Filmy a voľný časONLINE FILMY

Chyby online cz dabing alebo titulky Česko 2021

Chyby online cz dabing alebo titulky je Český romantický film z roku 2021, ktorý nakrútil Jeff Schaffer a ktorého autormi sú Alec Berg, David Mandel a Schaffer. Hlavné úlohy si zahrali Scott Mechlowicz, Jacob Pitts, Michelle Trachtenberg, Travis Wester a Jessica Boehrs (vo svojom filmovom debute). Mechlowicz stvárňuje Scotta „Scottyho“ Thomasa, amerického tínedžera, ktorý cestuje po Európe a hľadá svojho nemeckého kamaráta Miekeho (Boehrsa). V sprievode svojho priateľa Coopera (Pitts) a súrodencov dvojčiat Jenny a Jamieho (Trachtenberg a Wester) ho Scottova cesta zavedie do Londýna, Paríža, Amsterdamu, Bratislavy, Berlína a Ríma, pričom na ceste narazí na nepríjemné, vtipné a trápne situácie.

 

Chyby online cz dabing alebo titulky

 

Chyby online cz dabing alebo titulky

V Hudsone v štáte Ohio vyhodí Scotta „Scottyho“ Thomasa jeho priateľka Fiona bezprostredne po ukončení strednej školy. Scotty sa so svojim najlepším priateľom Cooperom Harrisom zúčastní v ten večer promočnej párty, kde skupina zahrá pieseň popisujúcu aféru, ktorú Fiona prežívala so spevákom kapely. Scotty sa vráti domov opitý a nahnevaný a prečíta si e -mail od svojho nemeckého kamaráta Miekeho, ktorého Scotty nazýva „Mike“ – čím vyjadruje súcit so Scottym a navrhuje im, aby sa osobne stretli.

 

Cooper naznačuje, že „Mike“ môže byť sexuálnym predátorom a Scotty hovorí Mieke, aby sa od neho držala ďalej. Scottyho mladší brat Bert ho informuje, že „Mieke“ je v skutočnosti bežné nemecké ženské meno. Scotty, ktorý si uvedomil, že si pomýlil jej meno a že k Mieke niečo cíti, sa ju pokúsi znova kontaktovať, ale zistí, že Mieke zablokoval jeho e -mailovú adresu. Scotty sa rozhodne vycestovať s Cooperom do Európy, aby našiel Miekeho a ospravedlnil sa osobne.

 

Chyby film cz 2021

 

Chyby film cz 2021

 

Scotty a Cooper najskôr pricestujú do Londýna. Tam sa spriatelia s futbalovou chuligánskou firmou Manchester United na čele s Madom Maynardom. Romantické filmy Top 10 romantických filmov. Po noci strávenej pitím sa Scotty a Cooper prebúdzajú v autobuse na ceste do Paríža s chuligánmi. V Paríži sa stretnú so svojimi spolužiakmi Jenny a Jamie, bratskými dvojčatami, ktoré spoločne cestujú po Európe. Jenny a Jamie sa rozhodnú sprevádzať Scottyho a Coopera, aby našli Miekeho v Berlíne. Skupina cestuje do Amsterdamu, kde je Jamie okradnutý počas orálneho sexu v uličke.

 

Novinka 2021 

 

Pričom príde o všetky peniaze, pasy a lístky na vlak. Pokúšajú sa stopovať do Berlína, ale kvôli jazykovému nedorozumeniu skončia v Bratislave. Skupina hľadá skvelý výmenný kurz s americkým dolárom a ide do nočného klubu. Na druhý deň ich Slovák odvezie do Berlína. Jamie predáva svoju kameru Leica na letenky do Ríma.

 

Chyby romantický film online

 

Chyby romantický film online

 

V Ríme sa skupina vydáva do Vatikánu, kde Mieke cestuje pred letom na mori. Vo Vatikáne Scotty a Cooper hľadajú Miekeho a omylom zazvonia na zvon, ktorý signalizuje, že pápež zomrel. Pivo na vlasy.

 

Scotty sa objaví na balkóne a dole zbadá Miekeho v jasajúcom dave, ktorý si ho mýlil s novozvoleným pápežom. Švajčiarske gardy za svoje činy zadržiavajú Scottyho a Coopera, ale zachránia ich chuligáni Manchestru United z Londýna. Scotty sa konečne predstaví Miekemu a vyzná mu lásku. Pri lete späť do Ohia sa Jenny a Cooper vzdali nutkania a mali sex na toalete lietadla, zatiaľ čo Jamie zostal v Európe po tom, ako ho najal Arthur Frommer. Vtipne obrázky

 

Herci online cz film

 

herečka online cz film

 

Scotty sa na jeseň presťahuje na Oberlin College. Počas telefonického rozhovoru s Cooperom. Ktorý teraz randí s Jenny, Mieke klope na dvere svojej izby. Scotty a Mieke sa objímu a ľahnú si do postele, pričom Cooper zavolal Scotta na druhý koniec stále otvoreného hovoru z mobilného telefónu a film sa skončil s Absinthe Green Fairy. Ktorá premýšľala nad svojim nedostatkom sexuálneho života.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button