Filmy a voľný časONLINE FILMY

Spencer online cz dabing alebo titulky

Spencer online cz dabing alebo titulky je historická hraná psychologická dráma z roku 2021, ktorú režíroval Pablo Larraín a napísal Steven Knight. Film je inšpirovaný rozhodnutím princeznej Diany (Kristen Stewart) ukončiť manželstvo s princom Charlesom (Jack Farthing) a opustiť britskú kráľovskú rodinu. Vo filme účinkujú aj Timothy Spall, Sean Harris a Sally Hawkins.

 

Spencer online cz dabing alebo titulky

 

Spencer online cz dabing alebo titulky

 

Spencer mal premiéru na 78. ročníku Medzinárodného filmového festivalu v Benátkach 3. septembra 2021 a do kín bol uvedený v Spojenom kráľovstve a Spojených štátoch 5. novembra 2021. Novinka 2021 Spencer online cz dabing. alebo titulky Film zarobil vyše 13 miliónov dolárov a získal všeobecne pozitívne recenzie kritikov, pričom Stewartov výkon si vyslúžil široké uznanie. Za stvárnenie Diany bola Stewartová nominovaná na Zlatý glóbus a Critics‘ Choice Movie Award pre najlepšiu herečku. Ako znížiť krvný tlak 17 účinných spôsobov.

 

V decembri 1991 sa britská kráľovská rodina pripravuje na vianočné sviatky na kráľovninom panstve Sandringham v Norfolku. Medzi účastníkmi je aj Diana, princezná z Walesu, ktorej manželstvo s princom Charlesom je napäté kvôli jeho afére s Camillou Parker Bowlesovou. Zatiaľ čo sa početný personál Sandringhamského panstva pod vedením schopného majora Alistaira Gregoryho pripravuje na príchod kráľovskej rodiny, Diana sa prechádza po norfolskom vidieku. Na pokraji zrútenia sa vyhýba ceste do Sandringhamu, až kým nenarazí na kráľovského šéfkuchára Darrena McGradyho. Všimne si, že dávno opustené susedné panstvo Park House bývalo jej domovom v detstve. Knihy o holokauste 18 kníh ktoré rozprávajú o Holokauste.

 

Spencer film online

 

Spencer film online

 

Diana sa na Štedrý večer stretáva s apatickým prijatím. Jej synovia William a Harry sa tešia, že ju vidia. Ale ona sa nepokúša nadviazať kontakt s kráľovskou rodinou. Ktorá ju väčšinou ignoruje. Spencer film online. Dianinou jedinou priateľkou na panstve je kráľovská garderobiérka Maggie. Ktorá ju nabáda, aby hneď bojovala s kráľovskou rodinou a plnila si povinnosti. Sa od nej očakávajú.

 

Diana nájde v pridelenej spálni knihu o Anne Boleynovej. Začnú sa jej snívať sny o Boleynovej (vrátane halucinácie o nej na štedrovečernej večeri. Kde si predstavuje, ako ničí perlový náhrdelník, ktorý jej daroval Charles, a perly konzumuje v polievke). A nakoniec dospeje k presvedčeniu, že ju prenasleduje duch Boleynovej ako jej kolegyne, opustenej kráľovskej manželky. Diana sa pokúsi navštíviť svoj dom z detstva. Ale zastaví ju kráľovská stráž, ktorá si ju spočiatku mýli s votrelcom.

 

Sleduj film Spencer online cz

 

Sleduj film Spencer online cz

 

Na Štedrý deň sa Diana zúčastní na bohoslužbe v kostole svätej Márie Magdalény v Sandringhame. Kde si medzi zhromaždeným davom všimne Camillu, ktorú fotografujú stovky dotieravých novinárov. Absolvuje náročný rozhovor s Charlesom. Sleduj film Spencer online cz. Ktorý odmietne jej obavy z účasti Williama a Harryho na streľbe na bažanty nasledujúci deň a odporučí jej. Aby si vytvorila silnejší zmysel pre oddelenie svojho verejného a súkromného života. Charles v súkromí zariadi, aby Maggie poslali do Londýna, a rozširuje fámy. Podstrčila Diane do izby knihu o Boleynovej a kriticky sa vyjadrila o jej duševnom zdraví.

 

Film drama 2021

 

McGrady to popiera, keď sa ho Diana pýta. Major Gregory sa pokúša povzbudiť Dianu, aby sa prispôsobila tlaku kráľovského života, a pripomína jej, že vojaci britskej armády zomierajú v snahe chrániť záujmy koruny (teda aj jej záujmy); Diana reaguje vyhlásením, že nikdy nikoho nežiadala, aby za ňu zomrel. Po tom, ako si predstaví, že sa poraní nožnicami na drôty, ktoré jej dal McGrady. Film drama 2021. Sa Diana vyhne slávnostnej vianočnej večeri a namiesto toho uteká do domu svojho detstva a získava doň prístup pomocou nožníc na drôty. Prepadnú ju spomienky na šťastnejšie dievčenské roky a tancuje z izby do izby, pričom si predstavuje svoje mladšie ja. Uvažuje, že spácha samovraždu tak, že sa vrhne zo schodov, ale halucinácia Boleyn ju zastaví. Namiesto toho si roztrhne svoj perlový náhrdelník. Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov.

 

O filme Spencer

 

O filme Spencer

 

Na Boxing Day sa Diana prebudí vo svojej izbe a zistí, že Maggie bola povolaná späť z Londýna. Obe idú na neďalekú pláž, kde Diana rozpráva o svojich psychických a manželských problémoch. O filme Spencer.  Po odchode z pláže sa Diana ponáhľa na odstrel bažantov a vychádza pred dav poľovníkov, pričom napodobňuje pohyby vtákov.

 

Povie Charlesovi, že opúšťa kráľovskú družinu a berie Williama a Harryho do Londýna, s čím Charles váhavo súhlasí. Diana sa rozlúči s Maggie a McGradym; major Gregory vráti knihu o Boleynovej do knižnice. Keď odchádzajú, Diana a jej deti spievajú pieseň „All I Need Is a Miracle“ od Mike & the Mechanics. V diaľke vidno strašiaka, ktorého Diana vytvorila, keď bola mladšia, teraz má na sebe oblečenie z čias svojej ranej dospelosti. Diana odchádza do Londýna, kde začína proces samostatnej výchovy svojich detí. Pozerá sa na Temžu, neistá svojou budúcnosťou, ale už ju netížia spomienky ani kráľovská zodpovednosť.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button