Filmy a voľný časONLINE FILMY

Martin a tajomstvo lesa online cz dabing

Martin a tajomstvo lesa online cz dabing  je český rodinný komediálny film z roku 2021, ktorý vyrába spoločnosť. DreamWorks Animation a distribuuje spoločnosť DreamWorks Pictures. Režisérmi filmu sú Vicky Jenson, Bibo Bergeron a Rob Letterman (v Lettermanovom celovečernom režijnom debute) film obsahuje herecké obsadenie, v ktorom účinkujú hlasy Willa Smitha, Jacka Blacka, Roberta De Nira, Renée Zellweger, Angeliny Jolie a Martina Scorseseho. Rozpráva príbeh o rybe menom Oscar (Smith), ktorá falošne tvrdí, že zabila Frankieho (Imperioli), syna bossa žraloka menom Don Lino (De Niro), aby posilnila svoje postavenie v komunite a spojila sa s ostatnými mafiánmi. syn Lenny (Black), aby udržal druhú fasádu.

 

Martin a tajomstvo lesa online cz dabing

 

Martin a tajomstvo lesa online cz dabing

 

Shark Tale mal premiéru na filmovom festivale v Benátkach 10. septembra 2004 a v kine bol uvedený v kine v USA 1. októbra. Film sa otvoril na 1. mieste a zarobil 47,6 milióna dolárov, čo bolo v tom čase druhé najvyššie otvorenie animovaného filmu DreamWorks, za Shrekom 2 (108 miliónov dolárov).Martin a tajomstvo lesa online cz dabing.  Shark Tale zostal druhým a tretím víkendom ako film číslo 1 v USA a Kanade a celosvetovo zarobil 374 miliónov dolárov oproti rozpočtu 75 miliónov dolárov. Film získal zmiešané recenzie od kritikov a vyvolal kontroverziu kvôli použitiu taliansko-amerických stereotypov a údajnej homosexuálnej propagandy. Na 77. ročníku udeľovania cien Akadémie bol nominovaný za najlepší animovaný film, prehral však s filmom The Incredibles od Pixaru.

 

Martin a tajomstvo lesa film online

 

Martin a tajomstvo lesa film online

V Southside Reef fantazírovaný čistič wrasse s názvom bluestreak s názvom Oscar fantazíruje o tom, že je bohatý a slávny. Krátko po príchode do práce vo Whale Wash je pozvaný do kancelárie svojho šéfa. Martin a tajomstvo lesa film online. Pufferfisha menom Sykes. Aby prediskutoval skutočnosť, že dlhuje veľkú sumu peňazí a musí ich vrátiť do nasledujúceho dňa. Pamätá si, že bol v detstve ponížený, pretože jeho otec čistil jazyk.

 

Tak mu jeho najlepšia kamarátka Angie, Angie, ponúkla lesklú ružovú perlu. Ktorá bola darom od jej babičky, aby zastavil a zaplatil svoj dlh. Oscar prináša peniaze na závodnú dráhu, aby sa stretol so Sykesom, ale počul, že preteky sú zmanipulované a stavil to všetko na morského koníka s názvom „Šťastný deň“. Perutýn menom Lola to vidí a flagrantne zvádza vzrušeného Oscara. Sykesovi vadí, že Oscar stavil peniaze, ale súhlasí, že uvidí, ako preteky dopadnú. Na začiatku pretekov boli dvere Lucky Day zablokované (odhaľujúce, že lanovie bolo proti nemu), ale potom Lucky Day dvere rozbil a nakoniec sa ujal vedenia. Chvíľu predtým, ako Lucky Day prejde cieľom, zakopne a prehrá. Filmy o žralokoch

 

Martin a tajomstvo lesa herci

 

Martin a tajomstvo lesa herci

 

Rodina zločinecky zameraných žralokov so spoločníkmi, ako sú kosatky, mečúne a chobotnice, má medzitým problém s jedným zo svojich synov, vegetariánom Lennym. Jeho otec zločinu, Don Edward Lino, nariadil svojmu násilnickému najstaršiemu synovi Frankiemu, aby mentoroval jeho brata v rodinnom podniku.  Mastné vlasy : 5 domácich liekov. Frankie vidí Oscara, ako ho uprostred oceánu zanechali mŕtvi dvaja Sykesovi jamajskí stúpenci medúz. Martin a tajomstvo lesa herci. Ernie a Bernie, a nalieha na Lennyho, aby zjedol Oscara, ale Lenny namiesto toho Oscara oslobodil a povedal mu, aby utiekol. Zúrivý Frankie sa vrhne na Oscara, ale zrazu na neho spadne kotva a zabije ho. Lenny, zničený bratovým zánikom, utečie. Keďže neboli žiadni ďalší svedkovia a Oscara videli pri tele, každý na útese verí, že zabil Frankieho, čo je príležitosť, ktorú sa Oscar rozhodne využiť na slávu.

 

CZ film 2021

 

CZ film 2021

 

Oscar sa vracia na útes s novým názvom „Sharkslayer“. Sykes sa stane jeho manažérom a odpustí Oscarovi dlh a Oscar sa presťahuje na „vrchol útesu“, aby žil v luxuse. CZ film 2021. V rovnakom čase Don Lino nechá každého nájsť Lennyho a Oscara. Keď sa k Oscarovej štvrti blíži niekoľko žralokov. Jeho susedia očakávajú, že ich zaženie, a tak ide von a stretne Lennyho. Keďže sa nechce vrátiť domov a stretnúť sa so svojim otcom. Lenny prosí Oscara, aby ho nechal zostať v Oskarovom dome. Pretože si je vedomý svojej lži. Smečka online cz dabing alebo titulky zadarmo.

 

Angie sa čoskoro dozvie o Oscarovej klamstve od Lennyho a vyhráža sa, že to povie všetkým. Aj keď ju chlapci presvedčia, aby mlčala. Oscar a Lenny organizujú udalosť, pri ktorej Lenny predstiera terorizáciu mesta a Oscar ho zabije. To ešte viac posilňuje Oscarovu popularitu a spôsobuje, že Lola sa stane jeho priateľkou a zároveň rozzúri Don Lina. Potom sa Oscar a Angie začnú vášnivo hádať. Odhalí, že k Oscarovi niečo cítila ešte predtým, ako sa stala „Sharkslayer“. Vďaka čomu Oscar zahodil Lola a zamyslel sa nad dôsledkami jeho sebectva. Lola potom v hneve zbije Oscara.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button