Filmy a voľný časONLINE FILMY

Halloween zabíja online cz dabing alebo titulky

Halloween zabíja online cz dabing alebo titulky  je americký slasher z roku 2021, ktorý režíroval David Gordon Green a napísali ho Green, Danny McBride a Scott Teems. Film je pokračovaním filmu Halloween z roku 2018 a dvanástou časťou série Halloween. Účinkujú v ňom Jamie Lee Curtis a James Jude Courtney, ktorí si zopakovali svoje úlohy Laurie Strodeovej, respektíve Michaela Myersa. Judy Greer, Andi Matichak a Will Patton si tiež zopakovali svoje úlohy z predchádzajúceho filmu a k hereckému obsadeniu sa pridali Anthony Michael Hall a Thomas Mann. Vo filme, ktorý sa začína presne tam, kde skončil predchádzajúci film, Strodeová a jej rodina pokračujú v boji proti Myersovi, tentoraz s pomocou komunity v Haddonfielde.

 

Halloween zabíja online cz dabing alebo titulky

 

Halloween zabíja online cz dabing alebo titulky

 

Jason Blum pôsobí ako producent filmu prostredníctvom svojej spoločnosti Blumhouse Productions spolu s Malekom Akkadom a Billom Blockom. Pred uvedením filmu v roku 2018 McBride v júni 2018 potvrdil, že pôvodne mali s Greenom v úmysle pripraviť dva filmy, ktoré by sa nakrúcali paralelne, no potom sa rozhodli od toho upustiť a počkali na reakcie na prvý film. Po kritickom a komerčnom úspechu filmu z roku 2018 sa vývoj pokračovania okamžite začal už v októbri 2018. Do februára 2019 bol Teems najatý ako spoluautor scenára. Názov filmu bol oficiálne oznámený v júli 2019 spolu s jeho pokračovaním. Hlavné natáčanie sa začalo v septembri 2019 vo Wilmingtone v Severnej Karolíne a skončilo v novembri toho istého roku.

 

31. októbra 1978 zástupca Frank Hawkins nešťastnou náhodou zastrelí svojho partnera, keď sa ho snaží zachrániť pred Michaelom Myersom. Zároveň zabráni doktorovi Samuelovi Loomisovi, aby Michaela popravil. O štyridsať rokov neskôr, 31. októbra 2018, po tom, čo ho doktor Ranbir Sartain dobodal a nechal zomrieť, Hawkinsa nájde Cameron Elam, ktorý zavolá záchranku. Hawkins ľutuje, že nedovolil Michaelovu popravu, a prisahá, že ho zabije.

 

Halloween zabíja online film

 

Halloween zabíja online film

 

Medzitým Tommy Doyle oslavuje 40. výročie Michaelovho uväznenia spolu s ostatnými preživšími Marion Chambersovou, Lindsey Wallaceovou a Cameroniným otcom Lonniem Elamom, ktorí sa s Michaelom stretli v roku 1978. Hasiči zasahujúci pri horiacom dome Laurie Strodeovej nevedomky vypustia Michaela, ktorý ich zmasakruje vlastným vybavením. 

 

Tommy, Marion, Lindsey a Lonnie sa dozvedia o Michaelovom vražednom vyčíňaní prostredníctvom bezdrôtového núdzového upozornenia. Návštevníčka baru Vanessa údajne stretne Michaela v aute, ale vodič havaruje a nepozorovane unikne. Halloween zabíja online cz dabing alebo titulky.  Tommy vytvorí dav pomstychtivých obyvateľov Haddonfieldu, aby Michaela vypátrali a zabili. Karen sa dozvie, že Michael je stále nažive, a túto informáciu Laurie zatají, aby sa mohla zotaviť. Allyson sa zmieruje s Cameronom, svojím bývalým priateľom, a pridá sa k Tommyho mafii, aby pomstila smrť vlastného otca. Laurie a Hawkins sa prebudia v tej istej miestnosti a spomínajú na svoj bývalý vzťah.

