Filmy a voľný časONLINE FILMY

Smrť na Níle online cz dabing alebo titulky 2022

Smrť na Níle online cz dabing alebo titulky 2022 je mysteriózny thriller v réžii Kennetha Branagha podľa scenára Michaela Greena, ktorý vznikol na základe rovnomenného románu Agathy Christie z roku 1937. Film, ktorý produkovali Branagh, Ridley Scott, Judy Hofflund a Kevin J. Walsh, je pokračovaním filmu Vražda v Orient exprese (2017) a v hlavných úlohách sa vracia Branagh ako Hercule Poirot, spolu s Tomom Batemanom (tiež sa vracia z prvého filmu), Annette Bening, Russell Brand, Ali Fazal, Dawn French, Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders a herecký ansámbel dopĺňa Letitia Wright. Film je treťou adaptáciou Christieho románu po filme z roku 1978 a epizóde televízneho seriálu Agatha Christie’s Poirot odvysielanej v roku 2004.

 

Smrť na Níle online cz dabing alebo titulky 2022

 

Smrť na Níle online cz dabing alebo titulky 2022

 

Hlavné fotografovanie sa začalo v septembri 2019, pričom natáčanie prebiehalo v Longcross Studios v Anglicku a na mieste v Maroku a skončilo v decembri toho istého roku.

Pokoj a mier, ktoré dočasne vládli na lodi Karnak, sa naruší po tom, čo sa nájde zavraždený jeden z cestujúcich. Smrť na Níle online cz dabing alebo titulky 2022. Renomovaný belgický detektív Hercule Poirot je poverený dôležitou úlohou identifikovať, ktorý z cestujúcich je vrahom skôr, ako opäť udrie.

 

Online film Smrť na Níle 

 

Online film Smrť na Níle 

 

Kenneth Branagh ako Hercule Poirot, svetoznámy súkromný detektív a bývalý policajt. Tom Bateman ako Bouc, Poirotov priateľ a dôverník. Annette Beningová ako Eufémia. Russell Brand ako doktor Linus Windlesham.
Ali Fazal ako Andrew Katchadourian. Dawn French ako pani Bowersová. Gal Gadot ako Linnet Ridgeway-Doyle.
Armie Hammer ako Simon Doyle. Rose Leslie ako Louise Bourget. Emma Mackey ako Jacqueline de Bellefort. Sophie Okonedo ako Salome Otterbourne. Jennifer Saunders ako Marie Van Schuyler. Letitia Wright ako Rosalie Otterbourne. Ann Turkel ako Meredith Wilson. Filmy o svätcoch ktoré by ste mali vidieť.

 

Smrť na Níle film 2022

 

Smrť na Níle film 2022

 

v roku 2015 vyjadril Christieovej pravnuk James Prichard, predseda spoločnosti Agatha Christie Limited. Nadšenie pre pokračovania. Pričom sa odvolával na pozitívnu spoluprácu s Branaghom a produkčným tímom.V máji 2017 Branagh vyjadril záujem o ďalšie časti.  Smrť na Níle online cz dabing alebo titulky 2022. Ak by bol prvý film úspešný. 20. novembra 2017 bolo oznámené. Spoločnosť 20th Century Fox pripravuje Smrť na Níle ako pokračovanie svojej verzie Vraždy v Orient exprese. Pričom Michael Green sa vrátil k písaniu scenára a Kenneth Branagh sa mal vrátiť pred kameru ako Poirot a za kameru ako režisér.

 

Smrť na Níle online sk 

 

Smrť na Níle online sk 

 

V septembri 2018 sa k hereckému obsadeniu pridala Gal Gadot. Okrem toho bol najatý Paco Delgado, aby navrhol kostými . Októbri 2018 sa k hereckému obsadeniu pridal Armie Hammer a bolo potvrdené, že Tom Bateman si pre film zopakuje úlohu Bouca. Januári 2019 sa k hereckému obsadeniu pridala Jodie Comer. V apríli 2019 sa k obsadeniu pridala Letitia Wright. Júni sa rokovalo o pripojení Annette Bening, v auguste 2019 sa k obsadeniu pridal Russell Brand. V septembri sa pridali Ali Fazal, Dawn French, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo a Jennifer Saunders, pričom Comer sa nezúčastnila. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov.

 

Film 2022

 

Hlavné natáčanie sa začalo 30. septembra 2019 v Longcross Studios v Surrey v Anglicku a následne sa presunulo do Maroka napriek pôvodným správam o natáčaní v Egypte. Vo filme bola obnovená loď, ako aj chrám Abú Simbel,vo filme bol použitý Tiffanyho žltý diamant a natáčanie trvalo do 18. decembra 2019.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button