Filmy a voľný časONLINE FILMY

Prekliata online cz dabing alebo titulky HD zdarma

Prekliata online cz dabing je americký nadprirodzený horor z roku 2021, ktorý napísal, produkoval a režíroval Evan Spiliotopoulos (vo svojom režijnom debute) podľa románu Svätyňa z roku 1983 od Jamesa Herberta. Produkoval Sam Raimi prostredníctvom svojho banneru Ghost House Pictures. Hrajú: Jeffrey Dean Morgan, Katie Aselton, William Sadler, Diogo Morgado, Cricket Brown a Cary Elwes.

 

Prekliata online cz dabing 

 

Prekliata online cz dabing 

 

Projekt bol oznámený v decembri 2018 ako pôvodný názov Svätyňa, pričom spoločnosť Sony Pictures adaptovala rovnomenný Herbertov román. Herecké obsadenie bolo oznámené v rokoch 2018 až 2020, pričom hlavné natáčanie sa začalo v Bostone, ale 14. marca 2020 bolo natáčanie prerušené. Film Prekliata online cz dabing bol v USA uvedený v kinách 2. apríla 2021 spoločnosťou Sony Pictures Releasing a od kritikov dostal všeobecne negatívne recenzie. 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti.

 

Film sa začína popravou ženy obvinenej z čarodejníctva v roku 1845 v Banfielde v štáte Massachusetts. Je obesená na strome a nakoniec zapálená. Pred smrťou je však jej duch priviazaný k telu bábiky.

 

Horor 2021 Prekliata

 

Horor 2021 Prekliata

 

O mnoho rokov neskôr zneuctený novinár Gerry Fenn pracuje v práci a podáva správy o všetkých divných a neobvyklých veciach. Jeho posledné pôsobenie ho zaviedlo do Bostonu, kde sa údajne domnelá čudná činnosť javí ako tínedžerský žart. Keď sa pripravuje na odchod, objaví bábiku, ktorá bola uvedená na začiatku filmu, a úmyselne ju rozdrví, čím omylom oslobodí ženského ducha. Gerry sa neskôr stane dopravnou nehodou, keď odchádza po tom, čo cez cestu narazil na mladé dievča Alicu. Nasleduje ju za stromom z prológu, miesta, kde bábiku našiel, a počuje, ako hovorí, pred zrútením. Keď ju neskôr vezme do nemocnice, dozvie sa, že Alice je hluchonemá a nemohla hovoriť. Gerry sa rozhodne zostať v meste a preskúmať, čo podľa neho môže byť skutočným príbehom, a nie podvodom alebo žartom. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov.

 

Prekliata online cz

 

Prekliata online cz

 

Nasledujúci deň Alica ohromuje komunitu tým, že hovorí a vyhlasuje, že bola uzdravená Pannou Máriou. Tým sa naštartuje mediálny rozruch, ktorý je ďalej poháňaný ďalšími zdanlivo zázračnými uzdraveniami. Katolícka cirkev vysiela monsignora Delgardeho, aby vyšetril tieto sťažnosti, za pomoci biskupa Gylesa. Gerry sa spriatelí s Alicou. Počas tejto doby sa dozvie, že zatiaľ čo ona hovorila s bytosťou menom Mary, dievča iba predpokladalo, že ide o náboženskú postavu. Gerry, ktorý začína mať podozrenie, že sa kvôli víziám „Márie“ ako strašnej entity stane niečo zlovestné, nájde partnera u otca Hagana, ktorého Alica uzdravila, ale tiež má podozrenie na skutočnú povahu uzdravení. Otec Hagan objaví papiere s podrobnými údajmi o udalostiach, ale predtým, ako mal možnosť niekoho varovať, je napadnutý Mary a jeho telo je nájdené visieť v kostole. Biskup Gyles presvedčí Gerryho, aby očividnú Haganovu samovraždu utíchol, pretože to poškodí božské udalosti. Jeho smrť je vyhlásená za nehodu.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button