Filmy a voľný časONLINE FILMY

King online cz dabing 2022

King online cz dabing 2022 . V retrospektíve sedí v postieľke malá Charlene „Charlie“ McGeeová, ktorá svojou pyrokinetickou silou spontánne zapáli izbu a jej otec Andrew „Andy“ McGee prepadne panike. V ďalšom flashbacku sa mladý Andy a jeho priateľka Victoria „Vicky“ Tomlinsonová rozprávajú s doktorom v rámci klinického pokusu, ktorý im vysvetľuje, že im bude vpichnutý experimentálny chemický liek Lot-6, ktorý im tajne dáva nadprirodzené schopnosti: Andy získa telepatiu a Vicky telekinézu.

 

King online cz dabing 2022

 

King online cz dabing 2022

 

V súčasnosti sedí Charlie za kuchynským stolom po tom, čo mal nočnú moru. Rodičia sa k nej pridajú a Charlie im vysvetlí, že v sebe potláča niečo zlé, jej schopnosti sú čoraz nestabilnejšie. Neúmyselne spôsobí rozruch v škole po tom, čo v dôsledku hnevu zo šikanovania odpáli kabínku na záchode. Andy sa ukáže, ako využíva svoju schopnosť, „postrčenie“, aby ovplyvnil klienta, aby prestal fajčiť, hoci mu námaha spôsobuje krvácanie z očí.

 

Francúzky rodinný film

 

Francúzky rodinný film

 

Medzitým v tajnom zariadení kapitánka Jane Hollisterová, veliteľka DSI, monitoruje tepelné signatúry spôsobené Charlieho výbuchmi. Navštívi doktora Josepha Wanlessa, tvorcu Lotu-6 a z neho vznikajúcich nadľudí, ktorý Hollisterovú prosí, aby Charlie ukončila. King online cz dabing 2022 kým sa jej schopnosti stanú nekontrolovateľnými. Hollisterová si na pomoc prizve svojho kolegu, nadčloveka Johna Rainbirda. Rainbird navštívi dom McGeeovcov a konfrontuje sa s Vicky, ktorá sa pokúša o protiútok svojimi potlačenými telekinetickými schopnosťami. Rainbird ju premôže a zabije, pričom drží Charlieho na noži, keď spolu s Andym vchádza do domu. Charlieho sily ju premôžu a ona vyšle do celého domu konkávny výbuch plameňov. Andy a Charlie utečú do svojho auta. Mastné vlasy : 5 domácich liekov

 

King cz dabing online

 

King cz dabing online

 

Na ceste stretnú muža menom Irv. Po tom, čo pomocou nátlaku presvedčia Irva, aby ich odviezol do Bostonu, stopnú si ho a zastavia sa v jeho dome. Keď Charlie náhodou narazí na jeho ochrnutú ženu, Irv sa rozzúri a potom prizná, že to občas preháňa. Irv celú noc sedí a sleduje spravodajstvo o incidente v dome McGeeovcov.

 

 

Ktorý Andy nakrútil ako vraždu. Irv a Andy sa pohádajú, kým Andy Irvovi vysvetlí, že sa len snaží ochrániť svoju dcéru. Charlie telepaticky povie Irvovi, že mu jeho žena odpúšťa za nehodu, po ktorej ochrnula, čo spôsobí, že Irv ustúpi a pokúsi sa chrániť Andyho a Charlieho, keď sa kvôli jeho predchádzajúcemu tiesňovému volaniu objaví polícia. V kríkoch sa objaví Rainbird, zabije policajtov a potom strelí Irva do kolena, než sa prirútia čierne nákladné autá, aby Charlieho a Andyho zobrali. Andy poslednýkrát použije svoj postrk, aby oklamal Rainbirda a Charlie mohol utiecť do lesa. Charlie strávi čas zdokonaľovaním svojich ohnivých schopností predtým, ako ukradne bicykel a oblečenie, aby nasledovala telepatickú správu, ktorú jej otec poslal z cely v DSI.

 

 

Film o levovi cz dabing

 

Film o levovi cz dabing
Film o levovi cz dabing

 

Charlie nájde DSI a vezme si od neho preukaz agenta. Prosí ju, aby ho nezabíjala, a povie jej, že nemá zbraň. Ona ho zabije po tom, čo vytiahne zbraň, aby na ňu zaútočil. Po veľkom schodisku zíde dolu do zakázanej zóny, kde držia jej otca. King online cz dabing 2022. Dostane sa do otcovej cely so sklenenou výplňou, z ktorej vnútra jej kapitán Hollister povie, aby sa ju nepokúšala upáliť, aby pri tom nespálila svojho otca. Andy povie Charliemu, že Rainbird, nie on, ju telepaticky zavolal. Keďže nevidí iné východisko, ospravedlní sa jej a potom ju v duchu postrčí, aby celé miesto podpálila, počnúc Hollisterom a sebou samou. Ako vyčistiť žehličku: 11 spôsobov, ako si poradiť

 

King online cz dabing 2022

 

King online cz dabing 2022

 

Charlie oboch podpáli, mentálne odomkne všetky bezpečnostné dvere a prejde zariadením a všetkých zabije. Rainbird je prepustený, keď je jeho zadržiavacia cela odomknutá. Charlieho chytia muži v protipožiarnych oblekoch, nedokáže ich všetkých zabiť.King online cz dabing 2022 Muži sa ju chystajú zneškodniť, keď ich Rainbird zozadu zastrelí. Vzdá sa Charlie a kľakne si na kolená, aby ju súdil. Charlie ho začne zabíjať, ale vidí sa v zrkadle a keď si uvedomí, že DSI ovláda aj jeho, ušetrí ho, kým nakoniec podpáli zvyšok budovy. Nakoniec je vidieť Charlieho, ako kráča na pláž a Rainbird ho nasleduje. S vedomím, že je na svete sama, Charlie dovolí Rainbirdovi, aby ju niesol, a spoločne odchádzajú.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button