Filmy a voľný časONLINE FILMY

Malý yety 2 online cz dabing alebo titulky

Malý yety 2 online cz dabing alebo titulky. Bigfoot Family je počítačovo animovaná komédia-dramatický film, ktorý natočili Ben Stassen a Jeremy Degruson. Je to pokračovanie filmu 2017 Syn bigfoota. Film bol vydaný aj ako Bigfoot Superstar.

Dva mesiace po tom, čo presvedčil svojho otca Bigfoota, aby sa vrátil domov, je Adam ohromený pozornosťou, ktorú rodine priniesla novoobjavená sláva jeho otca. Tiež sa snaží priznať svoje city svojej zamilovanej Emme.

 

Malý yety 2 online cz dabing alebo titulky

 

Malý yety 2 online cz dabing alebo titulky

 

Bigfoot chce využiť svoju slávu na dobrú vec a rozhodne sa, že ochrana veľkej rezervácie voľne žijúcich živočíchov pred riskantnou ropnou spoločnosťou na Aljaške je ideálnou príležitosťou. Malý yety 2 online cz dabing alebo titulky.. Adam pomáha svojmu otcovi tým, že nahrá propagačné video na sociálne siete. Prichádzajú pásy protestujúcich, aby podporili Bigfoota, ktorý jednej noci záhadne zmizne. Adam a jeho matka Shelly sa vydajú na cestu, aby ho našli a zachránili spolu so svojimi zvieracími priateľmi.

 

Po príchode na Aljašku sa Adam a Shelly stretnú s protestujúcim, ktorý naposledy videl Bigfoota, Arla Woodstocka. Shelly nasleduje Arla na posledné miesto, kde videl Bigfoota, zatiaľ čo Adama a jeho zvieracích priateľov prepadnú pracovníci ropnej spoločnosti. Utečie a stretne vlka, s ktorým sa dohodne. Vlk ho pred odchodom zavedie na miesto, kde pracuje ropná spoločnosť. Adam zistí, že Arlo v skutočnosti pracuje pre spoločnosť, a vzal si Shelly; Adam sa od neho vyhýba zajatiu. Existuje yeti, Je Yeti skutočný? 

 

Malý yety 2 film cz

 

Malý yety 2 online film

 

Adam preniká do areálu spoločnosti. Obchodník s magnátmi a majiteľ spoločnosti Conor Mandrake sa pripravuje na zničenie údolia pomocou bomby, aby mohol súčasný olej ťažiť jednoduchšie. Malý yety 2 online cz dabing alebo titulky. Po oslobodení Shelly, ako aj jeho otca, ktorého spoločnosť taktiež uniesla, Adam s nimi utečie z areálu. Keď sa otočili, zneškodnili bombu. Conor ich konfrontuje a Adam ho zaznamená, čím odhalí schému.

Adam nahráva záznam Conorovho priznania. Conor a Arlo sú zatknutí. Adam sa neskôr stretne s Emmou a ona odhalí, že jej omylom poslal video, ktoré odhalilo jeho pocity. Požiada Emmu, aby ho prijala a pobozkala Adama, zatiaľ čo jeho odpočúvajúca rodina mu blahoželá. Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov.

 

Malý yety 2 online cz 

 

Malý yety 2 film cz dabing

 

HairCo. je megakorporácia vedená Wallaceom Eastmanom (Terrence Stone), ktorá sa špecializuje na zlepšenie vlasov ľudí. Jeho helikoptéra prenasleduje vedca menom Dr. Harrison, ktorý utečie skokom do rieky.

O 12 rokov neskôr žije mladý chlapec Adam Harrison (Pappy Faulkner), syn doktora Harrisona, so svojou matkou Shelly, ale stále ho obťažujú miestni násilníci Tony (Yuri Lowenthal), Dale (Nicholas Marj) a Garcia ( Barry D. Buckner) za to, že ju ostatní študenti neprávom hodnotili, a za vzájomné zaľúbenie dobrosrdečného dievčaťa menom Emma (Shylo Summer). Postupom času si tiež všimne, že sa mu začínajú diať zvláštne veci, ako keď sa mu nohy zväčšujú, takže mu prsty vytŕčajú z topánok a vlasy mu cez noc narastú späť, dokonca aj potom, čo mu matka úplne sekne.

 

O filme

 

Potom, čo Adam zistil nielen skutočnosť, že jeho otec je nažive, ale aj jeho aktuálnu polohu z krabice, ktorú jeho matka Shelly (Marieve Herington) skryla, sa vydáva na epické a odvážne pátranie po odhalení tajomstva svojho dávno strateného otca. len aby zistil, že ním nie je nikto iný ako legendárny Bigfoot (Christopher L. Parsons), ktorý sa roky skrýva hlboko v lese, aby chránil seba a svoju rodinu pred Eastmanom, ktorý túži vykonávať vedecké experimenty so svojou špeciálnou DNA. Čo ani jeden z nich nevedel, bolo, že kamionista menom Fat Dan (Jeff Doucette) takmer prešiel po Adamovi. Doktor Harrison zachránil Adama, ale Fat Dan z toho získal nejaké zábery a vložil to do novín.

 

Animovaná rozprávka

 

Medzitým sa Eastman dozvedel o pozorovaní a hoci sa zdráha nasledovať stopy po Bigfootovi. Aby Eastman vytiahol Adama, zariadi, aby bolo auto jeho matky zachytené agentom blokády ciest (Grant George). Muži sa túlajú lesom a hľadajú ďalšie dôkazy. Potom, čo je Adam zadržaný, ich pošle na falošné miesto, kde veľmi zlyhajú. Výsledkom je, že Adam ako návnada nalákal Bigfoota, pričom Bigfoot bol zajatý.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button