Filmy a voľný časONLINE FILMY

Film Čas online cz dabing alebo titulky zadarmo

Film Čas online cz dabing je americký triler z roku 2021, ktorý napísal, režíroval a produkoval M. Night Shyamalan. Je založený na francúzskom švajčiarskom grafickom románe Sandcastle od Pierra Oscara Levyho a Frederika Peetersa. Film predstavuje herecké obsadenie v zložení Gael García Bernal, Vicky Krieps, Rufus Sewell, Alex Wolff, Thomasin McKenzie, Abbey Lee, Nikki Amuka-Bird, Ken Leung, Eliza Scanlen, Aaron Pierre, Embeth Davidtz a Emun Elliott. Dej sleduje skupinu ľudí, ktorí na odľahlej pláži rýchlo starnú.

 

Film Čas online cz dabing

 

Film Čas online cz dabing

 

Shyamalan sa rozhodol prispôsobiť Sandcastle do filmu potom, čo ho dostal ako darček ku Dňu otcov. Film Čas online cz dabing alebo titulky. Vtedajší projekt bez názvu bol oznámený v septembri 2019, pričom filmár odhalil partnerstvo so spoločnosťou Universal Pictures.

 

Old mal premiéru v Jazze v Lincolnovom centre v New Yorku 19. júla 2021 a v kine bol uvedený v USA 23. júla. Na celom svete zarobilo 65,1 milióna dolárov a dostalo sa mu zmiešaných recenzií od kritikov s pochvalou za kinematografiu a koncepciu, ale kritika voči scenáru a herectvu. Témy a konce filmu majú polarizovanú odozvu.
Manželský pár Guy a Prisca Cappa cestujú do tropického letoviska so svojimi malými deťmi Maddoxom a Trentom ako posledná rodinná dovolenka pred rozvodom. Na radu manažéra rezortu rodina navštívi odľahlú pláž, na ktorej sa nachádzajú aj tri ďalšie strany: rapper strednej triedy a spoločníčka; chirurg Charles.

 

Čas horor cz dabing 

 

Čas horor cz dabing 

 

Jeho manželka Chrystal, ich malá dcéra Kara a Charlesova matka Agnes; a Jarin a Patricia Carmichaelovi, zohratí manželia. Tragédia postihne prázdniny skupiny. Účesy pre riedke vlasy. Keď odhalia utopené telo spoločníka strednej triedy Sedana, po ktorom Agnes náhle zomrie. Čoskoro dôjde k zvláštnym udalostiam, vrátane toho, že sa z troch detí stanú tínedžeri. Skupina si uvedomuje, že pláž na nich rýchlo starne a celý rok jej rastu trvá približne každých 30 minút. Tiež zistia, že najmenej jeden člen z každej rodiny má základný zdravotný stav a že keď sa pokúsite odísť. Bude to znamenať, že začernia a zobudia sa na pláži.

 

Herci čas 

 

Herci čas 

 

K ďalšej tragédii dochádza. Keď puto medzi dospievajúcou Karou a Trentom spôsobí, že Kara rýchlo porodí. Len aby dieťa na následky pláže rýchlo zomrelo. Uprostred skupiny, ktorá sa snaží uniknúť z pláže. Trent a Maddox objavia zápisník predchádzajúceho cestovateľa spolu s údajmi o tom, ako ich sledujú. Pokusy odísť sú čoraz napätejšie, keď Charlesova zhoršujúca sa schizofrénia spôsobí, že zabije sedan strednej triedy. Jarin sa utopí a Kara zomrie. Horor Film Čas online cz dabing alebo titulky zadarmo Keď hľadajú cestu preč, zatiaľ čo Patricia a Chrystal zomierajú na následky ich epilepsie a hypokalcémie. Charles nakoniec v schizofrenickej epizóde v noci zaútočí na Guya. Ale Prisca ho porazí zhrdzaveným nožom a vyvolá smrteľnú infekciu. Ako sa noc končí, starší Guy a Prisca sa odčinia a potom zomierajú jeden od druhého. Muž v temnote 2 online cz dabing alebo titulky.

 

Čas online cz dabing 

 

Čas online cz dabing 

 

Keď do nasledujúceho rána zostanú len teraz už dospelí Maddox a Trent, Trent sa vráti k tajnej správe. Ktorú mu dal synovcov manažér, a ktorá podľa neho je spojená s podmorským koralovým priechodom. S podozrením, že tento priechod umožní jemu a Maddoxovi nestratiť vedomie pri odchode z pláže. Film Čas online cz dabing alebo titulky. Začne so sestrou plávať cez korál. Potom, čo sa nedostanú z vody, zamestnanec rezortu. Ktorý ich monitoruje, hlási, že celá skupina zomrela.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button