Filmy a voľný časONLINE FILMY

Aquaman 2 Stratené kráľovstvo online cz dabing

Aquaman 2 Stratené kráľovstvo online cz dabing je americký superhrdinský film na motívy postavy Aquamana z DC Comics. Produkujú ho spoločnosti DC Films, The Safran Company a Atomic Monster Productions a do distribúcie ho uvedie spoločnosť Warner Bros. Pictures.Má byť pokračovaním filmu Aquaman (2018) a trinástym filmom z rozšíreného vesmíru DC (DCEU). Film bude režírovať James Wan podľa scenára Davida Leslieho Johnsona-McGoldricka. V hlavných úlohách sa predstavia Jason Momoa ako Arthur Curry / Aquaman spolu s Amber Heard, Patrickom Wilsonom, Dolphom Lundgrenom a Yahyom Abdul-Mateenom II.

 

Aquaman 2 Stratené kráľovstvo online cz dabing

 

Aquaman 2 Stratené kráľovstvo online cz dabing

 

Počas nakrúcania filmu Aquaman (2018) vypracoval Jason Momoa námet na pokračovanie. Ktorý odovzdal predsedovi Warner Bros Entertainment Tobymu Emmerichovi a producentovi Petrovi Safranovi. V októbri 2018, pred uvedením filmu do kín. Aquaman 2 Stratené kráľovstvo online cz dabing. Momoa povedal, že sa bude viac podieľať na vývoji potenciálneho. Pokračovania a očakáva, že nakrúcanie sa začne v roku 2019. Režisér James Wan povedal, že z filmu Aquaman by sa mohlo odvíjať niekoľko dejových línií. Pričom tento film predstavil sedem podmorských kráľovstiev. Ktoré ešte neboli úplne preskúmané.

 

Film 2022 Aquaman 2 Stratené kráľovstvo online cz dabing

 

Film 2022 Aquaman 2 Stratené kráľovstvo online cz dabing 
 

 

Začiatkom decembra mal Emmerich dostatočnú dôveru v kasové prognózy filmu. Aby začal diskutovať o pokračovaní, a koncom januára. Keď sa Aquaman mal stať najziskovejším filmom založeným na jednej postave DC Comics, spoločnosť Warner Bros. Film 2022 Aquaman 2 Stratené kráľovstvo online cz dabing. Rokovala s Wanom, aby dohliadol na vývoj a napísanie pokračovania s možnosťou návratu na pozíciu režiséra. Geoff Boucher z Deadline Hollywood poznamenal. Wan si veľmi chránil pokračovania svojich predchádzajúcich filmov Insidious (2010) a The Conjuring (2013) a bol „hlboko zaangažovaný“ do budovania sveta Aquamana, ktorý prirovnal k Stredozemi, galaxii Star Wars a čarodejníckemu svetu.

 

Online film cz dabing alebo titulky

 

Spoločnosť Warner Bros. začiatkom februára 2019 najala Noaha Gardnera a Aidana Fitzgeralda. Aby napísali scenár k spin-off filmu Aquaman s názvom The Trench (Priekopa). Ktorý bude založený na jednom z kráľovstiev predstavených v prvom filme. Online film cz dabing alebo titulky. Očakávalo sa, že film bude mať menší rozpočet a nebude obsahovať hlavné obsadenie Aquamana, pričom Wan a Safran ho budú produkovať.

 

Herci vo filme

 

Borys Kit z The Hollywood Reporter vtedy uviedol, že medzi štúdiom, Wanom a Momoom zatiaľ neprebehli vážne rokovania o priamom pokračovaní Aquamana, pretože si najprv chcú „vydýchnuť“, ale o niekoľko dní neskôr informoval, že sa rozbieha aktívny vývoj pokračovania, pričom spoluautor scenára prvého filmu a častý Wanov spolupracovník David Leslie Johnson-McGoldrick sa podpísal pod napísanie scenára. Wan a Safran mali pokračovanie produkovať, hoci stále nebolo jasné, či ho bude Wan režírovať. Herci vo filme. Koncom februára spoločnosť Warner Bros. naplánovala uvedenie filmu Aquaman 2 na 16. decembra 2022. V marci Safran vysvetlil, že on a Wan nechceli pokračovanie uponáhľať a spoločnosť Warner Bros.

