Filmy a voľný časONLINE FILMY

Sám doma 2 Stratený v New Yorku online cz dabing

Sám doma 2 Stratený v New Yorku online cz dabing je americká komédia z roku 1992, ktorú režíroval Chris Columbus a napísal a produkoval John Hughes. Je to pokračovanie filmu Sám doma (1990) a druhý film zo série Sám doma. 

 

Sám doma 2 Stratený v New Yorku online cz dabing

 

Sám doma 2 Stratený v New Yorku online cz dabing

 

Hughes dokončil písanie filmu do februára 1991 po tom, ako podpísal zmluvu na šesť filmov so spoločnosťou 20th Century Fox. Sám doma 2 Stratený v New Yorku online cz dabing. Culkinov návrat bol potvrdený v máji a čoskoro potom bolo dokončené aj zvyšné herecké obsadenie. Hlavné natáčanie prebiehalo od decembra 1991 do mája 1992 a realizovalo sa na miestach v Illinois a New Yorku, najmä v Rockefellerovom centre a v pôvodnom Svetovom obchodnom centre. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Sleduj film Sám doma 2 Stratený v New Yorku 

 

Sleduj film Sám doma 2 Stratený v New Yorku 

 

 Kritika ho hodnotila zmiešane.Sleduj film Sám doma 2 Stratený v New Yorku. Film celosvetovo zarobil viac ako 359 miliónov dolárov, čím sa stal tretím najziskoveším filmom roku 1992 po filmoch Osobný strážca a Aladin. V roku 1997 bolo do kín uvedené samostatné pokračovanie s novým obsadením, Sám doma 3. Rovnako ako jeho predchodca, aj Sám doma 2: Stratený v New Yorku si získal silnú kultovú popularitu.

 

Sám doma 2 online cz dabing

 

Sám doma 2 online cz dabing

 

Rodina McCallisterovcov sa chystá stráviť Vianoce v Miami a stretáva sa v dome Petra a Kate v Chicagu. Ich najmladší syn Kevin považuje Floridu za protikladnú k Vianociam, pretože tam chýbajú vianočné stromčeky. Na školskej prehliadke počas Kevinovho sóla si z neho jeho brat Buzz vystrelí a Kevin mu to oplatí tým, že ho udrie, čím prehliadku zničí. Sám doma 2 online cz dabing. Buzz sa ospravedlní, čo rodina prijme a vynadá Kevinovi, keď povie, že sa mu pomstil za to, že ho Buzz ponížil. Kevin urazí rodinu, že uverila bratovým klamstvám a že trávi Vianoce v horúcom podnebí, a odíde do podkrovia s tým, že chce mať vlastnú dovolenku sám. Na druhý deň rodina náhodou zaspí a ponáhľa sa, aby stihla odlet.

 

Film online cz dabing

 

Film online cz dabing

 

Na letisku Kevin stratí rodinu z dohľadu a nechtiac nastúpi na let do New Yorku s otcovými vecami. Film online cz dabing.  Po príchode do mesta sa Kevin rozhodne, že si ho prezrie. V Central Parku Kevina vystraší prísne vyzerajúca bezdomovkyňa, ktorá sa stará o holuby. Sam doma online cz dabing alebo titulky.

 

Kevin ide do hotela Plaza a na registráciu použije Petrovu kreditnú kartu. Medzitým mokrí banditi Harry a Marv pricestovali do New Yorku po tom, čo nedávno utiekli z väzenia v Illinois. Okamžite si začnú hľadať nový cieľ na lúpež.

 

Vianočný film online

 

Vianočný film online

 

Na Štedrý deň Kevin navštívi hračkárstvo, kde sa stretne s jeho filantropickým majiteľom, pánom Duncanom. Ako prejav vďaky ponúkne pán Duncan Kevinovi ako darček pár keramických hrdličiek a poučí ho, aby jednu z nich daroval inej osobe ako gesto večného priateľstva. Vianočný film online. Po stretnutí s Harrym a Marvom pred obchodom Kevin uteká späť do Plaza. Vrátnik konfrontuje Kevina ohľadom kreditnej karty, ktorá bola nahlásená ako ukradnutá. Kevin uteká z hotela, ale Harry a Marv ho prepadnú. Tesne pred Kevinovým útekom sa pochvália svojím plánom zabiť ho a o polnoci sa vlámu do hračkárstva.

 

Sám doma 2 Stratený v New Yorku 

 

Predtým, po pristátí v Miami, McCallisterovci zistia, že Kevin je nezvestný, a podajú policajné hlásenie. Po tom, čo polícia vystopuje kreditnú kartu, rodina okamžite odlieta do New Yorku. Kevin sa medzitým vyberie do strýkovho mestského domu, len aby zistil, že je prázdny a prechádza rekonštrukciou. Sám doma 2 Stratený v New Yorku. V Central Parku sa Kevin stretne s holubicou a nakoniec sa s ňou spriatelí. Idú do Carnegie Hall, kde jej vysvetlí, ako sa jej zrútil život, keď ju opustil milenec; Kevin ju povzbudí, aby opäť dôverovala ľuďom. Po zvážení jej rady, aby vykonal dobrý skutok, ktorým by odčinil svoje previnenia, sa rozhodne zabrániť Harrymu a Marvovi vo vykradnutí hračkárstva.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button