Filmy a voľný časONLINE FILMY

Výbušný kokteil online cz dabing alebo titulky

Výbušný kokteil online cz dabing alebo titulky je akčný triler z roku 2021. Ktorý nakrútil Navot Papushado a na scenári sa podieľali Ehud Lavski a Papushado. Vo filme hrá Karen Gillan ako mladú atentátničku. Ktorá sa musí spojiť so svojou odcudzenou matkou zabijakom (Lena Headey) a jej bývalými kolegyňami z vraždy (Carla Gugino, Michelle Yeoh a Angela Bassett). Aby zachránila mladé dievča (Chloe Coleman) pred ďalší vrahovia. Ďalej hrajú Ralph Ineson, Adam Nagaitis, Michael Smiley a Paul Giamatti.

 

Výbušný kokteil online cz dabing alebo titulky

 

Výbušný kokteil online cz dabing alebo titulky

 

Produkcia filmu bola oznámená na americkom filmovom trhu v roku 2018. Kastingové oznámenia boli podávané počas celého roka 2019. Počnúc Gillanom v januári a hlavné fotografovanie prebiehalo od júna do augusta 2019 v Berlíne. Ide o koprodukciu spoločností The Picture Company, Babelsberg Studio a nemeckej pobočky StudioCanal za účasti francúzskych televíznych kanálov Canal+ a Ciné+. 

Výbušný kokteil online cz dabing alebo titulky bol prepustený v USA 14. júla 2021 spoločnosťou Netflix so súčasným obmedzeným uvedením v kinách. Výbušný kokteil online cz dabing alebo titulky. Teatrálne ho uviedlo štúdio StudioCanal vo Francúzsku 21. júla a v Nemecku sa chystá 2. septembra 2021. Film získal od kritikov zmiešané a pozitívne recenzie. Výbušný kokteil online cz dabing alebo titulky.

 

Výbušný kokteil film cz dabing

 

Výbušný kokteil film cz dabing

V spomienke na večeru sa 12-ročná Sam dozvie, že jej matka vraha Scarlet preskakuje mesto po tom, čo sa jej pokazila práca. Ozbrojení muži prídu zabiť Scarlet, ale ona ich zabije a utečie, pričom za sebou zanechá rozrušeného Sama. Účesy pre riedke vlasy.

O pätnásť rokov neskôr Sam pracuje ako vrah pre Nathana, HR pre rovnakú firmu, pre ktorú pracovala Scarlet. Nathan dá Samovi novú prácu, pričom zabije muža, ktorý ukradol firme peniaze a peniaze vrátil. Výbušný kokteil online cz dabing alebo titulky. Sam ide do zbrojnej zbrojnice prezlečenej za knižnicu, aby vymenila svoje zbrane za nové. Tam stretne Annu Mayovú, Madeline a Florenciu – troch bývalých komplicov Scarlet. Uvažujú o tom, že by ju zabili, pretože sa ukázala neohlásene, ale keď sa dozvedia jej identitu, zmenia názor. Na prácu jej poskytujú čisté zbrane.

 

Výbušný kokteil online film

 

Výbušný kokteil online film

 

Sam sa infiltruje v hotelovej izbe, aby získal ukradnuté peniaze, a keď sa vrhne po zvoniaci telefón, strelí zodpovedného muža do brucha. Po vypočutí hovoru sa ukázalo, že ukradol peniaze na záchranu svojej unesenej mladej dcéry a prinesie ich do neďalekej bowlingovej dráhy, aby ju za ňu vymenili. Sam ho vezme na ošetrenie k súkromnému lekárovi prepojenému s firmou a súhlasí, že výmenu zvládne sama. Nathan sa dozvie o jej pláne a pošle troch nohsledov, aby ju zastavili a získali peniaze; Sam sa s nimi vysporiada, než bude pokračovať vo svojom pláne. Maskovaní muži jej dajú dievča Emily, než sa stiahne s peniazmi; Sam ich prenasleduje, ale muži sa navzájom obrátia, čo má za následok ich smrť a zničenie ukradnutých peňazí. Potraviny pre zdravé vlasy : Top 10 potravín.

 

Herci online film

 

Herci online film

 

Medzitým sa Nathan dozvie, že jeden z nohsledov, ktorých Sam zabil v predchádzajúcom zamestnaní, bol synom Jima McAlistera, hlavy mocnej zločineckej ríše. Aby sa predišlo konfliktom, Nathan sa vzdá Samových informácií a miesta, kde ho majú zabiť. Sam sa vracia k lekárovi, aby znova spojila Emily s otcom. Výbušný kokteil online cz dabing alebo titulky. Ale dozvedeli sa, že Samovu guľku neprežil. Nathanovi traja stúpenci sú tiež u lekára a hľadajú ošetrenie pre svoj predchádzajúci boj a dostanú príkaz zabiť ju. Lekár vstrekne Samovi sérum, ktoré spôsobí, že jej ruky budú zbytočné. Sam požiada Emily, aby si k sebe prilepila nôž a pištoľ a ona ich používa na boj a zabitie troch nohsledov. Prichádzajú ďalší stúpenci, ale Sam a Emily uniknú v Samovom aute, pričom Emily riadi a Sam pracuje na pedáloch.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button