Filmy a voľný časONLINE FILMY

Podpaľačka online cz dabing 2022

Podpaľačka online cz dabing 2022 je americký sci-fi horor.  V réžii Keitha Thomasa podľa scenára Scotta Teemsa, ktorý vznikol na základe rovnomenného románu Stephena Kinga. Ide o reboot rovnomennej filmovej adaptácie z roku 1984.  V hlavných úlohách sa predstavia Zac Efron, Ryan Kiera Armstrong, Sydney Lemmon, Kurtwood Smith, John Beasley, Michael Greyeyes a Gloria Reuben. Film produkujú Jason Blum a Akiva Goldsman pod svojimi značkami Blumhouse Productions. Weed Road Pictures, resp. spolu s BoulderLight Pictures a Angry Adam Pictures.

 

Podpaľačka online cz dabing 2022

 

Podpaľačka online cz dabing 2022

 

Podpaľačka online cz dabing 2022. Premiéra filmu Firestarter je v Spojených štátoch naplánovaná na 13. mája 2022, a to spoločnosťou Universal Pictures súčasne v kinách aj na Peacock.

 

Horor 2022 online cz

 

Horor 2022 online cz

 

27. apríla 2017 spoločnosti Universal Pictures a Blumhouse Productions oznámili reštart filmu Firestarter (1984). Pričom Akiva Goldsman sa ujme réžie a produkcie spolu s Jasonom Blumom. Dňa 28. júna 2018 nahradil Goldsmana na poste režiséra Fatih Akin. Scenár mal napísať Scott Teem. 16. decembra 2019 Akina na poste režiséra nahradil Keith Thomas. Horory

 

Film Podpaľačka 

 

Film Podpaľačka

 

V septembri 2020 bol do hlavnej úlohy filmu obsadený Zac Efron. Vo februári 2021 sa k hereckému obsadeniu pridal Michael Greyeyes. V júni 2021 bol do hlavnej úlohy Charlieho McGeeho obsadený Ryan Kiera Armstrong, Gloria Reuben sa pridala v bližšie neurčenej úlohe, hoci pravdepodobne ide o postavu, ktorá nahradí kapitána Jamesa Hollistera, vedúceho Obchodu a Rainbirdovu (hrá ho Greyeyes) pravú ruku, a Sydney Lemmon sa pridala ako Charlieho matka. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Podpaľačka online cz dabing 2022

 

Podpaľačka online cz dabing 2022 horor

 

Hlavné natáčanie sa začalo 25. mája 2021 v Toronte a Hamiltone v Ontáriu a skončilo 16. júla.

 

Dievča Charlie (Ryan Kiera Armstrong) má pyrokinetické schopnosti. To jej umožňuje zakladať požiare len silou svojich myšlienok. Spolu s otcom Andym (Zac Efron) a matkou Vicky (Sydney Lemmon) je väčšinu svojho života na úteku pred vládnou organizáciou Spoločnosť. Keď sa dozvedia o Charlieho schopnostiach, dieťa sa použije na desivé laboratórne experimenty a výrobu zbraní. Predovšetkým nemilosrdný agent Rainbird (Michael Greyeyes) je trojici v pätách. Čím dlhší a nebezpečnejší je nemilosrdný útek, tým ťažšie je pre Charlie udržať svoje schopnosti pod kontrolou. Čoskoro sa stane trvalým nebezpečenstvom aj pre svoju rodinu, ktorá môže vidieť, ako všetko okolo nej v priebehu niekoľkých sekúnd zhorí. Ako sa vykakať keď to nejde – 12 rád na doma.

 

Film vznikol podľa románu Stephena Kinga „Ohnivé dieťa“, ktorý bol sfilmovaný už v 80. rokoch minulého storočia pod názvom „Ohnivý diabol“.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button