Filmy a voľný časONLINE FILMY

Čierny Panter navždy Wakanda online cz dabing

Čierny Panter navždy Wakanda online cz dabing je americký superhrdinský film na motívy komiksovej postavy Black Panther. Produkuje ho spoločnosť Marvel Studios a distribuuje Walt Disney Studios Motion Pictures.  Má byť pokračovaním filmu Black Panther (2018) a 30. filmom v rámci Marvel Cinematic Universe (MCU).

 

Čierny Panter navždy Wakanda online cz dabing

 

Čierny Panter navždy Wakanda online cz dabing

 

Film režíruje Ryan Coogler, ktorý je spolu s Joeom Robertom Coleom autorom scenára, a v hlavných úlohách sa predstavia Letitia Wright, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Winston Duke, Dominique Thorne, Florence Kasumba, Michaela Coel, Tenoch Huerta, Martin Freeman a Angela Bassett. Vo filme bojujú vodcovia Wakandy o ochranu svojho národa po smrti kráľa T’Challu. Čierny Panter navždy Wakanda online. Kde pozerať online filmy

 

Myšlienky na pokračovanie sa začali rodiť po uvedení filmu Black Panther vo februári 2018. Coogler v nasledujúcich mesiacoch rokoval o návrate na post režiséra a štúdio Marvel oficiálne potvrdilo vývoj pokračovania v polovici roka 2019. Plány na film sa zmenili v auguste 2020. Keď hviezda Black Panthera Chadwick Boseman zomrel na rakovinu hrubého čreva, pričom spoločnosť Marvel sa rozhodla nepreobsadiť jeho úlohu T’Challu.

 

Sleduj online 2022

 

Sleduj online 2022

 

Do novembra toho istého roku bol potvrdený návrat ostatných hlavných hercov z prvého filmu a v máji 2021 bol oznámený názov. Produkcia spočiatku prebiehala od konca júna do začiatku novembra 2021 v Atlante a Brunswicku v Georgii. Ako aj v okolí Massachusetts, pred prestávkou, ktorá mala Wrightovi umožniť zotaviť sa zo zranenia, ktoré utrpel počas natáčania. Produkcia sa obnovila v polovici januára 2022 a skončila koncom marca v Portoriku.

Čierny panter: Wakanda navždy má mať svetovú premiéru v Hollywoode 26. októbra 2022 a do kín sa dostane 11. novembra 2022 ako záverečný film štvrtej fázy MCU.

Čierny Panter online 2022

 

Čierny Panter online 2022

 

Vodcovia kráľovstva Wakanda bojujú za ochranu svojho národa pred inváznymi silami po smrti kráľa T’Challu  a objavuje sa nová hrozba zo skrytého podmorského národa Talokan. Čierny Panter navždy Wakanda online. Black Panther Wakanda Forever online cz dabing

Produkcia sa začala v Trilith Studios v Atlante v Georgii 29. júna 2021pod pracovným názvom Summer Break. pred Bosemanovou smrťou sa malo začať nakrúcať v marci 2021. so začiatkom nakrúcania Feige oznámil, že sa majú vrátiť „všetci“ z prvého filmu. Ako kameraman slúži Autumn Durald Arkapaw, ktorý tak robil na seriáli Loki pre Disney+ štúdia Marvel, a nahradil kameramanku prvého filmu Rachel Morrison. Zimne.

 

Akčný film

 

Akčný film

 

 Morrisonová, Cooglerova dlhoročná spolupracovníčka. Sa plánovala vrátiť pre film Wakanda Forever, ale nemohla sa vrátiť kvôli termínovej kolízii so svojím filmom Flint Strong.  Pri diskusii o použití anamorfných objektívov na rozdiel od sférických Coogler vysvetlil, že anamorfné objektívy „trochu deformujú obraz“. Sa hodí k filmu, ktorý má „nad sebou hmlu straty“; „hlbokej straty. … môže zdeformovať spôsob.

Akým sa pozeráte na svet.“  Wright, Gurira, Nyong’o a Kasumba sa na natáčaní zblížili, keď sa vyrovnávali so smútkom za Bosemanovou smrťou. Pričom Wright a Gurira sa spojili najmä prostredníctvom spoločných prechádzok. Gurira opísala, že sa pri vstupe na scénu s trónom cítila emocionálne, keďže si spomenula na natáčanie scén s Bosemanom počas prvého filmu. Povedala, že Coogler jej pomohol spracovať jej smútok.

 

Čierny Panter navždy Wakanda online cz dabing

 

Čierny Panter navždy Wakanda online cz dabing 2

 

Bassett v júli uviedla, že scenár stále prechádza zmenami kvôli Bosemanovej smrti a prešiel najmenej piatimi inkarnáciami. Uviedla tiež, že na pokračovaní sa podieľa aj spoluautor scenára prvého filmu Joe Robert Cole, čo čoskoro potvrdil aj Feige. Michaela Coel sa pridala k hereckému obsadeniu v nezverejnenej úlohe. V auguste si mal Isaach de Bankolé zopakovať svoju úlohu staršieho wakandského riečneho kmeňa a Dominique Thorne začala nakrúcať scény pre Wakanda Forever ako Riri Williams / Ironheart predtým, ako si zahrá túto postavu v seriáli Ironheart od Disney+. Čierny Panter navždy Wakanda online.

 

Nakrúcanie v tomto mesiaci malo prebiehať na Massachusettskom technologickom inštitúte (MIT) a vo Worcesteri, pričom do 18. augusta sa produkcia pripravovala na nakrúcanie automobilovej naháňačky vo Worcesteri. V dňoch 23. a 24. augusta sa v tuneli Ernesta A. Johnsona nakrúcala scéna naháňačky. 25. augusta bol Wright dočasne hospitalizovaný s údajne ľahkými zraneniami, ktoré utrpel pri nehode počas natáčania kaskadérskej scény v Bostone. Wrightová odišla v septembri na zotavenie do svojho domu v Londýne, zatiaľ čo natáčanie pokračovalo okolo jej postavy. 15. októbra zomrela Dorothy Steelová, ktorá v prvom filme stvárnila staršinu wakandského obchodného kmeňa; keď zomrela. Bola uprostred preobsadzovania svojej úlohy pre pokračovanie.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button