Filmy a voľný časONLINE FILMY

Arthur prekliatie online cz dabing 2022

Arthur prekliatie online cz dabing 2022  je francúzsky meta horor, ktorý režíroval Barthélemy Grossmann. Ide o štvrtý diel filmovej série Arthur, ktorá vznikla na základe série detských kníh Arthur od Luca Bessona, a zároveň o spin-off k tejto trilógii.

 

Arthur prekliatie online cz dabing 2022

 

Arthur prekliatie online cz dabing 2022

 

Ide o samostatný film, ktorý nie je súčasťou rovnakej kontinuity ako predchádzajúce filmy a odohráva sa v reálnom svete, kde skupina dospievajúcich fanúšikov filmovej série o Artušovi objaví dom, v ktorom sa trilógia natáčala. Čoskoro však zistia, že bytosti, ktoré obývali svet Minimojov, stále zostávajú.

 

Produkcia sa začala tajne v roku 2020 v Normandii. Ide o prvý film o Artušovi, ktorý francúzsky výbor pre klasifikáciu kinematografických diel označil ako „zakázaný pre divákov mladších ako 12 rokov“, a prvý film nakrútený vo francúzštine.

 

Horor 2022 novinka

 

Horor 2022 novinka

 

Film Arthur, maladiction bol vo Francúzsku uvedený 29. júna 2022 spoločnosťou Apollo Films a EuropaCorp Distribution. Film bol kritikou prijatý slabo. Horory

 

Alex je fanúšikom filmovej série Arthur už od detstva. Na jeho narodeniny sa ho kamaráti rozhodli prekvapiť a zobrať ho do domu, kde sa trilógia natáčala. Nikto z nich netuší, že smerujú do smrtiacej pasce. To, čo bolo kedysi detským snom, sa čoskoro zmení na skutočnú nočnú moru… Ruske vojnové filmy – 10 najlepších ruských vojnových filmov.

 

Film sa začína úvodom prvého filmu Arthur a Minimojovia, kde vidíme osemročného Alexa, Samanthu, Jeana, Mathildu, Renatu, Maxima, Douglasa a Dominiquea, ako sledujú trilógiu Arthur a Minimojovia. Po skončení tretieho filmu Alexova matka vezme deti spať a zaželá synovi všetko najlepšie k narodeninám, Alex povie matke o svojom sne: stať sa Minimojom.

 

Arthur prekliatie online cz dabing 2022

 

Arthur prekliatie online cz dabing 2022

 

O 10 rokov neskôr sa 18-ročný Alex pokúša utiecť pred žandármi prezlečený za Arthura. Doma Jean, Renata, Maxime, Dominique, Douglas a Mathilde pripravujú oslavu Alexových narodenín, na ktorú prídu po úteku pred žandármi. Samantha príde oblečená ako princezná Selénia z filmu Arthur a Minimojovia, čo Alexa prekvapí, večer sa začína a skupina priateľov zje tortu, Alex rozbalí všetky darčeky, ktoré mu ponúkli jeho priatelia, a potom ide so Samanthou do spálne diskutovať, Maxime príde, aby si pozreli filmy zo ságy, skupina priateľov si potom pozrie trilógiu ságy a potom sa zhromaždí pri stole, aby jedli. Samantha oznámi Alexovi prekvapenie, jej priatelia našli dom, v ktorom sa natáčali filmy Arthur a Minimojovia, Alex tomu neverí, ale jej priatelia mu ukážu video, ktoré poslali ich priatelia Momo a Pilou, na ktorom ich vidno pred domom, v ktorom sa natáčali, celá partia priateľov potom na druhý deň odchádza nájsť dom.

