Filmy a voľný časONLINE FILMY

Morbius online cz dabing alebo titulky 2022

Morbius online cz dabing alebo titulky 2022 je americký superhrdinský film na motívy komiksovej postavy Morbius. The Living Vampire, ktorý produkuje Columbia Pictures v spolupráci s Marvelom. Má to byť tretí film zo Spider-Manovho univerza spoločnosti Sony. Ktorý režíruje Daniel Espinosa podľa príbehu a scenára Matta Sazamu a Burka Sharplessa a v hlavných úlohách sa predstavia Jared Leto ako Michael Morbius. Ďalej Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal a Tyrese Gibson. Film sleduje titulnú postavu, ktorá sa stane upírom po tom. Čo sa pokúsi vyliečiť zo vzácnej choroby krvi.

 

Morbius online cz dabing alebo titulky 2022

 

Morbius online cz dabing alebo titulky 2022

 

Po ohlásení plánov na nový zdieľaný vesmír filmov inšpirovaných postavami Spider-Mana počnúc filmom Venom (2018). Začala spoločnosť Sony pripravovať film založený na Morbiovi. Sazama a Sharpless napísali scenár do novembra 2017 a Leto a Espinosa sa oficiálne pripojili v júni 2018. Koncom roka sa začalo na filme seriózne pracovať s ďalším kastingom. Pred začiatkom produkcie v Londýne vo februári 2019. Potvrdilo sa, že nakrúcanie bude ukončené do júna 2019.

 

Morbius film 2022

 

Morbius film 2022

 

V máji 2000 spoločnosť Artisan Entertainment oznámila dohodu so spoločnosťou Marvel Entertainment o koprodukcii. Financovaní a distribúcii niekoľkých filmov založených na postavách Marvel Comics. Vrátane Morbia, živého upíra.Predtým sa mala táto postava objaviť vo filme Blade (1998). Kde ju režisér Stephen Norrington stvárnil v epizódnej úlohe pred väčšou úlohou v pokračovaní. Morbius online cz Postava však bola z prvého filmu vystrihnutá a nepredstavila sa v Blade II (2002) po tom, čo sa Norrington rozhodol do tohto filmu nevrátiť. V máji 2017 spoločnosť Sony oznámila plány na nový zdieľaný vesmír. V ktorom budú figurovať vlastnosti súvisiace so Spider-Manom, počnúc Venomom v októbri 2018. Neskôr bol tento vesmír nazvaný „Sony’s Spider-Man Universe“. 

 

Horor 2022

 

Horor 2022

 

V júli režisér filmu Spider-Man: Návrat domov (2017) Jon Watts vyjadril záujem o účasť Morbia a Bladea vo vtedy ešte nepomenovanom filme Spider-Man: Ďaleko od domova (2019), pričom uznal, že temný tón tejto postavy by mohol byť v rámci Marvel Cinematic Universe (MCU) celkom fajn. Morbius online cz v novembri toho istého roku Matt Sazama a Burk Sharpless po „tajnom procese vývoja“ v štúdiu predložili spoločnosti Sony scenár filmu o Morbiovi. Jared Leto sa „voľne pridal“ k hlavnej úlohe, ale nechcel sa zaviazať k filmu, kým nebude spokojný s jeho réžiou; Leto požiadal o osobné stretnutie s viacerými kandidátmi na režiséra.

 

Morbius online cz 

 

 

Koncom apríla 2018 spoločnosť Sony oslovila Antoina Fuquu s možnosťou režírovania filmu. Ten prejavil záujem o prevzatie projektu a uviedol, že ak by mal nakrúcať film v žánri superhrdinov, chcel by vytvoriť „niečo, čo je bližšie tomu, čo ma nadchýna.“ Nakoniec sa rozhodol projekt neprijať. Medzi ďalšími režisérmi, ktorých spoločnosť Sony oslovila v súvislosti s filmom, boli F. Gary Gray, ktorý zvažoval réžiu filmu, ale nakoniec úlohu odmietol, a Daniel Espinosa, ktorý pre štúdio predtým režíroval film Život (2017).

 

Novinka 2022

 

V máji, počas turné v Nemecku so svojou kapelou Thirty Seconds to Mars, sa Leto stretol s Espinosom, aby sa porozprávali o filme, a koncom júna boli obaja potvrdení pre projekt. Avi Arad, Matt Tolmach a Lucas Foster sa mali stať producentmi a spoločnosť Sony mala krátko nato oznámiť dátum premiéry filmu, pričom nakrúcanie sa malo začať do konca roka 2018. Morbius online cz dúfalo, že film zapadne do jeho už pripraveného marvelovského plánu vrátane filmov Venom a Spider-Man: Ďaleko od domova.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button