Filmy a voľný časONLINE FILMY

100% Vlk online cz dabing alebo titulky

100% Vlk online cz dabing alebo titulky je austrálsky počítačovo animovaný dobrodružný fantasy komediálny film, ktorý nakrútili Alexs Stadermann a produkovali Alexia Gates-Foale a Barbara Stephen. Je prevzatý z rovnomenného románu Jayne Lyons z roku 2009.

 

100% Vlk online cz dabing alebo titulky

 

100% Vlk online cz dabing alebo titulky

Freddy Lupin je mladý dedič vlkodlačej svorky, ktorá už roky chráni ich miestne mesto. Keď sa pokúša sledovať svoju rodinu počas svojej nočnej hliadky pomocou magického mesačného kameňa. 100% Vlk online cz dabing alebo titulky. Nechtiac odhalí existenciu vlkolakov majiteľovi nákladného auta so zmrzlinou Foxwellovi Crippovi a keď sa Freddyho otec Flashheart pokúša ubezpečiť Foxwella, že neublíži ho. Nakoniec ho vydesí z útesu. Potom skočí zachrániť Foxwell a omylom narazí do Freddyho. Freddy nakoniec stratí Moonstone pre Crippa a Flashheart je zrejme zabitý, keď spadne z útesu. After Tajomstvo online cz dabing alebo titulky.

 

Keď je Flasheart mŕtvy, Freddyho strýko Hotspur sa stane novou hlavou klanu vlkolakov a začne s rôznymi novými politikami. Ktoré zahŕňajú zvýšenú prítomnosť psov v meste. Pretože vlkolaci už dlho pohŕdajú psami. O šesť rokov neskôr prichádza čas, aby Freddy zažil svoju prvú transformáciu vlka, ale napriek povzbudeniu dlhoročnej gazdinej pani Muttonovej je ponížený, keď sa namiesto toho zmení na pudla. Tvárou v tvár pohŕdaniu svojou svorkou je Freddy vyzvaný, aby nasledujúci deň do východu mesiaca dokázal svoj stav vlka alebo riskoval vyhostenie. Jeho úsilie je však od začiatku obmedzené, keď mu Hotspurove deti nasadili strieborný golier, ktorý mu znemožnil vrátiť sa späť do ľudskej podoby, hoci sa mu podarí z kaštieľa uniknúť.

 

Film 100% Vlk online 

 

Film 100% Vlk online 

 

Freddy sa pripútal výťahom do mesta na okoloidúcom nákladnom automobile a rozhodol sa skúsiť získať Moonstone od Crippa. Aby ju packa získala sama. Film 100% Vlk online. Pri hľadaní v meste sa Freddy spriatelí s Battym. Túlavým psom známym tiež ako „Houndini“ pre svoju schopnosť sústavne unikať pred lovcami psov a ponúka jej prístup k zásobám mäsa v jeho sídle. Ak mu pomôže získať prsteň od Crippa. Potom, čo mu Batty poskytne niekoľko tipov, ako byť viac psom. Ho zavedie na Crippovu výstavu. Freddyho krátko chytí a skúma Cripp, ale Batty mu môže pomôcť utiecť. Keď sa Freddy dozvie o minulosti Batty. Keď bola vyhodená z obchodu s domácimi zvieratami po tom, čo ju nikto nekúpil, plánuje jej pomôcť. Ale chytia ich lovci psov a pošlú ich do libry psa Coldfax, než bude môcť čokoľvek urobiť.

 

Animovaný film 100% Vlk cz

 

Animovaný film 100% Vlk cz

Medzitým Cripp rozpozná rodinný hrebeň Lupin z Freddyho strieborného goliera a je schopný získať vzorku vlasov od Hotspuru. Aby potvrdil svoje podozrenie. Animovaný film 100% Vlk cz. Hotspur navštívi psa a stiahne Moonstone, ale rozhodne sa nechať Freddyho. Stal sa oficiálnym vodcom svorky. V cele s temperamentnými Twitchy, zenovským Hamishom a Brunom. Ktorí dokážu povedať iba „guľa“, Freddy omylom prizná svoje dedičstvo vo vlkolakovi. Naruší svoje spoločenstvo s Battym, ale potom, čo sa pokus o útek pokazí, vezme vinný za záchranu psov a je poslaný do jamy s „šelmou“, neznámou príšerou, ktorá údajne žerie psy.

 

Keď sa Hotspur chystá zrealizovať svoj plán spolu s veliteľom libry, aby zo všetkých zajatých túlavých psov urobil parochne. Freddy zistí, že „zviera“ je v skutočnosti jeho otec; Flashearta chytili lapači psov potom. Sa zranil pri páde, pričom ho Hotspur nechal v Coldfaxe so strieborným náramkom, aby bol uväznený v stave vlka. Batty, ktorý je po Freddyho obete teraz zhovievavý a presvedčený, že ho zachráni, a ostatní psi dokážu uniknúť do prieduchov a pomôcť Freddymu oslobodiť jeho otca. Pani Muttonovej sa podarí vypátrať Freddyho na libru, ona a Twitchy zostali, aby veliteľa obsadili a zničili stroj na výrobu parochní. Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov.

 

100% Vlk 2021

 

100% Vlk 2021

 

Freddy vedie Flashearta a psy domov, aby sa konfrontovali s Hotspurom. Tiež umožňuje Freddymu vrátiť sa do ľudskej podoby potom, čo mu dokážu odstrániť strieborný obojok. 100% Vlk 2021. Ich pokus konfrontovať Hotspur zachytí Cripp. Ktorý útočí na ostatných vlkov hromadou strieborného koncentrátu, ale Freddy dokáže zastaviť Crippov útok. Keď odhalí, že (na rozdiel od Crippovho očakávania) ho vlci v detstve nezabili. . Hotspur sa vyhýba Crippovmu počiatočnému útoku a pokúša sa zaútočiť. Zatiaľ čo Freddy láka svojho strýka na strechu zámku. Freddy sa v mesačnom svetle premení späť na pudla a prijme jeho formu. Vydá hlasný rev, aby potvrdil svoj status alfa vlka. Pričom Hotspur poslal späť do kaštieľa a potvrdil svoje zlyhanie ako vodcu.

 

Rozprávka vlk cz dabing

 

Rozprávka 100% vlk online cz dabing

 

O niečo neskôr Freddyho úvahy odhaľujú, že nielenže sa vlkodlaci a psy lepšie vyrovnali. Rozprávka 100% vlk online cz dabing. Svorka tiež otvorila kaštieľ všetkým psom, pričom Hotspur a jeho deti sa obmedzili na venčenie psov a vyzdvihnutie po muttách. Zatiaľ čo Cripp je uznávanou súčasťou života v kaštieli a Batty je Freddyho konkrétny maznáčik/priateľ. Flasheart sa vrátil k svojej starej úlohe vodcu svorky. Ubezpečuje Freddyho, že je na neho hrdý a verí, že bude dobrým vodcom, až príde čas.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button