Filmy a voľný časONLINE FILMY

Space jam: nová legenda online cz dabing alebo titulky

Space jam: nová legenda online cz dabing je 2021 americký hraný / animovaný športový komediálny film režiséra Malcolma D. Leeho, ktorý slúži ako samostatné pokračovanie filmu Space Jam (1996).

 

Space jam: nová legenda online cz dabing

 

Space jam nová legenda online cz dabing

 

Bude to prvý divadelne uvedený film, ktorý bude obsahovať postavy Looney Tunes od Looney Tunes: Back in Action (2003), a rovnako ako predchádzajúce hybridné filmy, bude to kombinácia živej akcie, tradičnej ručne kreslenej animácie a 3D CGI efekty.  Space jam: nová legenda cz dabing. Vo filme si zahrajú basketbalista LeBron James ako beletrizovaná verzia seba samého, spolu s Donom headlem, Khrisom Davisom a Sonequou Martin-Greenovou v živých akčných postavách. Zatiaľ čo Jeff Bergman, Eric Bauza a Zendaya účinkujú v hlasovom obsadení Looney Tunes. Tento film sa odohráva v spoločnom multiverze virtuálneho priestoru Warner Bros. Sleduje, ako sa LeBron James spojil s Looney Tunes a vyhral basketbalový zápas s digitalizovanými šampiónmi. Aby zachránil svojho syna pred nečestným programom umelej inteligencie Al-G Rhythm.

 

Space jam: nová legenda film 

 

Space jam nová legenda film 

 

Rozhovory o nástupcovi Vesmírneho džemu sa začali po uvedení prvého filmu. Ku ktorému by sa Joe Pytka vrátil ako režisér. Spike Brandt a Tony Cervone sa prihlásili ako supervízori animácie, ale nakoniec dohoda prepadla kvôli odmietnutiu Michaela Jordana k návratu. Space jam: nová legenda cz dabing. Diskutovalo sa aj o niekoľkých možných vedľajších produktoch zameraných na iných športovcov. Vrátane Jeffa Gordona, Tigera Woodsa a Tonyho Hawka, ale nikdy sa to nepodarilo. Po niekoľkých rokoch trápenia bolo v roku 2014 oficiálne ohlásené pokračovanie vedené LeBronom Jamesom, pričom nakrúcanie sa začalo pod vedením Terence Nance v júni 2019 v okolí Los Angeles. Po niekoľkých týždňoch natáčania Nance z projektu odišiel a Lee bol prijatý, aby ho v júli 2019 nahradil.

 

Space jam: nová legenda cz online

 

Space jam nová legenda cz online

 

Hra Space Jam: A New Legacy by mala byť uvedená spoločnosťou Warner Bros. Pictures v Spojených štátoch 16. júla 2021, a to v kinách aj v relácii HBO Max mesiac po uvedení do kín. Basketbalový šampión a globálna ikona LeBron James a jeho najmladší syn Dom (Cedric Joe) – ktorí snívajú skôr o tom, že budú vývojárom videohier. Než aby šli v šľapajach svojho otca – sa ocitnú uväznení vo serverovom verši Warner 3000, virtuálnom priestore ovládanom tyranská AI menom Al-G Rhythm (Don Cheadle). Najlepšie Komédie Top 10 komediálnych filmov.

 

Po zajatí Doma ho musí LeBron zachrániť a bezpečne sa dostať domov vedením Bugs Bunny. Daffy Duck, Porky Pig, Lola Bunny a ďalších notoricky nedisciplinovaných Looney Tunes, aby vyhrali basketbalový zápas s digitalizovanými šampiónmi Al-G na ihrisku. Goon Jednotka: tím virtuálnych avatarov profesionálnych basketbalových hviezd. 6 receptov na výrobu domacích vlasových kondicionérov pre každý typ vlasov. 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button