Filmy a voľný časONLINE FILMY

Chlpáčikovia online cz dabing alebo titulky

Chlpáčikovia online cz dabing alebo titulky. Op a Ed sú sesterské a bratské kamarátky – roztomilé, chlpaté zvieratá v tvare šišky, ktoré žijú na ostrove na Galapágoch v roku 1835. Ed, nevrlý pesimista, zúfalo chce zapadnúť do komunity, zatiaľ čo Op, príliš bujarý, neustále vytvára zmätok.

 

Chlpáčikovia online cz dabing

 

 

Chlpáčikovia online cz dabing

 

Z nich robí outsiderov. Keď impulzívne činy Op skončia s prípravou na nadchádzajúci Kvetinový festival, Op a Ed budú vykázaní. Op neodradí Op, pretože vedie Eda na opačnú stranu hory do zakázanej zóny pri hľadaní kvetov, ktoré sú tak nádherné, že flumellovia ich budú musieť opäť pripojiť k festivalu. Tam na počudovanie Op a Ed objavia veľkú záhadnú žiariacu kvetinu, ktorá sa otvára a magickým pulzom do nej nasáva Op aj Ed. Prepadávajú sa farebným časovým portálom a vyskakujú do domu v … modernom Šanghaji.

 

V Šanghaji sa Op a Ed stretnú s Clarance, rozkošným malým psíkom. Clarance sa im snaží pomôcť pochopiť, kde a kedy sa nachádzajú, a rozhodne sa, že im pomôže vrátiť sa späť. Vezme ich do múzea, kde sa učia. Na ich zdesenie vyhynuli flummels v roku 1835 – hneď potom, ako spadli do kvetu času. Op a Ed si uvedomujú, že sa musia vrátiť do roku 1835 a zachrániť svoj druh.

 

Chlpáčikovia film 2021

 

Chlpáčikovia film 2021

 

Clarance ponúka Opovi a Edovi ďalší „časový kvet“, s ktorým experimentuje jeho majiteľ vedy, draho zosnulý Dr. Chung. Toto trojicu prepraví na miesto, ktoré existuje mimo priestor a čas – úžasný časový terminál Dr. Chung. Tam sa spájajú stovky časových kvetov, z ktorých každá vedie k rôznym bodom v histórii. Bohužiaľ, ďalšia nehoda s Edom vrhá Clarance na náhodný portál a malý pes sa stratí v neznámom čase a mieste.

 

Chlpáčikovia rozprávka cz

 

Chlpáčikovia rozprávka cz

 

Ak si nie ste istí, čo máte robiť, stretnú sa Op a Ed s „The Extinctables“ – rodinou zvláštnych vyhynutých tvorov, ktorí žijú v bezpečí Časového terminálu celú večnosť. S ich pomocou musia Op a Ed najskôr hľadať Clarance, aby našli cestu späť, aby zachránili bláznov. Filmy pre deti – 10 najlepších filmov pre deti. Dokonca ako bratia a sestry sa hádajú, môžu nájsť Clarance v Antarktíde v roku 1917, pripútanú k tímu psích záprahov Ernesta Shackletona. Všetkým sa im podarí bezpečne vrátiť do bezpečia Časového terminálu, ale nie bez zranenia triceratopsa Extinctable. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button