Filmy a voľný časONLINE FILMY

Festival pána Rifkina online cz dabing 2020

Festival pána Rifkina online cz dabing je komédia z roku 2020, ktorú napísal a režíroval Woody Allen. V americko-španielsko-talianskej koprodukcii v ňom účinkujú Wallace Shawn, Elena Anaya, Louis Garrel, Gina Gershon, Sergi López a Christoph Waltz.

 

Festival pána Rifkina online cz dabing

 

Festival pána Rifkina online cz dabing

 

Film mal premiéru na Medzinárodnom filmovom festivale v San Sebastiáne 18. septembra 2020 a v Španielsku ho 2. októbra 2020 vydala spoločnosť Tripictures. Festival pána Rifkina online cz dabing. V denníku The Guardian sa 4. septembra 2019 objavilo krátke zhrnutie deja. V ktorom sa uvádza: „Film Rifkinov festival je o dvojici. Ktorá sa do seba zamiluje počas pobytu v meste na filmovom festivale v San Sebastiáne. Pričom toto každoročné podujatie využíva ako pozadie romantickej komédie. Baby šéf rodinný podnik online cz dabing ( Boss Baby 2 ).

 

Sleduj online Festival pána Rifkina

 

komedia online cz dabing

 

Mort Rifkin je excentrický starší filmový kritik z New Yorku. Ten sa spolu so svojou oveľa mladšou manželkou Sue vydáva na filmový festival do španielskeho San Sebastiánu. Sleduj online Festival pána Rifkina. Aby tam predstavil svoj film. Rifkin začne žiarliť na vzťah svojej ženy s francúzskym režisérom, ktorého film má vyhrať hlavnú cenu. Ich vzťah často presahuje rámec profesionálneho. Medzitým sa sám Rifkin zaľúbi do miestneho obyvateľa. Nešťastne ženatého lekára, ktorého Mort navštívil kvôli svojej hypochondrii. Kúzlo krásneho španielskeho mesta. Romantická nálada a prestížny svetový filmový festival vtiahnu Morta a jeho ženu do víru dobrodružstiev a pokušení a navždy zmenia život dvojice. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Festival pána Rifkina film cz

 

Festival pána Rifkina film cz

 

Mnohé scény vo filme zobrazujúce Mortove vnútorné myšlienky a fantázie sú paródiami na viaceré známe majstrovské diela (Občan Kane, ako aj filmy Ingmara Bergmana. Festival pána Rifkina film cz. Francoisa Truffauta, Jeana-Luca Godarda, Federica Felliniho a i.) nakrútené na čiernobiely film.

Vo februári 2019 spoločnosť Amazon Studios odstúpila od zmluvy s Allenom na produkciu a financovanie piatich filmov po obnovení obvinení zo sexuálneho zneužívania. Ktoré boli voči nemu vznesené v roku 1992. V ten istý mesiac bolo oznámené, že Allen napíše a režíruje film. Pričom Jaume Roures ho bude produkovať pod svojou značkou Mediapro. V júni 2019 sa k hereckému obsadeniu pridali Gina Gershon, Christoph Waltz, Elena Anaya, Louis Garrel, Sergi López a Wallace Shawn. V júli 2020 oznámil Richard Kind, že sa vo filme objaví.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button