Filmy a voľný časONLINE FILMY

Fantastické zvery Brumbálovo tajomstvo online cz dabing 2022

Fantastické zvery Brumbálovo tajomstvo online cz dabing 2022 ide o britskú a americkú koprodukciu. Ktorá je pokračovaním filmu Fantastické zvery: (2018). Tretím dielom filmovej série Fantastické zvery a celkovo jedenástym dielom série o čarodejníckom svete. Vo filme účinkuje herecký ansámbel v zložení Eddie Redmayne. Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler, Alison Sudol, Callum Turner, Jessica Williams, Katherine Waterston a Mads Mikkelsen. Dej sa odohráva niekoľko rokov po udalostiach filmu Grindelwaldove zločiny a sleduje Albusa Dumbledora. Ktorý poverí Newta Scamandera a jeho spojencov misiou. Tá ich zavedie do srdca armády temného čarodejníka Gellerta Grindelwalda.

 

Fantastické zvery Brumbálovo tajomstvo online cz dabing 2022

 

Fantastické zvery Brumbálovo tajomstvo online cz dabing 2022

 

Hlavné nakrúcanie sa malo začať začiatkom roka 2020 a nakrúcanie sa začalo v septembri 2020. Po komplikáciách  a preobsadení Johnnyho Deppa Mikkelsenom sa premiéra filmu posunula na 15. júla 2022. Kým sa nakoniec stanovila na 8. apríla 2022 v Spojenom kráľovstve a 15. apríla 2022 v Spojených štátoch v 3D a 2D. Ďalšie dva filmy o Fantastických zvieratách sú vo vývoji.

 

Film Fantastické zvery: Brumbálovo tajomstvo

 

Film Fantastické zvery Brumbálovo tajomstvo

Príbeh sa odohráva v 30. rokoch 20. storočia. Vedie k zapojeniu čarodejníckeho sveta do druhej svetovej vojny a okrem už známych miest vrátane Brazílie. Spojených štátov a Veľkej Británie preskúma aj čarodejnícke komunity v Bhutáne, Nemecku a Číne. S rýchlo rastúcou Grindelwaldovou mocou Albus Dumbledore poverí Newta Scamandera a jeho priateľov misiou. Ktorá povedie k stretu s Grindelwaldovou armádou a privedie Dumbledora k úvahám. Ako dlho zostane v blížiacej sa vojne bokom.

 

Film 2022 Fantastické zvery Brumbálovo tajomstvo

 

Film 2022 Fantastické zvery Brumbálovo tajomstvo

 

V októbri 2014 spoločnosť Warner Bros. Pictures oznámila, že film bude „minimálne“ trilógiou. Pričom tretí diel by mal byť uvedený 20. novembra 2020. V júli 2016 režisér David Yates potvrdil, že J. K. Rowlingová má nápady na scenár tretieho filmu. V októbri 2016 bolo oznámené. Filmová séria Fantastické zvery bude pozostávať z piatich filmov a Eddie Redmayne sa vráti do všetkých filmov. Aby si zahral hlavnú úlohu Newta Scamandera, pričom producentmi budú Rowlingová, David Heyman, Steve Kloves a Lionel Wigram. Fantastické zvery Brumbálovo tajomstvo online cz v novembri 2016 Yates prezradil, že bude režírovať všetkých päť filmov.  Uviedol: „Milujem nakrúcanie filmov a mám skvelý tím, všetci sú ako rodina.“

 

Herci Fantastické zvery Brumbálovo tajomstvo

 

 

V októbri 2018 Johnny Depp naznačil, že by sa mohol vrátiť do úlohy Gellerta Grindelwalda v treťom filme. Ktorý by sa mal začať nakrúcať v polovici roka 2019. v novembri 2019 spoločnosť Warner Bros. Fantastické zvery Brumbálovo tajomstvo online cz. Vydala tlačovú správu, v ktorej oznámila, že dejiskom filmu bude Brazília. Začiatok produkcie na jar 2020 a že Steve Kloves, ktorý predtým pôsobil ako scenárista filmov o Harrym Potterovi. Sa k projektu pripojil ako spoluscenárista.

 

Novinka 2022

 

Novinka 2022

 

Dňa 7. februára 2019 bolo odhalené, že dej filmu sa bude odohrávať v 30. rokoch 20. storočia. Pričom príbeh povedie až k zapojeniu čarodejníckeho sveta. Fantastické zvery Brumbálovo tajomstvo online cz. Do druhej svetovej vojny a okrem už skôr známych lokalít vrátane Spojených štátov a Spojeného kráľovstva bude skúmať. Aj čarodejnícke komunity v Bhutáne, Nemecku a Číne.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button