Filmy a voľný časONLINE FILMY

Labky v akcii online cz dabing rozprávka 2022

Labky v akcii online cz dabing rozprávka 2022 je počítačom animovaná komédia o bojových umeniach z roku 2022. Režírovali Rob Minkoff a Mark Koetsier a na réžii sa podieľal Chris Bailey. Film je voľnou adaptáciou filmu Mela Brooksa Blazing Saddles z roku 1974. V snímke sa objavujú hlasy Michaela Cera, Rickyho Gervaisa, Mela Brooksa, Georgea Takeia, Aasifa Mandviho. Gabriela Iglesiasa, Djimona Hounsoua, Michelle Yeoh a Samuela L. Jacksona.

 

Labky v akcii online cz dabing

 

Labky v akcii online cz dabing

 

Film Paws of Fury: The Legend of Hank, ktorého premiéra bola pôvodne naplánovaná na rok 2017. Mal premiéru 10. júla 2022 v Los Angeles a do kín v Spojených štátoch ho 15. júla 2022 uviedli Paramount Pictures a Nickelodeon Movies, v Číne Huayi Brothers a v Spojenom kráľovstve Sky Cinema. Film celosvetovo zarobil 19 miliónov dolárov a od kritikov získal zmiešané recenzie.

V krajine inšpirovanej feudálnym Japonskom. Ktorú celú obývajú mačky, túži Ika Chu, zákerný vysokopostavený úradník tamojšieho šogúna, rozšíriť svoj obrovský palác. Ten však stojí hneď vedľa chudobnej dediny Kakamucho. V nádeji, že sa jej zbaví, Ika Chu plánuje prinútiť obyvateľov Kakamucho. Aby opustili svoje mesto, a pošle bandu hrdlorezov pod vedením svojho druha Ohga, aby mesto zničili. Obyvatelia mesta žiadajú, aby šógun vymenoval nového samuraja, ktorý ich bude chrániť po tom, čo ten predchádzajúci utečie. Ika Chu, dúfajúc, že sa mu podarí uraziť obyvateľov mesta, sa rozhodne vymenovať za samuraja Kakamuča Hanka, väzňa psov, ktorého sa chystajú popraviť.

 

Rozprávka 2022 online pre deti

 

Rozprávka 2022 online pre deti

 

Po počiatočnom nepriateľskom prijatí sa Hank spolieha na pomoc Jimba, samuraja s mačacím mäsom, ktorý neochotne súhlasí s jeho výcvikom, aby prekonal nepriateľstvo mešťanov. Počas výcviku s Jimbom sa Hankovi podarí pokoriť Sumoa, nesmierne silného, mdlého, ale filozofického poskoka, ktorého Ika Chu poslal, aby rýchlejšie vyhnal mešťanov. Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov.

Obyvatelia mesta vidia v Hankovi hrdinu, ale jeho novozískaná popularita nakoniec Hankovi stúpne do hlavy a on zanedbáva svoj výcvik, čo spôsobí roztržku medzi ním a Jimbom. Ika Chu vezme Hanka do súkromného nočného klubu, aby odvrátil jeho pozornosť, keď jeho hrdlorezi ničia Kakamucho. Hank sa vracia do zničeného mesta a rozhodne sa vrátiť domov, ale origami figúrka jeho samého mu pripomenie samurajskú prísahu.

 

Labky v akcii film cez internet

 

Labky v akcii film cez internet

 

Jimbo sa medzitým pokúsi vtrhnúť do paláca Ika Chu v nádeji, že oslobodí Sumoa, ktorého zajali Ika Chuovi hrdlorezi. Hank sa vracia, aby mu pomohol. Keď sa Ika Chu dozvie o Sumovom úteku, naverbuje armádu hrdlorezov, aby sa Kakamuča nadobro zbavil. Vianočne prianie 100+ Vianočné priania a vinše na Vianoce

Hank sa vráti ku Kakamuchovi a vysvetlí mu svoj plán, ako poraziť Ika Chuovu armádu. Obyvatelia mesta potom postavia dokonalú papierovú kópiu mesta a seba samých ako rozptýlenie. Keď nájazdníci zaútočia na falošné mesto a jeho obyvateľstvo tvorené figurínami, ktoré boli nastražené dynamitom, Hank bomby zapáli a obyvatelia mesta na hrdlorezov zaútočia. Prichádza šógun, ktorý sa pýta na priebeh boja. Ohga mu náhodou prezradí Ika Chuov plán, čo spôsobí, že Ika Chu utečie. Hank prenasleduje Ika Chu do jeho paláca, kde s ním bojuje na jeho obrovskom nefritovom záchode, ktorý pretečie a hrozí, že zaplaví mesto. Hank varuje obyvateľov mesta Kakamucho pred prichádzajúcou záplavou a vedie ich pri kopaní kanála, aby bezpečne odklonil vodu okolo mesta.

Labky v akcii online cz dabing rozprávka 2022

 

Labky v akcii online cz dabing rozprávka 2022

 

Keď je Kakamucho zachránené, ohromený šógun sa rozhodne vymenovať Jimba za nového samuraja, ale miesto prenechá Hankovi. Hank však cíti, že nie je úplne pripravený, a tak nakoniec dá pozíciu Emiko, kocúrovi, ktorý sa tiež túži stať samurajom. Hank a Jimbo pokračujú v tréningu vo svojom voľnom čase, pričom ich vzťah sa napravil.

V scéne po titulkoch sa teraz uväznený a trucujúci Ika Chu utešuje, že aspoň bude mať úlohu v pokračovaní.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button