Filmy a voľný časONLINE FILMY

Doba ľadová 2 online cz dabing alebo titulky

Doba ľadová 2 online cz dabing alebo titulky, Manny, Sid a Diego momentálne žijú vo veľkom údolí, ktoré je zo všetkých strán obklopené nesmierne vysokou ľadovou stenou. Trojica však zistí, že ľadová stena je v skutočnosti hrádza, ktorá sotva zadržiava obrovskú vodnú masu, ktorá by mohla údolie zaplaviť takmer kilometer pod vodou. Sup im povie, že na druhom konci údolia je loď, ktorá ich môže všetkých zachrániť, ale majú len tri dni na to, aby sa k nej dostali, inak zahynú. Manny sa momentálne obáva aj toho, že by mohol byť posledným žijúcim mamutom.

 

Doba ľadová 2 online cz dabing alebo titulky

 

Doba ľadová 2 online cz dabing alebo titulky

 

Počas evakuácie sa odtrhne ľadovec, v ktorom sa nachádzajú dva morské plazy z obdobia druhohôr, kriedový Cymbospondylus a maelstromový Pliosauroidea. Keď sa od nich Manny na chvíľu oddelí. Diego a Sid narazia na dve zlomyseľné vačice menom Crash a Eddie. Ktoré ich privádzajú do šialenstva tým, že sa s nimi hrajú Whac-A-Mole. Manny sa stále obáva, že je posledný žijúci mamut a jeho rodina. Ktorú zabili ľudia, ale je prekvapený, keď sa stretne s Ellie. Samicou vlnitého mamuta, ktorá verí, že je vačica a adoptívna sestra Crasha a Eddieho.

 

Rozprávka Doba ľadová 2 

 

Rozprávka Doba ľadová 2 

 

Sid ju pozve, aby sa pridala k skupine a unikla pred povodňou, a ona privedie svojich bratov. Po nebezpečnom stretnutí s Kréťanom a Maelstromom pri prechode cez rybník Sid Diega nabáda Doba ľadová 2 online cz. Aby si priznal a čelil svojmu strachu – Diego trvá na tom, že „strach je pre korisť“, a tak Sid upozorní. Diego sa správa, akoby bol korisťou vody. Doba ľadová 2 online cz Objavia oblasť, na ktorú si Ellie spomína ako na miesto, kde bola adoptovaná. Doba ľadová 2 online cz Konečne si uvedomí, že je mamut, a vyjadrí aj svoje podozrenie. Ako veľmi sa líši od ostatných vačkovcov. Napriek tomuto momentu zblíženia s Mannym sa od neho dištancuje. Keď navrhne „záchranu ich druhu“.

 

 

Doba ľadová 2 online 

 

Doba ľadová 2 online 

 

Ellie a Manny sa nakoniec udobria, keď musia spolupracovať na záchrane skupiny, keď im praskne zem pod nohami. Doba ľadová 2 online cz Sida unesie kmeň mini-lothov, ktorí veria, že Sid je boh. Sid im zapáli oheň a verí, že konečne našiel úctu, ale oni ho plánujú obetovať tak, že ho hodia do sopky; Sid tesne unikne. Nasledujúce ráno Sid rozpráva ostatným svoj zážitok, ale nikoho nepresvedčí. Po obťažovaní supmi skupina nájde loď za poľom horúcich gejzírov, čo Mannyho, Sida a Diega oddelí od Ellie a jej bratov, keď sa hádajú, ktorou cestou je bezpečnejšie prejsť.

 

Doba ľadová 2 zadarmo

 

Keď príde povodeň, Manny zachráni Ellie pred utopením, keď sa ocitne v jaskyni (kvôli padajúcim skalám), zatiaľ čo Diego prekoná svoj strach z vody a zachráni Sida, Crasha a Eddieho pred utopením. Prichádza Kréta a Maelstrom, ale vďaka Mannyho rýchlemu uvažovaniu ich dorazí skala, ktorá na nich spadne a oboch zabije. Ostatné zvieratá sú vydané na milosť a nemilosť vodným prúdom.

 

Rozprávka pre deti 

 

Rozprávka na internete

 

Medzitým Scrat vylezie na ľadovec a na vrchole zapichne žaluď, ktorý má, do ľadu. Doba ľadová 2 online cz tým sa v ľadovci vytvorí trhlina, ktorá sa rozšíri na puklinu, odkloní povodeň a zachráni zvieratá v údolí; Scrat je potom odplavený. V záverečnej scéne sa objaví stádo mamutov, čo dokazuje, že mamuty nevyhynuli. Manny a Ellie sa však aj tak rozhodnú zostať spolu a vezmú so sebou Sida, Diega a vačích bratov. Sid sa opäť stretne s minislotmi – tí veria, že Sid zastavil potopu, a pozvú ho, aby sa stal ich vodcom. Diego, prekvapený, že mini-loty sú skutočné, presvedčí Sida, aby zostal s ostatnými, a prizná, že Sid je dôležitou súčasťou ich „stáda“.

 

Rozprávka na internete

 

Epilóg ukazuje Scrata, ktorý má po páde do trhliny takmer smrteľný zážitok. Dostáva sa do neba plného žaluďov. Zrazu zistí, že je odtrhnutý. Nešťastne sa prebudí po tom, čo ho oživil Sid, na ktorého začne zúrivo útočiť.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button