Filmy a voľný časONLINE FILMY

Smradi online cz dabing alebo titulky 2022

Smradi online cz dabing alebo titulky 2022 je americká počítačom animovaná kriminálna komédia z roku 2022. Produkovala ju spoločnosť DreamWorks Animation a distribuovala spoločnosť Universal Pictures. Film režíroval Pierre Perifel (vo svojom celovečernom režijnom debute) podľa scenára Etana Cohena a je voľne založený na rovnomennej sérii detských kníh od Aarona Blabeyho. Spolu s Cohenom a Patrickom Hughesom pôsobí ako výkonný producent.

 

Smradi online cz dabing alebo titulky 2022

 

Smradi online cz dabing alebo titulky 2022

 

Vo filme účinkujú Sam Rockwell, Marc Maron, Anthony Ramos, Craig Robinson a Awkwafina ako skupina zločineckých zvieratiek. Po chytení predstierajú, že sa pokúšajú napraviť ako vzorní občania. Ich vodca pán Wolf však nečakane zistí, že ho skutočne láka zmeniť svoje správanie. Aj keď nový zloduch má svoje vlastné plány. Smradi online cz vo vedľajších úlohách sa objavia aj Richard Ayoade, Zazie Beetz, Lilly Singh a Alex Borstein.

 

Smradi online cz 

 

Film Smradi online cz sa začal premietať v kinách na viacerých medzinárodných trhoch, od 16. marca 2022 v Izraeli. V Spojených štátoch sa má dostať do kín 22. apríla vo formátoch 2D a RealD 3D. Od kritikov získal pozitívne recenzie.

 

Zlí chlapci, gang zločineckých zvierat pod vedením chladnokrvného pána Wolfa, sú známi svojimi drzými krádežami, pri ktorých unikajú úradom. Po tom, čo ich guvernérka Diana Foxingtonová urazí v priamom prenose, sa gang pokúsi ukradnúť cenu morčacieho filantropa profesora Ruperta Marmeláda IV. Vlk nechtiac pomôže starej žene. Chcel okradnúť, a je za tento dobrý skutok pochválený, čo vedie k tomu, že Vlk zistí. Sa ho dotýkajú jeho previnenia a Marmaládov prejav o dobrote. Pri pokuse o útek je banda odhalená a zatknutá.

 

Rozprávka 2022 Smradi

 

Rozprávka 2022 Smradi

 

Vlk presvedčí Marmeládu, aby sa ich radšej pokúsil napraviť, pričom plánuje využiť zámienku a pokúsiť sa opäť ukradnúť jeho cenu. Marmeláda pozve Vlka a bandu k sebe domov. Jeho hodiny sa ukážu ako frustrujúci boj s nimi, ktorí sa zrejme nedokážu prispôsobiť konceptu dobrého správania. Nakoniec sa Marmeládov nápad, aby sa vydali na záchrannú misiu na záchranu laboratórnych morčiat. Ukáže ako fiasko zo strany pána Hada, ktorý ich pokúša jedením morčiat.

Foxington sa rozhodne experiment zrušiť, ale ustúpi, keď sa Vlk prizná. Je zúfalý z toho, že ho nenávidia pre jeho druh. Foxingtonová pripustí, že ho chápe, a vyzná sa, že má preňho nádej. Vlk sa zamyslí a zistí. Zachraňuje mačku zo stromu, čo Marmeláda nahrá a zverejní ako virálne video. Výsledná publicita zmení verejný obraz Zloduchov. Pretože cynický Had tuší, že stráca kontakt so svojím priateľom.

 

Nová Rozprávka 

 

Keď sa na oslavu plánuje veľkolepý galavečer, gang uskutoční novú lúpež. Vlk sa však nedokáže prinútiť dokončiť plán a zradiť novozískanú dôveru, ktorú si získal. Svetlá zhasnú a vzácny meteorit je ukradnutý. Pričom gang je z jeho krádeže obvinený. Po zatknutí gangu sa s nimi Marmeláda stretne v súkromí a posmešne im prezradí. Meteorit ukradol on a že bol prezlečený za starú dámu, ktorú Vlk predtým zachránil. Aby gang zmanipuloval a vzal vinu na seba.

 

Smradi online cz zadarmo

 

Smradi online cz zadarmo

 

Rozhorčenú bandu odvedú do väzenia SCUM, kde Vlk svojej bande vysvetlí, že už nechce byť zločincom. Zachráni ich známa konkurenčná zločinkyňa Karmínová labka, ktorá sa prezradí, že je Foxington, sama napravená zločinkyňa. Smradi online cz po dosiahnutí bezpečia sa banda rozhorčene zriekne Wolfa za to, že ich zradil, ale sú zhrození. Keď sa vrátia do svojho úkrytu a nájdu ho úplne vyprázdnený, pretože Wolf prezradil jeho polohu Foxingtonovej ako kompenzáciu za svoje zločiny. Gang je natoľko zúfalý, že Snake odovzdá svoj posledný majetok detinskému pánovi Sharkovi, vďaka čomu si zvyšok gangu uvedomí, že môže zmeniť svoje správanie a pomôcť Wolfovi, ale Snake popiera, že by to predstavovalo nejakú zmenu zmýšľania, než ich sám opustí.

 

Film cez internet

 

Medzitým sa Vlk a Foxington vlámu do Marmeládovho domu, aby ukradli meteorit, len aby ich Marmeláda zajal a prezradil im, že sa s ním Had spojil, a pochváli sa, ako chce využiť silu meteoritu na ovládnutie armády morských prasiatok, aby vyrabovali mesto. Potom sa jeho poskokovia pokúsia duo doraziť. Zachráni ich však zvyšok gangu. Foxington a gang sa spoločne zmocnia meteoritu a pokúsia sa zastaviť Marmeládov plán. Severan online cz dabing alebo titulky 2022.

 

Zadarmo cez internet

 

Zadarmo cez internet

 

V následnom boji sa bande podarí zastaviť lúpeže a Vlk sa rozhodne získať Hada späť aj napriek jeho zrade. Počas pokusu sa Marmeláda obráti proti Hadovi a gang riskuje svoje životy, aby ho zachránil, a vyjednáva s Marmeládou o jeho bezpečnosť. Po záchrane Hada gang zmarí Marmeládin plán a sám sa vydá úradom. Marmeláda sa pokúsi pripísať si zásluhy za získanie meteoritu, ale ukáže sa, že meteorit je zamaskovaná lampa, ktorú nastražil tajne vykúpený Snake, ktorý vykoná majstrovský kúsok svojho tajného plánu na pomoc Vlkovi tým, že zničí skutočný meteorit a preľstí šokovaného Marmeládu. Foxingtonovi sa tiež podarí naňho hodiť Kriminálku Tlapku, čím úplne zničí jeho povesť a privedie ho k zatknutiu za jeho zločiny.

O rok neskôr je gang prepustený z väzenia vzhľadom na svoje dobré správanie. Spájajú sa s Foxingtonom a začínajú svoju novú kariéru bojovníkov proti zločinu. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button