 

Horor Halloween zabíja cz dabing alebo titulky

 

Halloween zabíja 2021 film

 

Počas varovania haddonfieldskej komunity, aby zostali vo svojich domoch, Michael zabije Marion, Vanessu a jej manžela Marcusa. Lindsey sa podarí utiecť a Tommy, Lonnie, Allyson a Cameron ju nájdu živú. Skupina zmapuje Michaelovu cestu a polohu jeho obetí a vydedukuje, že smeruje k domu svojho detstva. Tommy vezme Lindsey do nemocnice a znovu sa stretne s bývalým haddonfieldským šerifom Leighom Brackettom, ktorého dcéra Annie bola v roku 1978 zavraždená, a informuje Laurie o Michaelovom prežití. Na druhom konci mesta Michael zavraždí súčasných majiteľov svojho domu, keď sa Laurie pripravuje na odchod z nemocnice.

 

Halloween zabíja 2021 film

 

Prichádza Lance Tovoli, utečený trestanec z psychiatrickej liečebne Smith’s Grove a Vanessin vodič auta, ktorý utiekol spolu s Michaelom, keď ich autobus havaroval, a pomýli si ho s Michaelom. Tommyho mafia ho prenasleduje po nemocnici, kým si Karen uvedomí, že to nie je Michael. Napriek jej pokusom upokojiť dav a pomôcť Lanceovi, ten vyskočí z okna a zabije sa. Laurie nalieha na Karen, aby spolupracovala s Tommym a Brackettom a vypátrala Michaela. Na inom mieste sa Lonnie vydá sám do Michaelovho domu a je zabitý. Allyson a Cameron sa ponáhľajú dovnútra a nájdu jeho mŕtvolu predtým, ako ich napadne Michael, ktorý zavraždí Cameron.

 

Horor 2021 cz dabing

 

Horor Halloween zabíja cz dabing alebo titulky

 

Keď sa Michael chystá zabiť Allyson, Karen ho bodne vidlami do chrbta, ukradne mu masku a posmeľuje ho, aby ju nasledoval. Zavedie Michaela do Tommyho davu, ktorý sa naňho vrhne, napadne ho a zdanlivo zabije. Keď sa dav rozíde, Michael sa spamätá a zmasakruje celý dav vrátane Tommyho a Bracketta. Po návrate do Michaelovho domu ide Karen na poschodie vyšetrovať, zatiaľ čo Allyson dostane lekársku pomoc. Michael sa objaví a dobodá Karen na smrť v starej spálni Judith Myersovej, zatiaľ čo Laurie hľadí z nemocničnej izby. Duna online cz dabing alebo titulky 2021.

 

Halloween zabíja herci vo filme

 

 Paul Rudd, ktorý si Doyla zahral vo filme Halloween. Dňa 30. augusta 2019 bolo oznámené, že Kyle Richards si zopakuje svoju úlohu Lindsey Wallace z pôvodného filmu. V októbri bol oficiálne potvrdený návrat Charlesa Cyphersa, ktorý si vo filme zahral prvýkrát od filmu Metod v roku 2007. Halloween zabíja online cz dabing alebo titulky. Jibrail Nantambu si zopakuje úlohu Juliana z predchádzajúceho filmu; zatiaľ čo Victoria Paige Watkins a Brian F. Vlasy.

 

Zaujímavosti z filmu

 

Po ročnom odklade mal film Halloween Kills svetovú premiéru na 78. ročníku Medzinárodného filmového festivalu v Benátkach 8. septembra 2021 a do kín v Spojených štátoch ho 15. októbra 2021 uviedla spoločnosť Universal Pictures. Halloween zabíja online cz dabing alebo titulky. Počas 60 dní sa bude streamovať aj na platených úrovniach Peacock. Film celosvetovo zarobil vyše 116 miliónov dolárov pri produkčnom rozpočte 20 miliónov dolárov a získal zmiešané recenzie kritikov, ktorí chválili kreatívne zabíjačky a herecké výkony, ale kritizovali jeho scenár a nedostatok inovácií.

Pokračovanie s názvom Halloween Ends je naplánované na 14. októbra 2022.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button