Filmy a voľný časONLINE FILMY

Slečna beštia online cz dabing alebo titulky

Slečna beštia online cz dabing je americký komediálny film z roku 2020 režiséra Christophera Landona podľa scenára Michaela Kennedyho a Landona. V hlavných úlohách sa predstavili Vince Vaughn, Kathryn Newton, Katie Finneran, Celeste O’Connor a Alan Ruck. Film, ktorý sa zvrtne v piatok, sa zameriava na dospievajúce dievča, ktoré nechtiac prepína telá s mužským sériovým vrahom v strednom veku. Jason Blum pracuje ako producent pod hlavičkou Blumhouse Productions.

 

Slečna beštia online cz dabing

 

Slečna beštia online cz dabing

 

Slečna beštia online cz dabing   mal premiéru na festivale Beyond Fest 8. októbra 2020 a v Spojených štátoch ho divadelne uviedli 13. novembra 2020 a medzinárodne 2. júla 2021 vo vydavateľstve Universal Pictures. Film získal všeobecne pozitívne recenzie od kritikov, ktorí ocenili výkony Vaughna a Newtona, ako aj zmes hororu a komédie. Top 10 najkrajších plemien psov na svete. 

 

Štyria tínedžeri diskutujú o mestských legendách o sériovom vrahovi známom ako mäsiar z Blissfieldu. Mäsiar vnikne do kaštieľa, v ktorom sa nachádzajú, a okamžite zavraždí skupinu tínedžerov, kým odíde so starodávnou dýkou známou ako La Dola. Slečna beštia online cz dabing. Na druhý deň šikanovaná stredoškoláčka Millie Kesslerová navštevuje domáci futbalový zápas na strednej škole Blissfield Valley. Kde vystupuje ako maskot školy. Keď Millie čaká na cestu domov neďaleko dnes už prázdnej školy, zaútočí na ňu Mäsiar. Bodol Millie do ramena s La Dolou, čo spôsobilo, že sa mu okamžite objavila rovnaká rana na ramene. Prichádza Millieho staršia sestra Charlene, policajtka, ktorá vystrašila Mäsiara. Polícia zhromaždí La Dola ako dôkaz a zaháji pátranie po mäsiarovi.

 

Slečna beštia online cz dabing alebo titulky

 

Nasledujúce ráno Butcher a Millie zistia, že si vymenili telá, a obaja sa vydajú na strednú školu v Blissfield Valley. V škole Butcher, ktorý sa teraz vydáva za Millie, zabije Millieho hlavného mučiteľa Rylera tým, že ju zavrie do nádrže na kryoterapiu v dievčenskej šatni. Uvedomuje si, že jeho nevinný vzhľad mu poskytuje imunitu proti podozreniu a smrteľne rozreže na polovicu stolového píla učiteľa drevárstva, pána Bernardiho, ďalšieho z Millieho mučiteľov.

 

Millie. Ktorá je teraz v tele Mäsiara. Nájde svoje najlepšie priateľky Nylu a Josha a preukáže im svoju identitu vykonaním tanečnej rutiny školského maskota a zodpovedaním niekoľkých osobných otázok. Nyla a Josh skúmajú La Dola a zisťujú, že Millie musí do polnoci bodnúť Mäsiara dýkou, inak bude prepínač tela trvalý. Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov. 

 

Sleduj film zadarmo

 

 

 

Neskôr popoludní, keď bol oficiálny návrat školy do školy zrušený, Butcher navrhuje nový tanec v starom mlyne, ktorý je v skutočnosti jeho úkrytom. Slečna beštia online cz dabing. Mäsiar následne láka Millieho rozdrveného Bookera na monštrum minigolfu, aby ho zabil. Ale Millie, Nyla a Josh dorazia včas, aby ho zachránili. Millie zrazí Butchera aj Bookera do bezvedomia a ona a jej priatelia ich privedú k Joshovmu domu.

 

Slečna beštia herci vo filme 

 

Sleduj film zadarmo

 

Po priviazaní Mäsiara k stoličke sa Millie a Nyla pokúsia vysvetliť situáciu Bookerovi, ktorý nie je presvedčený. Kým Millie prednesie ľúbostnú báseň, ktorú mu pred týždňami anonymne napísala. Josh stráži Mäsiara, zatiaľ čo Millie, Nyla a Booker sa vydávajú na policajnú stanicu po La Dolu. Nyla podvedie Charlene, poslednú dôstojníčku na stanici. Aby odišla, aby mohla ukradnúť dýku. Čakanie vonku v aute, Booker odhalí. Že sa mu Millie vždy páčilo a Millie prezradí, ako si užíva novú silu a sebadôveru. Ktorú cíti v mäsiarskom tele, a pobozkajú sa.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button