Filmy a voľný časONLINE FILMY

Nezlomná online cz dabing 2022

Nezlomná online cz dabing 2022. Sleduj rozprávku Nezlomná novinka 2022. Vychutnajte si novú super rozprávku. Rodinná animovaná rozprávka.

 

Nezlomná online cz dabing 2022

 

Nezlomná online cz dabing 2022

 

Nezlomná online cz. Šestnásťročná Georgia Nolanová sníva o tom, že sa stane prvou hasičkou na svete. Keď záhadný podpaľač začne vypaľovať Broadway, newyorskí hasiči začnú miznúť. Georgiinho otca Shawna povolá starosta New Yorku z dôchodku, aby viedol vyšetrovanie zmiznutí. Georgia sa zúfalo snaží pomôcť svojmu otcovi a zachrániť mesto, preto sa prezlečie za mladého muža menom „Joe“ a pridá sa k malej skupine nesvojprávnych hasičov, ktorí sa snažia podpaľača zastaviť.

 

Animovaná rozprávka 2022

 

Animovaná rozprávka 2022

 

Georgia Nolanová (v origináli Olivia Cooke) má od detstva jediný sen: stať sa hasičkou, rovnako ako jej otec. Žiaľ, v 30. rokoch 20. storočia v New Yorku ženy nesmú pracovať v hasičskom zbore. Keď však mestskí hasiči začnú miznúť pri sérii záhadných požiarov v divadlách na Broadwayi, Georgia vidí skvelú príležitosť. Prevlečie sa za „Joea“, nešikovného mladíka, a pridá sa k tímu improvizovaných hasičov, ktorí majú za úlohu zastaviť podpaľača. Georgia musí za každú cenu zachovať svoju falošnú identitu, najmä keď jej otec prevezme vedenie tohto riskantného vyšetrovania. Ako sa prejavuje zápal pľúc – Príznaky a diagnostika.

 

Nezlomná online cz dabing 2022

 

Nezlomná online cz dabing 2022 2

 

Olivia Cooke ako Georgia Nolan.

William Shatner ako Jimmy Murray.

Laurie Holden ako Pauline. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

Kenneth Branagh ako Shawn, Georginin otec.

 

Vo februári 2022 získala distribučné práva na film spoločnosť Hulu. Film Ohnivé srdce bol uvedený 13. januára 2022 v Austrálii spoločnosťou eOne a Universal Pictures a následne 2. februára 2022 v Kanade a 11. februára 2022 v Spojenom kráľovstve spoločnosťou eOne ako samostatným distribútorom.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button