Film Arthur prekliatie

 

Film Arthur prekliatie

 

Po niekoľkých hodinách cesty sa tínedžeri zastavia v pokojnom meste, aby si kúpili jedlo. Keď prišli, obyvatelia ich sledovali od chvíle, keď prišli, až kým neodišli. Po tom, čo sa vydajú na cestu, sa Renata zastaví pri dome a spýta sa na cestu. Zazvonia na zvonček domu, zatiaľ čo Mathilde fotí, zbadá odtrhnutú ľudskú nohu, ktorá visí na šnúre na bielizeň, ale keď fotí, skočí na ňu pes, potom k nim príde niekoľko ďalších psov a obyvateľ domu sa ich spýta, čo tu robil, tínedžeri to povedia dedinčanom, ktorí hľadajú dom, ktorý sa používal pri nakrúcaní filmu Arthur a Minimojovia. Dedinčan, ktorý sa zdá byť úplne paranoidný, im povie, že okolie domu je nebezpečné a že by sa mali vrátiť, dedinčan sa nahnevá a vystrelí do vzduchu brokovnicu, aby ich prinútil odísť. Vianočne filmy – 10 najkrajších vianočných filmov

 

Sleduj zdarma

 

Keď nájdu správnu cestu, skupina priateľov je nútená zastaviť v lese kvôli kmeňu stromu, ktorý blokuje cestu. Alex a ostatní pokračujú v ceste pešo, zatiaľ čo Renata označuje ich cestu stužkami, aby našli cestu späť k autu. Keď dorazia na miesto, priatelia nájdu dom, odfotografujú ho a zistia, že predmety použité pri streľbe sú stále na mieste. Alex, Samantha, Maxime a Dominique nájdu padacie dvere, ktoré vedú do suterénu domu, zatiaľ čo Jean. Mastné vlasy : 5 domácich liekov

 

Mathilde, Douglas a Renata idú nahor, aby navštívili zvyšok domu. Jean si potom všimne, že vlakové koľaje z filmu sú stále na mieste. Rovnako ako farba použitá vo filme, nájdu Momoove a Pilouove kempingové veci a rozmýšľajú, kde sú. Arthur prekliatie online cz dabing 2022. Alex, Samantha, Maxime a Dominique preskúmajú suterén a nájdu predmety použité vo filmoch. Maxime a Dominique sa potom vrátia nahor, aby skontrolovali ostatných. Zatiaľ čo Alex a Samantha preskúmajú zvyšok, Alex nájde zablokované dvere a pokúsi sa ich otvoriť. Keď sa Alexovi a Samanthe nepodarí otvoriť dvere. Vrátia sa na poschodie, ale narazia na Jeana, ktorý je nalíčený farbou ako vo filme a vystraší ich.

 

HD kvalita

 

Alex, Samantha a ostatní sa utáboria neďaleko domu a potom sa pokúšajú zavolať Momovi a Pilouovi, aby im oznámili, že dorazili, ale ani jeden z nich nereaguje. Skupina priateľov sa vybrala do lesa, aby našla drevo na oheň, spoločne sa zabávali a pripíjali si na Alexove narodeniny. Dominique na ceste k ohnisku nájde pod nohami zapálený Momov telefón. Alex a ostatní sa čudujú, kde je Momo a ako sa mu podarilo stratiť telefón, ale pokračujú v oslave. Cestou do postele Alex a Samantha diskutujú o svojich pocitoch v spálni a potom sa pobozkajú. V noci sa Alex prebudí z nočnej mory, v ktorej vidí Moma, Piloua a seba samého, ako na nich útočia cudzí ľudia. Keď odchádza zo stanu, aby si odskočil, Alex si všimne svetlá prichádzajúce z lesa v diaľke, kde vidí niekoľko ľudí, zavolá Moma v domnení, že je to on, ale neodpovedá.

 

Arthur prekliatie online cz dabing 2022

 

Na druhý deň tínedžeri našli chladničku prevrátenú a jedlo zjedené. Douglas si myslí, že to mohol urobiť medveď, zatiaľ čo ostatní mu tvrdia, že v oblasti sa žiadne medvede nevyskytujú. Pošlú teda Douglasa do auta, aby sa mu prihovoril.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button