Filmy a voľný časONLINE FILMY

DC Liga super zvierat online cz dabing 2022

DC Liga super zvierat online cz dabing 2022  je americká 3D počítačom animovaná superhrdinská komédia z produkcie Warner Animation Group, založená na superhrdinskom tíme DC Comics Legion of Super-Pets. Film režíruje Jared Stern vo svojom režijnom debute v kinách, ktorý sa podieľal na scenári spolu s Johnom Whittingtonom. Vo filme účinkujú Dwayne Johnson, Kevin Hart, Kate McKinnon, John Krasinski, Vanessa Bayer, Natasha Lyonne, Diego Luna, Thomas Middleditch, Ben Schwartz a Keanu Reeves.

 

Online rozprávka 2022

 

Online rozprávka 2022

 

Uvedenie filmu DC Liga superzvieracích miláčikov v Spojených štátoch je naplánované na 29. júla 2022 spoločnosťou Warner Bros Pictures. Vianočné filmy o koňoch 3 Filmy o koňoch.

 

Keď Ligu spravodlivých zajme Lulu (Kate McKinnon) a Lex Luthor (Marc Maron), Supermanov labrador Krypto (Dwayne Johnson) vytvorí tím zvieratiek z útulku, ktoré dostali superschopnosti, aby zachránili svojho majiteľa a Supermanových priateľov: (Kevin Hart), ktorý sa stane super silným a nezničiteľným; prasa PB (Vanessa Bayer), ktoré môže narásť do obrovských rozmerov; korytnačka Merton (Natasha Lyonne), ktorá sa stane super rýchlou; a veverička Chip (Diego Luna), ktorá získa elektrické schopnosti. DC Liga super zvierat online cz dabing 2022.

 

DC Liga super zvierat rozprávka cz

 

DC Liga super zvierat rozprávka cz

 

Supermanov pes Krypto vytvorí tím domácich miláčikov so superschopnosťami, ktorý bojuje proti zločinu, aby zachránil Ligu spravodlivých. Filmy o drogách : 10 komédií o drogách

Po filme Scoob! je to druhý film spoločnosti Warner Animation Group, ktorý sa dostane do kín v máji.
Po filme The Lego Batman Movie druhý film skupiny Warner Animation Group, ktorý vznikol v koprodukcii so spoločnosťou DC Entertainment.

Film DC Liga super zvierat online cz dabing 2022

 

Film DC Liga super zvierat online cz dabing 2022

Ide o druhý animovaný film o superhrdinovi Kevina Harta po filme Captain Underpants spoločnosti Dreamworks Animation: The First Epic Movie. DC Liga super zvierat online cz dabing 2022.
Batmobil v tejto verzii je zrejme vytvorený podľa verzie z filmov Tima Burtona.
Supermanov oblek v tomto filme je inšpirovaný jeho inkarnáciou v Kingdom Come.
Ide o prvý film, v ktorom sa v kinách objavila Jessica Cruz. Mastné vlasy.

 

Animovaná komédia cez internet

 

Animovaná komédia cez internet

 

V „Batman Teaseri“ zaznieva téma z filmov o Batmanovi od Tima Burtona, ktorú zložil Danny Elfman. Počas upútavky Batman pri vymenúvaní ľudí, s ktorými spolupracuje, spomína „toho, koho hral Morgan Freeman“, čo je odkaz na trilógiu Temný rytier, kde Morgan Freeman hral Luciusa Foxa. Nová rozprávka 2022. 

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button