Filmy a voľný časZOZNAMY FILMOV

Komédie o tráve 10 komédií o fajčení trávy

Komédie o tráve 10 komédií o fajčení trávy . Komédie o tráve , Filmy o marihuane . Marihuana filmy . Najlepšie filmy o marihuane .Pozrite si film

Sú plné blbých až nepochopiteľných vtipov a scén (ktoré sa však dajú pochopiť v „inom“ stave) a, samozrejme, vyfajčených jointov. Tu je desať fimov, ktoré sú buď celé o fajčení trávy, alebo v nich zohráva marihuana výraznú úlohu.Filmy o marihuane .

Zahulíme, uvidíme – Komédie o tráve

Zahulíme, uvidíme

Hrdinmi tejto nekorektnej komédie z roku 2004 sú dvaja rozdielni kamoši – upätý Harold a ležérny Kumar. Ich dobrodružstvo sa začína v momente, keď sa obaja v piatok večer zhúlia a dostanú neuveriteľnú chuť na burger od firmy White Castle, ktorý sa však počas divokej noci zmení na nedosiahnuteľnú vidinu. Po ceste za burgrom sa, samozrejme, dostanú do veľkých problémov a zažijú počas nej bláznivé udalosti a stretnú čudných ľudí.

Pineapple Express – Komédie o tráve

Pineapple Express

Filmy o marihuane .Film z roku 2008 v hlavnej úlohe so známou komickou dvojicou Sethom Rogenom a Jamesom Francom si rýchlo získal kultový status. Dale je flákač, ktorý väčšinu času dňa trávi fajčením trávy a Saul je jeho kamoš a zároveň díler. Dale sa však raz stane svedkom vraždy, no, samozrejme, je opäť dosť zhúlený a tak nie je schopný situáciu zvládnuť a spanikári. Vrahovia si ho všimnú a začne sa tak bláznivá naháňačka. Na mieste činu však nechajú veľmi vzácny druh marihuany známu ako Pineapple Express.

Samotári – Komédie o tráve

Samotári

Filmy o marihuane .V tomto zozname, samozrejme, nemôže chýbať kultový český film režiséra Davida Ondříčka z roku 2000, ktorý videl snáď každý, a mnohí aj niekoľkokrát. Táto komédia zobrazuje príbeh siedmich ľudí, z ktorých najvýraznejší je hulič Jakub, ktorý sa tejto rastlinke oddáva tak veľa, že je totálne mimo a odstavený od normálneho fungovania. Film si získal veľkú obľubu už množstvom zľudovelých hlášok, výbornými hereckými výkonmi Ivana Trojana či Jířího Macháčka a kvalitným soundtrackom. Veľkou prednosťou filmu je, že dokáže poskytnúť vždy nové podnety k zamysleniu aj po niekoľkých pozretiach, vďaka čomu sa drží na prvých priečkach v rebríčkoch najlepších filmov českej kinematografie.7

Horory podľa skutočnej udalosti 

Super High Me – Komédie o marihuane

Super High Me  Komédie o tráve filmy o marihuane

Tento komediálny dokument je inšpirovaný dokumentom z roku 2004 Super Size Me, ktorý sa zaoberal priberaním v dôsledku konzumácie fast foodu. Super High Me z roku 2008 však skúma účinky marihuany. Komik Doug Benson vykoná experiment – je 30 dní bez omamných látok a následne 30 dní fajčí marihuanu každý deň, celý deň. Pred aj po experimente absolvuje zdravotné i psychické testy, aby zistil, čo sa stane s jeho organizmom.

How High – Filmy o marihuane

How High  Komédie o tráve filmy o marihuane

Na hlavnú dvojicu filmu z roku 2001, ktorú stvárňujú raperi Redman a Method Man, má fajčenie marihuany opačný efekt než na väčšinu iných – ich IQ vďaka nej rastie, vďaka čomu zvládajú štúdium na Harvarde.Komédie o tráve . Problém však nastáva, keď sa im minú zásoby a aby na tejto prestížnej škole vydržali, musia si pomôcť – skúšajú fajčiť čokoľvek im príde pod ruku.Filmy o marihuane .

 

Half Baked –

Filmy o marihuane

Half Baked  Komédie o tráve filmy o marihuane

Komédie o tráve . Taktiež už kultová huličská komédia z roku 1998 zobrazuje kamarátov Targooda, Scarfacea, Briana a Kennyho, ktorí majú jednu spoločnú lásku – fajčenie marihuany a okrem toho nič iné nerobia. Komplikácie nastanú vo chvíli, keď jedného z nich obvinia z vraždy policajného koňa a zatvoria ho do väzenia. Aby ho jeho kamaráti zachránili, stanú sa drogovými dílermi. Vo filme sa mihne v malej úlohe aj raper Snoop Dog.

Up In Smoke –

Filmy o marihuane

Up In Smoke  Komédie o tráve filmy o marihuane

Tento film z roku 1978 je pionierom v rámci žánru „stoner comedy“. V hlavných úlohách si zahrali legendárni Cheech a Chong dvojicu huličov, ktorí spolu zažijú mnoho čudných dobrodružstiev vrátane bizarného pašovania marihuany, keďže je to ich jediná vstupenka dostať sa z Mexika, kam boli omylom deportovaní. Je však otázne, či sa im to podarí skôr, než všetko vyhúlia.

Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov

The Big Lebowski –

Komédie o tráve

The Big Lebowski  Komédie o tráve filmy o marihuane

Komédie o tráve .Aj keď tento film z roku 1998 nie je primárne o fajčení marihuany, Jeffa „Dude“ Lebowskeho mnohí pokladajú za jednu z najlepších „húličských“ postáv v histórii kinematografie. Starnúci hippies trávi celé dni fajčením jointov, pitím drinkov White Russian a bowlingom bez toho, aby mal nejaký job. Je to vysnívaný život – až kým sa mu niekto nevyprázdni na koberec. Toto dielo bratov Coenových síce príliš zmysel nedáva, no i tak patrí medzi najkultovejšie komédie.

Friday –

Komédie o tráve

 

Friday Komédie o tráve filmy o marihuane

V 90-tych rokoch bol raper Ice Cube na vrchole. Ak práve nenahrával úspešné albumy, našiel si čas na napísanie scenára a zahranie si hlavnej postavy vo filme Friday z roku 1995. Hrá tu mladíka, ktorého prepustili vo štvrtok z práce, pretože kradol krabice zo skladu. V piatok ráno sa prebudí a ešte netuší, že ho čaká jeden z najčudnejších dní jeho života. So svojím kamošom a drogovým dílerom Smokeyem posedávajú a fajčia marihuanu, aj tú, čo nemali. Keď im na to príde dodávateľ „Veľký Červ“, majú desať hodín na to, aby peniaze zohnali, inak je po nich.

Dazed and Confused

Dazed and Confused  Komédie o tráve filmy o marihuane

Film skvelého režiséra Richarda Linklatera z roku 1993 dnes patrí už medzi klasické komédie. Zobrazuje študentov posledný školský deň v Texase, v máji roku 1976. Je plný pitia piva, množstva vyfajčených jointov i sexy dievčat. Nováčikovia chlapci sú však fyzicky týraní a ponižovaní, zatiaľ čo dievčatá väčšinou čelia slovným útokom a zahanbovaniu. Film je plný mladých budúcich hereckých hviezd ako Milla Jovovich, Ben Affleck, Matthew McConaughey či Renée Zellweger. Komédie o tráve.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button