 

Záujimavosti o filme Aquaman 2 Stratené kráľovstvo 

 

Záujimavosti o filme Aquaman 2 Stratené kráľovstvo 

 

ich v tom podporila, čo je dôvod, prečo bolo uvedenie filmu naplánované na štyri roky po prvom filme. Dodal, že k franšíze Aquaman pristupovali podobne ako k univerzu Conjuring, pričom popri „materských“ filmoch s Aquamanom v hlavnej úlohe vznikali spin-offy ako The Trench, ktoré skúmali príbehy o podmorských kráľovstvách. Záujimavosti o filme Aquaman 2 Stratené kráľovstvo. Safran poznamenal, že Wan poznal „architektúru, výzbroj, armádu, vzhľad, atmosféru, celkovú atmosféru“ každého zo siedmich kráľovstiev a chcel ich všetky preskúmať v budúcich projektoch.

 

V júli 2019 mal Wan režírovať film Malignant (2021) a až potom začať pracovať na Aquamanovi 2. Patrick Wilson v novembri uviedol, že s Wanom diskutoval o plánoch na pokračovanie, a naznačil, že si zopakuje svoju úlohu Orma Mariusa / Ocean Mastera z prvého filmu. o mesiac neskôr Yahya Abdul-Mateen II potvrdil, že sa vracia ako David Kane / Black Manta, a chcel dokresliť osobnosť a cestu tejto postavy. Johnson-McGoldrick v marci 2020 uviedol, že pokračovanie nebude vychádzať z konkrétneho komiksu, ale inšpiruje sa príbehmi o Aquamanovi zo strieborného veku komiksov, v ktorých vystupuje Black Manta ako zloduch.

 

Aquaman 2 Stratené kráľovstvo online sk dabing

 

Wan potvrdil, že bude režírovať pokračovanie na virtuálnom podujatí DC FanDome v auguste. Povedal, že bude vážnejšie ako prvý film a bude obsahovať témy. Sú relevantnejšie pre reálny svet. Dodal, že bude obsahovať viac budovania sveta a skúmania podmorských kráľovstiev a bude obsahovať niektoré hororové prvky podobné sekvencii v priekope v prvom filme.“ Aquaman 2 Stratené kráľovstvo online sk dabing. Možnosť rozšíriť budovanie sveta prvého filmu bola jedným z kľúčových dôvodov. Prečo sa Wan rozhodol režírovať pokračovanie, spolu so scenárom Johnsona-McGoldricka. Mal podľa Wana „naozaj skvelý príbeh, ktorý privedie všetky tieto postavy späť. Potom ich vo veľkom rozrastie a posunie ich na ďalšiu úroveň alebo do ďalšej kapitoly ich života“.

 

Spolupráca

 

Spolupráca akvamen

 

Amber Heard v novembri vyvrátila fámy. Nezopakuje úlohu Mery z prvého filmu po obvineniach z domáceho násilia. Ktoré voči nej vzniesol jej bývalý manžel Johnny Depp. Aquaman 2 Stratené kráľovstvo online cz dabing. V ten istý mesiac získala petícia za prepustenie Heard z franšízy viac ako 1,5 milióna podpisov. Spoločnosť Warner Bros. rozhodla Deppa z Fantastických zvierat odstrániť: Safran povedal, že návrat Heardovej bol pre film správny a nikdy neuvažovali o tom, že by ho nakrútili bez nej. Dodal, že nebudú reagovať na „čistý tlak fanúšikov“ v podobe petície a ďalších konverzácií na sociálnych sieťach.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button