesto toho bol kvôli kybernetickému útoku na spoločnosť Toei Animation uvedený 11. júna. Dragon Ball Super: Super Hero si od kritikov vyslúžil pozitívne recenzie, pričom chválili nostalgiu, fan service, príbeh a chémiu medzi Gohanom a Piccolo. Ninja filmy :10 najlepších filmov o ninjoch

 

Magenta, generálny riaditeľ spoločnosti Red Pharmaceuticals, sa snaží oživiť armádu Červenej stužky, ktorú viedol jeho otec Commander Red a ktorú nakoniec zničil Goku. Magenta a jeho asistent štábny dôstojník Carmine sa snažia naverbovať preživšieho vnuka doktora Gera, doktora Heda, šialeného vedca posadnutého superhrdinami, ktorý bol prepustený z väzenia po odpykaní si trestu za vykrádanie hrobov. Dragon Ball Super Super Hero online cz dabing. Hedo napriek počiatočným výhradám ponuku prijme po tom, čo ho Magenta presvedčí, že Capsule Corp a Z-Fighters sú zlé organizácie. Zatiaľ čo Goku a Vegeta trénujú pod vedením Whisa na Beerusovej planéte spolu s Brolym, ktorého učia ovládať jeho silu. Piccolo je nahnevaný nad tým, že Gohan mrhá svojím potenciálom, zatiaľ čo trénuje jeho dcéru Pan. Piccolo je potom napadnutý androidom Červenej stužky menom Gamma 2. Ale podarí sa mu uniknúť androidovi a sleduje ho na základňu armády Červenej stužky. Kde pozerať online filmy

 

Anime online cz dabing

 

 

Anime online cz dabing

Piccolo sa prezlečie za vojaka Červenej stužky, aby prenikol na stretnutie Červenej stužky. Kde sa dozvie, že Gama 2 vytvoril Hedo spolu s Gama 1 ako superhrdinov. Aby sa vysporiadali so Z-Fighters, a že Hedo neochotne použil schémy svojho starého otca na Cellovi. Aby vytvoril jeho vylepšenú verziu, známu ako Cell Max. Piccolo informuje Bulmu o situácii a požiada ju. Kontaktovala Gokua a Vegetu, pričom presvedčí Dendeho, aby vylepšil Dračie gule. Mohol použiť želanie od Shenrona a odomknúť svoj plný potenciál.

 

Sleduj animovaný film

 

Sleduj animovaný film

 

Po splnení želania, keď sa zároveň dozvie, že Bulma nebola schopná kontaktovať Whisa, sa Piccolo dozvie o Magentovom pláne uniesť Pana, aby prinútil Gohana postaviť sa im. Piccolo sa dobrovoľne prihlási na únos a prehovorí Pana, aby sa pridal. Keď sa dozvie o „únose“ svojej dcéry, Gohan začne útok na základňu Červenej stuhy a bojuje s Gama 1. Gohan sa počas boja s Gama 1 posilní do svojej „ultimátnej“ podoby, zatiaľ čo Piccolo odhodí svoje prestrojenie, aby sa postavil Gama 2. Dragon Ball Super Super Hero online cz dabing. Jeho plný potenciál sa prejaví v novej podobe nazvanej „oranžový Piccolo“. Piccolovi sa podarí presvedčiť Gamu 2, že Magenta klamal o bojovníkoch Z, a Gama zmení názor. Carmine je omráčená Panom po pokuse o jej zabitie, zatiaľ čo Magenta uteká predčasne aktivovať Cell Maxa.

Dragon Ball Super Super Hero online cz dabing 2022

 

Dragon Ball Super Super Hero online cz dabing 2022
Dragon Ball Super Super Hero online cz dabing 2022

 

Hedo zabije Magentu, ale nedokáže zastaviť aktiváciu Cell Maxa. Cell Max sa objaví ako obrovské besniace monštrum, zatiaľ čo Bulma s Gotenom, Trunksom, Androidom 18 a Krillinom prichádzajú ako posily. Gohan, Piccolo, Gammy a ostatní bojovníci bojujú s Cell Maxom. Goten a Trunks sa pokúsia zlúčiť do Gotenksa, ale ich technika zlúčenia je nedokonalá; Gotenksovi sa však podarí rozbiť Cell Maxovi lebku, čím odhalí, že nemá schopnosť regenerácie ako pôvodný Cell.

 

Gamma 2 sa obetuje v snahe zabiť Cell Maxa, ale podarí sa mu zničiť iba Cell Maxovu ľavú ruku. Piccolo bojuje s Cell Maxom kombináciou svojich foriem „Orange Piccolo“ a „Great Namekian“, ale je premožený a brutálne porazený. To spôsobí, že v Gohanovi prepukne vnútorný hnev a premení sa na novú formu „Beast“. Piccolo znehybní Cell Maxa, zatiaľ čo Gohan nabije špeciálny lúčový kanón, ktorý prerazí Cell Maxovi hlavu a zabije ho. Po skončení bitky dostanú kajúcny Hedo a Gamma 1 pozície v Capsule Corporation. Banánová maska na vlasy: získajte lesklé vlasy

 

Celovečerný film online cz

 

Celovečerný film online cz

 

V scéne po titulkoch sa Vegeta a Goku dostanú na koniec dlhého sparingu, v ktorom obaja spotrebovali všetku svoju energiu a sú úplne vyčerpaní. Vegeta zasadí posledný úder zápasu a Goku sa zrúti ako prvý, čo potešeného Vegetu prinúti oslavovať víťazstvo. Dragon Ball Super Super Hero online cz dabing. Whis konečne objaví Bulminu predchádzajúcu správu, zatiaľ čo Broly a Lemo sú na Cheelaiovo podráždenie ohromení sparingovým zápasom.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button