Filmy a voľný časONLINE FILMY

Oasis Knebworth 1996 online cz dabing 2021

Oasis Knebworth 1996 online cz dabing 2021. Liam a Noel Gallagherovci produkujú nový celovečerný dokumentárny film o koncertoch v Knebworthe, ktoré ich skupina Oasis odohrala v auguste 1996.

 

Oasis Knebworth 1996 online cz dabing 2021

 

Oasis Knebworth 1996 online cz dabing 2021

 

Po tom, čo sa o vstupenky uchádzalo 2,5 milióna ľudí, sa na koncertoch v Hertfordshire počas dvoch dní zúčastnilo 250 000 fanúšikov, čo mnohí považujú za vrchol kariéry skupiny Oasis aj širšej britpopovej scény. Oasis Knebworth 1996 online cz dabing 2021. Vystúpili aj The Prodigy, Chemical Brothers, Manic Street Preachers, Charlatans, Cast a Kula Shaker. Mastné vlasy: 5 domácich liekov.

Režisér Jake Scott ho opísal ako „príbeh poháňaný výlučne hudbou, rock’n’rollový zážitok, vyrozprávaný v danom momente, ako vizuálny prúd vedomia, ktorý je postavený na rozsiahlych archívnych záberoch z podujatia“. Povedal, že „nebudú žiadne rozhovory na kameru ani zbytočné spomienky celebrít“.

 

Oasis Knebworth 1996 film online

 

Oasis Knebworth 1996 film online

 

Predchádzajúci dokumentárny film Oasis Supersonic mapoval históriu kapely až po koncerty v Knebworthe. Oasis Knebworth 1996 film online. Pred rozpadom v roku 2009 zaznamenali ďalší úspech s treťou LP platňou Be Here Now v roku 1997 a ďalšími štyrmi albumami, ktoré sa v Spojenom kráľovstve dostali na prvé miesto.

 

Oasis 2021 online cz

 

Oasis 2021 online cz

 

Odvtedy boli roky poznačené bojmi medzi bratmi Gallagherovcami, čo viedlo niektorých fanúšikov k nádeji. Nový spoločný filmový počin by mohol otvoriť cestu k opätovnému stretnutiu. Oasis 2021 online cz. Dvojica začiatkom tohto roka založila novú filmovú produkčnú spoločnosť Kosmic Kyte. Liam oslávil na Twitteri: „Budú tam robiť filmy, urobia zo mňa veľkú hviezdu, c’mon, vieš?“ Baby šéf rodinný podnik online cz dabing.

Film bude uvedený do kín neskôr v roku 2021 pri príležitosti 25. výročia koncertov.

 

Film o hudobnej skupine

 

film o hudobnej skupine

 

Oasis Knebworth 1996 film.  „Skutočne, keď teraz zavriem oči, nepamätám si, že by som na pódium v Knebworthe vstúpil.“ Povedal Kirsty Youngovej, keď sa objavil v relácii Desert Island Discs na rádiu Radio 4. „Viem, že sa to konalo, pretože tam bolo veľa ľudí.“

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button