Filmy a voľný časONLINE FILMY

Nikto online cz dabing alebo titulky

Nikto online cz dabing je čierny komediálny americký americký triler z roku 2021, ktorý režíroval Iľja Naishuller a napísal ho Derek Kolstad. Vo filme hrajú Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Aleksei Serebryakov, RZA, Michael Ironside, Colin Salmon a Christopher Lloyd. Sleduje muža, ktorý pomáha mladej žene v autobuse obťažovať gangom násilníkov, len aby sa stal terčom pomstychtivý drogový magnát. Medzi producentmi filmu sú Odenkirk a David Leitch.

 

Nikto online cz dabing

 

Nikto online cz dabing

 

26. marca 2021 v Spojených štátoch amerických nikto divadelne neuvoľnil film Universal Pictures. Nikto online cz dabing Film celosvetovo zarobil 61 miliónov dolárov a celkovo získal pozitívne ohlasy kritikov, ktorí ocenili akciu a výkon Odenkirka.

Hutch Mansell je zdanlivo obyčajný človek; má dve deti so svojou manželkou Beccou a má nezastupiteľné miesto ako kancelársky pracovník vo firme na výrobu kovov svojho svokra Eddieho. Čas života sa na neho pomaly zomelie.

 

Sleduj film online

 

Jednej noci vnikli do jeho domu ozbrojení muži a ženy a jeho syn Blake jednu z nich riešil. Hutch sa zdráha zasiahnuť a umožňuje zlodejom odísť. Nikto online cz dabing. Incident spôsobí, že si každý bude myslieť, že je neúspechom. Hutch kontaktuje svojho nevlastného brata Harryho v skrytom rádiu vo svojej kancelárii a vysvetľuje, že sa držal späť, pretože zlodeji boli zúfalí, vystrašení a používali nenaloženú zbraň.

 

O filme Nikto online cz dabing 

 

o filme Nikto online

 

Neskôr v ten deň požiadala jeho dcéra Sammy o pomoc s nájdením jej chýbajúceho náramku pre mačiatko. Zaujímalo by ho, či si ho zlodeji vzali. Bez slova ide za starým otcom Davidom a na vypátranie zlodejov si požičia svoj starý znak a zbraň FBI. Nájde ich byt a vyhráža sa im, ale keď objaví ich choré dieťa, odíde frustrovaný a postihnutý vinou. Autobus, ktorým sa odvezie domov, zrazu zastaví gang násilníkov a Hutch svoju frustráciu vytrhne tým, že ich brutálne zbije pod zámienkou ochrany mladej ženy. Doma si uvedomuje, že aktívne nekomunikoval so svojou rodinou a inšpiruje ho obnovená sebaúcta, aby sa s nimi znovu spojil.

 

Herci

 

Harry ho potom pošle za mužom označovaným ako „The Barber“, ktorý poskytuje Hutchovi informácie o jednej z jeho obetí: je mladším bratom Juliana Kuznecova, známeho ruského zločinca. Yulian ako odplatu pošle posádku vedenú jeho pravou rukou Pavlom, aby Hutcha zajala doma. Hutch však skrýva svoju rodinu a väčšinu útočníkov zabije skôr, ako ho Pavel stíha. Hutch našiel v kufri auta, v ktorom je zamknutý, hasiaci prístroj, pomocou ktorého narazil do auta a všetkých zabil. Potom pošle svoju rodinu preč do bezpečia, potom podpálil jeho dom a zničil akékoľvek dôkazy. Najlepšie Komédie Top 10 komediálnych filmov.

 

Film cz dabing

 

Potom sa vysvetľuje, že Hutch je bývalý „audítor“, atentátnik zamestnaný spravodajskými agentúrami na zabíjanie ľudí, ktorí boli považovaní za nedotknuteľných. Potom, čo nechal jeden zo svojich cieľov voľný, ho Hutch o rok neskôr našiel, reformovaného a šťastne žijúceho so svojou novou rodinou.

 

Nikto online cz bez reklam

 

Nikto online cz bez reklam

 

Ak chcel svoj život podobný tomu svojmu, rozhodol sa Hutch odísť do dôchodku proti želaniam svojich nadriadených a svoju osobnosť možno príliš upravil, aby zapadol do jeho nového rodinného života. Príčiny straty vlasov u mužov: Hlavný vinníci.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button