Filmy a voľný časONLINE FILMY

G. I. Joe Snake Eyes cz dabing online

G. I. Joe Snake Eyes cz dabing online (tiež známy ako Snake Eyes) je americký film o superhrdinoch z roku 2021 režiséra Roberta Schwentkeho.  Podľa scenára Evana Spiliotopoulosa, Joe Shrapnela a Anny Waterhouse. Na základe Hasbro G.I. Joe Media Franchise. Film slúži ako príbeh o pôvode hlavnej postavy, okrem toho. Že je reštartom G.I. Joe filmová séria. Hrajú v ňom Henry Golding ako Snake Eyes. Vo vedľajších úlohách sú Andrew Koji, Úrsula Corberó, Samara Weaving a Iko Uwais.

 

G. I. Joe: Snake Eyes cz dabing online

 

G. I. Joe Snake Eyes cz dabing online

 

Prvýkrát bol projekt oznámený v máji 2018, pričom Golding bol obsadený do hlavnej úlohy v auguste 2019 a zvyšok obsadenia sa pripojil v nasledujúcich mesiacoch. G. I. Joe Snake Eyes cz dabing online.  Po počiatočnom natáčaní filmu vo Vancouveri a Japonsku od októbra 2019 do februára 2020 došlo v marci 2021 k opätovným snímkam.

 

Film Snake Eyes bol v USA uvedený v kinách 23. júla 2021 spoločnosťou Paramount Pictures. Tento film dostal zmiešané recenzie od kritikov. Ktorí kritizovali písanie, strih a smerovanie akčných scén, ale ocenil výkony a produkčné hodnoty.

 

G. I. Joe: Snake Eyes cz film

 

G. I. Joe Snake Eyes cz film

 

Vďačný Snake Eyesovi, Tommy ho vezme do svojho ninja dojo v Japonsku a žiada. Aby bol zasvätený za člena. Súčasný vodca klanu, Sen, babička Tommyho, súhlasí s tým. Aby nechal Snake Eyes podstúpiť tri skúšky. Aby zistil, či je to hodné. Šéf bezpečnosti klanu Akiko nedôveruje Snake Eyes.  Ale jej dôveru si získa odhalením vraždy svojho otca a vysvetľuje, že preto nie je o ňom zaznamenaná žiadna história. Bez toho, aby to niekto vedel, Snake Eyes plánuje zradiť svojich nových spojencov. G. I. Joe Snake Eyes cz dabing online. Ukázalo sa, že pokus o vraždu a útek Tommyho zinscenovala Kenta s cieľom dostať Hadie oči tak blízko, aby ukradli najposvätnejší poklad klanu „klenot slnka“, ktorý má magickú moc. Ninja filmy :10 najlepších filmov o ninjoch.

 

G. I. Joe: Hadie oči film 

 

G. I. Joe Hadie oči film

 

Snake Eyes sa ocitá čoraz viac medzi svojou vinou za zradu Tommyho a jeho klanom a jeho ohromnou túžbou po pomste. Prvé dva skúšky absolvuje so svojimi výnimočnými vlohami, ale tretie a posledné skúšanie vyžaduje, aby jeho ducha skúšali posvätné anakondy, ktoré dokážu vycítiť, či je skutočne čistý od srdca. Kvôli tajomstvám Snake Eyes hady na neho zaútočili, ale Akiko ho zachráni pred zabitím. Voči klanu Snake Eyes pripúšťa, že nebol celkom čestný, ale podarí sa mu skryť pravý dôvod, prečo je tam. V dôsledku toho je vylúčený. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

Snake Eyes sa vracia v tajnosti a pomocou svojich vedomostí o chráme klanu ukradne šperk a doručí ho Kenta. Kenta vysvetľuje, že klenot kradne v mene teroristickej revolučnej organizácie Cobra. Cobra prostredníctvom svojej styčnej barónky vyzbrojoval Kenta zbraňami, aby sa mohol zmocniť klanu Arashikage. Snake Eyes dostane odmenu za krádež šperku: vrah jeho otca, z ktorého sa vykľuje agent Cobry. Keď si uvedomil, čo ho jeho krvilačnosť stála, Snake Eyes toho muža ušetrí a namiesto toho sa vráti do klanu Arashikage, aby ich varoval pred Kentovým útokom. 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button