Filmy a voľný časONLINE FILMY

Divoký spirit online cz dabing alebo titulky

Divoký spirit online cz dabing je americký počítačovo animovaný dobrodružný film. Z roku 2021 produkovaný spoločnosťou DreamWorks Animation a distribuovaný spoločnosťou Universal Pictures. Režisérom filmu je Elaine Bogan a režisérom Ennio Torresan mladší v ich celovečerných režijných debutoch podľa scenára Aury Wallingtonovej a Kristin Hahnovej. Druhé divadelné uvedenie franšízy Ducha. Tento film je výsledkom tradične animovaného filmu Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) a je založený na animovanom seriáli Spirit Riding Free od spoločnosti Netflix, ktorý vytvoril Wallington.

 

Divoký spirit online cz dabing alebo titulky

 

Divoký spirit online cz

 

Hrajú: Isabela Merced, Jake Gyllenhaal, Marsai Martin, Mckenna Grace, Julianne Moore, Walton Goggins a Eiza González. Sleduje mladé dievča Fortuna „Lucky“ Prescott, ktoré sa presúva do malej vidieckej komunity Miradero. Kde sa stretáva s titulárnou divoký kiger mustang si pomenuje „Duch“ a okamžite sa s ním začne zväzovať. Film bol ohlásený na vývoj v októbri 2019. Film bol venovaný pamiatke Kelly Asbury, spolurežisérky pôvodného filmu Spirit, ktorá zomrela v roku 2020.

 

Sleduj film online

 

Film Spirit Untamed bol v USA uvedený do kín 4. júna 2021. Divoký spirit online cz dabing alebo titulky.  Bol považovaný za kasovú bombu a na celom svete zarobil 19 miliónov dolárov s rozpočtom 30 miliónov dolárov. Od kritikov dostal protichodné recenzie.

 

O filme Divoký spirit online 

 

Divoký spirit film

 

Lucky Prescott nikdy nevedela, že jej zosnulá matka Milagro Navarro bola nebojácna kaskadérka (jazdiaca pri nehode) z Miradera, malého vidieckeho mesta na okraji dokorán hraníc. Lucky rovnako ako jej matka nemá rada pravidlá a obmedzenia. Kvôli ktorým sa jej teta Cora trápila. Najkrajšie dediny Top 10 najkrajších obcí v Európe. Lucky vyrastala v meste na východnom pobreží pod dohľadom Cory, ale keď Lucky natlačí svoje šťastie na príliš veľa riskantných eskapád. 

 

Divoký spirit online cz

 

Cora zdvihne stávky a presunie ich späť s Luckyho otcom Jimom v Miradere. Lucky s ospalým mestečkom rozhodne nezaujatý. Keď však stretne Ducha, divokého Kigera Mustanga. Ktorý zdieľa jej nezávislú ideológiu, zmenila názor a spriatelila sa s dvoma miestnymi jazdcami na koňoch Abigail Stone a Pru Grangerovou.

 

Film cz dabing

 

Divoký spirit online cz bez reklam

 

Posledný otec, stabilný majiteľ Al Granger, je najlepším priateľom Luckyho otca. Keď zlý wrangler s koňom a jeho tím plánuje zajať Ducha a jeho stádo a vydražiť ich za život v zajatí a bez ťažkostí. Lucky pozve svojich nových priateľov a odvážne sa vydá na cestu dobrodružstva celého života. Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov.  Aby zachránila koňa, ktorý jej dal sloboda a úžasný zmysel pre cieľ a pomohla Lucky objaviť spojenie s odkazom jej matky. Ktoré nikdy nečakala.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button