Filmy a voľný časZOZNAMY FILMOV

Dobre seriály Top 10 najlepších seriálov

Dobre seriály Top 10 najlepších seriálov . Dobré seriály ktoré si môžete pozrieť .Seriály na každý deň .Zoznam seriálov pre milovníkov seriálov.

10. Daredevil – Dobre seriály 

Daredevil

Marvel ‚s Daredevil, či skrátene Daredevil, je americký webový televízny seriál vydaný v roku 2015 na televízií Netflix a vychádza z komiksu Daredevil vydaný Marvel Comics. Ide o tretí seriál, ktorý je súčasťou superhrdinskéj série Marvel Cinematic Universe.

Dobre seriály  . Dej seriálu, ktorého autorom je Drew Goddard, je zameraný na právnika Matta Murdock, ktorý v detstve prišiel o zrak a ktorému sa naopak vylepšili ostatné zmysly. Murdock sa v noci v prestrojení snaží zachrániť newyorskú štvrť Hell ‚Kitchen , ktorá je ohrozovaná podnikateľskými zámermi tajomného Wilsona Fiska.

9. Doctor Who

Doctor Who

Devätnásťročná Londýnčanka Rose Tyler (Billie Piper) žije jednotvárny život predavačky v obchodnom dome s oblečením a nevidí pred sebou inú budúcnosť. To sa zmení vo chvíli, keď ju po záverečnej v sklade napadnú oživené figuríny. Zachráni ju záhadný muž, ktorý sa predstaví ako Doktor. Dobre seriály .Má nezvyčajné vedomosti a odlišné vnímanie časopriestoru, než ostatní ľudia. Rose na neho naráža znova a znova a ocitá sa uprostred boja o budúcnosť ľudstva, o ktorom ľudia ešte nevedia.

8. Dexter – Dobre seriály 

Dexter

Je inteligentný, očarujúci a má skvelý zmysel pre humor. Je to Dexter Morgan (držiteľ Zlatého glóbusu Michael C. Hall), všetkými obľúbený sériový vrah. Čoby forenzný expert u miamskej polície vo dne vraždy vyšetruje a v noci ich pácha. Dexter sa však riadi prísnym etickým kódexom, ktorý je ako jeho spásou, tak i celoživotným bremenom.

Dexter, rozpoltený medzi nutkaním zabíjať a túžbou po skutočnom šťastí, žije v hlbokom konflikte so svetom aj so sebou samým. V prvom rade sa dozvieme, že Dexter Morgan v štyroch rokoch osirel a nesie si so sebou traumatické tajomstvo. Dobre seriály .

Bol adoptovaný policajným dôstojníkom, ktorý odhalil Dexterové vražedné sklony a naučil syna ventilovať hroznú túžbu po ľudskej krvi konštruktívnym spôsobom – zabíjaním odporných zločincov, ktorí buď stoja nad zákonom, alebo sa im podarilo prekĺznuť spravodlivosti.

7. Narcos – Dobre seriály 

Narcos Dobre seriály Top 10 najlepších seriálov

Pablo Escobar patril v 80. rokoch 20.storočia k najväčším, najobávanejším a najbrutálnejším zločincom na svete, ovládal celú Kolumbiu a väčšinovú časť amerického trhu s kokaínom, zarábal desiatky miliónov dolárov denne a dodnes nemá s ohľadom na rozsah dôsledkov jeho činnosti v dejinách konkurencii. Dobre seriály .

Dokudramatický seriál Narcos od televíznej stanice Netflix precízne a chirurgicky presne vypovedá o vzostupe a páde bezprecedentného kokaínového impéria a jeho vodcu, Pabla Escobara, ktorého mnohí považujú za najvýraznejšiu a najbezohľadnejšiu zločineckú postavu povojnových dejín.

6. Peaky Blinders

Peaky Blinders Dobre seriály Top 10 najlepších seriálov

Úspešná gangsterská sága vás prenesie do Birminghamu 20. rokov minulého storočia. Rozvetvená rodina Shelbyových založí obávaný gang nazývaný peak Blinders. Ich meno odkazuje na zvyk nosiť žiletky na svojich klobúkoch. Seriál vám predstaví krutú, krvavú, ale bezpochyby pôsobivú kapitolu moderných britských dejín. Dobre seriály .

Mastné vlasy : 5 domácich liekov

5. Stranger Things

Stranger Things Dobre seriály Top 10 najlepších seriálov

Seriál sa odohráva vo fiktívnom vidieckom meste Hawkins v Indiane začiatkom 80-tych rokov 20. storočia. Neďaleká inštitúcia Hawkins National Laboratory, ktorá sa zdanlivo zaoberá vedeckým výskumom pre Ministerstvo energetiky Spojených štátov amerických, no v skutočnosti robia tajné paranormálne až nadprirodzené experimenty na ľuďoch. Dobre seriály  .

Z nedbalosti sa im podarilo vytvoriť portál do alternatívnej dimenzie zvanej „Upside Down“. Táto dimenzia však začne vplývať na nič netušiacich obyvateľov Hawkinsu katastrofálnym spôsobom.

4. Rick and Morty

rick Dobre seriály Top 10 najlepších seriálov

Potrhlý, starý a bláznivý vedec Rick je známy pre svoje šialené pokusy. Do nich teraz zatiahne aj svojho vnuka Mortyho, s ktorým sa každú epizódu vydáva na šialená dobrodružstvo v čase i priestore. Dobre seriály .

3. Game of Thrones

Game of Thrones Dobre seriály Top 10 najlepších seriálov

Fantasy seriál o intrigách, mágií a zradách. Západnej a Východnej krajiny nie sú krajinami, v ktorých by chcel niekto žiť, na každom rohu totiž číha nebezpečenstvo, ktoré vás môže ihneď pripraviť o život.

Horory podľa skutočnosti 

2. Band od Brothers

Band of Brothers Dobre seriály Top 10 najlepších seriálov

Vojnová história americkej výsadkovej roty E počas rokov 1942 až 1945. Od ich tréningu cez vylodenie v Normandii až po ťažké boje pred koncom II.svetovej vojny sledujeme príbehy plné odvahy, obetí, priateľstva i zrady.

1. Breaking Bad – Dobre seriály 

breaking bad Dobre seriály Top 10 najlepších seriálov

Walter White je učiteľ na strednej škole, je mu diagnostikovaná rakovina a tak sa rozhodne pred svojou smrťou začať výrobu metanfetamínu, spolu so svojím mladším študentom chémie, ktorý v tom išiel už dlhšiu dobu. Seriál vyniká naprosto famóznou premenou hlavnej postavy obyčajného človeka v kľúčovú postavu drogového obchodu a skutočného bossa. Dobre seriály. 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button