Filmy a voľný časONLINE FILMY

Uncharted online cz dabing alebo titulky 2022

Uncharted online cz dabing alebo titulky 2022 je americký akčný dobrodružný film režiséra Rubena Fleischera podľa scenára Rafea Lee Judkinsa, Arta Marcuma a Matta Hollowaya. Vo filme, ktorý vznikol na základe rovnomennej série videohier vyvinutej spoločnosťou Naughty Dog. Sa v hlavných úlohách predstavia Tom Holland ako Nathan Drake a Mark Wahlberg ako jeho mentor Victor Sullivan spolu so Sophiou Ali. Tati Gabrielle a Antoniom Banderasom vo vedľajších úlohách.

 

Uncharted online cz dabing alebo titulky 2022

 

Uncharted online cz dabing alebo titulky 2022

 

Film sa začal pripravovať v roku 2008, pričom filmový producent Avi Arad vyhlásil.  Bude spolupracovať so spoločnosťou Sony Pictures na vývoji filmovej adaptácie Uncharted. Ale film sa dostal do komplikovaného produkčného procesu, pričom v rôznych momentoch boli k nemu pripojení rôzni režiséri, scenáristi a herci. Na réžiu projektu sa pôvodne upísalo niekoľko filmárov vrátane Davida O. Russella, Dana Trachtenberga, Neila Burgera, Setha Gordona, Shawna Levyho a Travisa Knighta, zatiaľ čo sa hovorilo. Uncharted online cz dabing alebo titulky 2022. Drakea si zahrajú Nathan Fillion, Chris Pratt a Wahlberg. Holland bol obsadený v máji 2017 a hlavné natáčanie sa začalo v marci 2020 a skončilo v októbri nasledujúceho roka.

 

Uncharted film 2022

 

Uncharted film 2022

 

Film Uncharted má spoločnosť Sony Pictures Releasing uviesť do kín v Spojenom kráľovstve 11. februára 2022 a následne v Spojených štátoch 18. februára.

 

V roku 2008 filmový producent Avi Arad uviedol, že spolupracuje s divíziou spoločnosti Sony na vývoji filmovej adaptácie hry Uncharted.Na otázku Richarda Lemarchanda, vedúceho herného dizajnéra spoločnosti Naughty Dog, či by chcel vidieť filmovú adaptáciu hry Uncharted, odpovedal „no comment“.Odvtedy spoločnosť Columbia Pictures potvrdila, že sa pripravuje film Uncharted.

 

Uncharted online sk

 

Uncharted online sk

 

Scenáristami filmu mali byť najprv Thomas Dean Donnelly a Joshua Oppenheimer a producentmi Avi Arad, Charles Roven a Alex Gartner. 30. júna 2009 bolo potvrdené, že film Uncharted sa pripravuje už rok a pol. Nathan Fillion prejavil záujem hrať Nathana Drakea a na Twitteri spustil kampaň, v ktorej vyzýval fanúšikov, aby ho v tomto úsilí podporili. V auguste 2010 v rozhovore pre PlayStation University spoločnosť Naughty Dog povedala, ako blízko sú skutočne pri vývoji filmu a že majú dôveru všetkých, ktorí na ňom pracujú.

 

Herci vo filme Uncharted

 

Dňa 8. októbra 2010 oznámili Doug Belgrad a Matt Tolmach, spoluprezidenti spoločnosti Columbia Pictures. Scenár a réžiu filmu, akčného dobrodružstva založeného na prvej hre zo série, má na starosti David O. Russell. Producentmi filmu mali byť Avi Arad, Charles Roven a Alex Gartner. Po premietaní Russellovho filmu The Fighter ho oslovil fanúšik série Uncharted, ktorý sa ho spýtal. Neuvažoval o Fillionovi do úlohy Nathana Drakea pre pripravovaný film vzhľadom na vysoký počet žiadostí o jeho obsadenie do tejto úlohy. Russell o záujme o Filliona a o tom, kto je. Nevedel a zdalo sa, že túto myšlienku rýchlo zamietol. Fillion potom o 8 rokov neskôr nakrútil krátky fanúšikovský film Uncharted. V ktorom sa predstavil ako Nathan Drake a ktorý sa stretol s pozitívnym prijatím.

 

Dňa 24. novembra 2010 zverejnila MTV rozhovor s Markom Wahlbergom, v ktorom herec hovoril o svojej účasti na filmovej adaptácii populárnej série. Uviedol, že Russell v súčasnosti píše scenár a je nadšený z toho, čo ho čaká. Pričom dúfa, že sa bude natáčať v polovici roka 2011: „Samozrejme, že som v čomkoľvek, čo chce David urobiť. Ale tá myšlienka je taká mimo: Robert De Niro je môj otec, Joe Pesci je môj strýko.

