Filmy a voľný čas

Elvis online cz dabing 2022

Elvis online cz dabing je epická životopisná hudobná dráma režiséra Baza Luhrmanna podľa scenára, ktorý napísali Luhrmann, Sam Bromell, Craig Pearce a Jeremy Doner a príbeh Luhrmann a Doner. Vo filme účinkujú Austin Butler, Tom Hanks, Helen Thomson, Richard Roxburgh, Olivia DeJonge, Luke Bracey, Natasha Bassett, David Wenham, Kelvin Harrison Jr, Xavier Samuel a Kodi Smit-McPhee. Film bude venovaný pamiatke zakladateľa spoločnosti The Ladd Company Alana Ladda Jr, ktorý zomrel 2. marca 2022.

 

 

Elvis online cz dabing

 

Elvis online cz dabing

 

Film Elvis online cz dabing je kronikou života a kariéry speváka a herca Elvisa Presleyho, od jeho detských začiatkov až po to, ako sa stal rock and rollovou a filmovou hviezdou, ako aj jeho zložitého vzťahu s manažérom plukovníkom Tomom Parkerom. Kokosový olej , zbraň proti vypadávaniu vlasov.

 

Dráma 2022

 

Dráma 2022

 

V dobe, keď legendy hudobného priemyslu ako Freddie Mercury. Elton John, Eazy-E, Aretha Franklin, Ray Charles a Johnny Cash. Majú za sebou príbehy svojich ikonických kariér, bolo len otázkou času. Kedy sa samotný kráľ rock’n’rollu Elvis Presley dočká vlastného biografického filmu na veľkom plátne. Hoci veterán v tomto odvetví John Carpenter natočil v roku 1979 televízny životopisný. Film s Kurtom Russellom v hlavnej úlohe tejto ikony.

 

Osvedčený mainstreamový životopisný film bol nevyhnutný. Kto iný by sa mal Presleyho príbehu ujať ako Baz Luhrmann, hyperštylizovaný režisér, ktorý stojí za filmami Moulin Rouge!, Romeo + Juliet a Veľký Gatsby. Od Luhrmannovho posledného veľkofilmového výstupu s jeho spracovaním klasiky F. Scotta Fitzgeralda uplynulo deväť rokov, a hoci odvtedy urobil niekoľko prác vrátane vytvorenia krátko trvajúceho netflixovského seriálu The Get Down z prostredia 70. rokov, to bolo ešte v roku 2017. Najkrajšia žena sveta – 20 najkrajších žien sveta 2022.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button