 

Zaujímavosti 2022

 

Nebude to rozriedená verzia, to je isté.“ 26. mája 2011 sa objavila správa, že Russell odišiel od filmu, aby režíroval Silver Linings Playbook. Uncharted online cz dabing alebo titulky 2022. 6. júla Variety oznámil, že Neil Burger nastúpi namiesto Russella. Burger dostal ponuku po tom, čo štúdio a producenti Avi Arad, Charles Roven a Alex Gartner zaiskrili k jeho novému poňatiu filmu. Burger sa k filmu vyjadril v júli, pričom povedal nasledovné:

 

Dobrodružný akčný film 2022

 

Prepisujeme scenár od začiatku a práve teraz sa do toho doslova vrhám, chystám sa uzavrieť dohodu a skočiť. Kým nie je napísaný scenár, nikdy neviete, kto v ňom bude hrať alebo nie. Ale je tam veľa dobrých hercov, ktorí dokonca vyzerajú ako Nathan Drake a ktorí by to mohli urobiť. Milujem tento projekt, myslím si, že je to skvelé dobrodružstvo a je to divoká šialená jazda… hra je a film bude.

Chcem povedať, že v jadre má celkom skvelý charakter, Nathan je tak trochu podvodník, podvodníček … vyzná sa, má gule… je to skvelé. Absolútne. A potom viete, že musíte urobiť to, čo film robí najlepšie… stavať na tom, čo je v hre super, a potom z toho urobiť film. Áno, v tomto bude (rovnováha), toto je veľmi skvelé dobrodružstvo a ide len o to vytiahnuť [sic] veľmi cool intenzívne veci, ktoré fungujú pre filmový príbeh, a uistiť sa, že príbeh tieto prvky podporuje a zároveň nás naozaj spája s postavou.

 

Uncharted online cz dabing 

 

Dňa 23. augusta 2012 sa Burger vzdal práce na filme Divergent a štúdio najalo manželský tím Marianne a Cormaca Wibberleyovcov, aby film prepracovali. v rozhovore pre IGN Seth Rogen a Evan Goldberg uviedli, že boli viackrát požiadaní, aby film napísali, ale všetky odmietli. 4. februára 2014 Deadline informoval, že film bude režírovať Seth Gordon, pričom najnovší scenár napísal David Guggenheim. Produkcia sa mala začať začiatkom roka 2015. 10. júna 2016 bola pôvodne naplánovaná premiéra filmu. 12. novembra 2014 štúdio najalo Marka Boala, aby napísal scenár. po Wahlbergovi bol oslovený Chris Pratt, aby stvárnil Nathana Drakea, ale ten ponuku odmietol. 24. júna 2015 Seth Gordon od projektu odišiel, aby pracoval na filme Baywatch.

 

Sleduj film 2022

 

V apríli 2015 unikol scenár napísaný Davidom Guggenheimom, ktorý bol získaný pri hackerskom útoku na Sony Pictures. 5. augusta 2015 spoločnosť Sony Pictures Entertainment posunula dátum vydania filmu na 30. júna.  V rozhovore pre Game News Official herec Nolan North, ktorý nahovoril Nathana Drakea, uviedol, že podľa neho fanúšikovia nechcú film Uncharted. Charles Roven však pre Collider prezradil, že to. Na čom pracujú, je dosť vzrušujúce, je tu režisér, ktorého momentálne nemajú. A nie sú pripravení odovzdať tento hlas, kým nebudú skutočne pripravení. v apríli 2016 Neil Druckmann, ktorý pracoval na predchádzajúcich hrách Uncharted. Povedal, že najdôležitejším aspektom filmu sú vzťahy postáv. Bojové filmy – Top 10 bojových filmov na svete.

 

Online filmy 2022

 

Online filmy 2022

 

Dňa 29. júla 2016 Variety oznámil, že Joe Carnahan píše návrh scenára filmu. 1. septembra 2016 bol film vyradený z kalendára vydania spoločnosti Sony. Pretože nemal režiséra ani herecké obsadenie, ale spoločnosť Sony s filmom stále pokračovala. 25. októbra 2016 bolo oznámené, že film bude režírovať Shawn Levy Carnahan pre Collider povedal. Uncharted online cz dabing alebo titulky 2022.  On a Levy sú znalí hry a tvrdo pracovali na správnom stvárnení postáv. Nakrúcanie sa malo začať začiatkom roka 2017. Začiatkom januára 2017 Carnahan na svojom Instagrame zverejnil fotografiu, ktorá ukazovala, že scenár filmu bol dokončený. V máji 2017 bol do úlohy mladého Nathana Drakea obsadený Tom Holland, pričom film mal slúžiť ako prequel k hrám. Na prepracovanie scenára bol prizvaný televízny scenárista Rafe Judkins. 19. decembra 2018 bolo oznámené, že Levy od filmu odišiel, aby pracoval na filme Free Guy. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov

 

Filmy online

 

Dňa 14. januára 2019 Variety oznámil. Dan Trachtenberg podpísal zmluvu o réžii filmu. V júni 2019 The Hollywood Reporter potvrdil, že film by mal byť uvedený do kín 18. decembra 2020. 22. augusta 2019 Deadline oznámil, že Dan Trachtenberg z filmu odišiel. Pričom film by sa mal začať vyrábať začiatkom roka 2020. Film by sa stal prvou celovečernou produkciou spoločnosti Sony PlayStation Productions. 27. septembra 2019 The Hollywood Reporter informoval, že film bude režírovať Travis Knight. 51 V novembri sa do projektu vrátil Wahlberg. Ktorý si zahral po boku Hollanda v úlohe Victora Sullivana. 52 V decembri 2019 Knight opustil projekt kvôli konfliktom v rozvrhu s Hollandom, v dôsledku čoho film stratil dátum premiéry 18. decembra 2020.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button